IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

    Тук да бегам ли, да не бегам ли?
    Да / Не ?
    Без обосновки...
    Бегай и ела при мен у дрончето... няма. Дасъжаляваш... не е препоръка за покупка и продажба наакции
    Last edited by Scottie Pippen; 19.09.2022, 17:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение

      и аз...единственото което ме спира да вляза тук е некоректното отношение към миноритарите.
      Тук да бегам ли, да не бегам ли?
      Да / Не ?
      Без обосновки...

      Коментар


      • Съществен принос за ръста има и застрахователният бизнес, обединен в Евроинс Иншурънс Груп (ЕИГ). Премийният приход на ЕИГ се е увеличил със 73% за година до 885.6 млн. лв. Брутните приходи от застраховане на Еврохолд като цяло са нараснали почти двойно до 1.52 млрд. лв. Холдингът реализира приблизително 50 млн. лв. нетна печалба от застрахователна дейност.
        Атези които още държат Евроинс дали получиха хабер за дивидент, събрания прочее?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение
          Тук не пипам..Помня Евроинс..
          и аз...единственото което ме спира да вляза тук е некоректното отношение към миноритарите. Евроинс, пращаш им запитвания те не чули,не видяли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Продавам дребна бройка на приятел ко имаш интерес пиши ми на лично
            Благодаря, много мило
            Но ще се въздържа... много рисков ми стана портфейла...

            Коментар


            • Замислете се защо изкараха Пластхим Тервел от холдинга, за да си го ползват лично и непублично, холдингът се деиндустриализира, затова съм взел символични бройки, след като се наелектризира.
              Last edited by Кисимов; 10.09.2022, 15:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                Просто шесто чувство
                EUBG ми изглежда по-подходяща за спекулации от гледна точка на Мажо, за разлика от Гагарин, Хим, ИХБ и др. такива...
                Продавам дребна бройка на приятел ко имаш интерес пиши ми на лично

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Що мислиш че няма как,гледай Еврохолд и се сещай за Гагарин
                  Просто шесто чувство
                  EUBG ми изглежда по-подходяща за спекулации от гледна точка на Мажо, за разлика от Гагарин, Хим, ИХБ и др. такива...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Погледнах изпълненията от последните 2 години.
                    Изглежда прецакването е част от корпоративната култура - на всички нива...
                    Никак не е чудно, че не е харесвана акцията...

                    Но предполагам поне още 2 тримесечия ще отчитат невиждани рекордни приходи и печалби, и въпреки негативния сентимент и голяма задлъжнялост, няма как да остане на 2 лева...

                    Няма да се учудя ако и в следващите 2 тримесечия си удвояват печалбата. При тази конюнктура...

                    А по принцип репо-сделките на Мажо отразяват ли се на фрий флоута?
                    Що мислиш че няма как,гледай Еврохолд и се сещай за Гагарин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                      боклуци !

                      Имали проблеми с фалиралата най-голяма туроператoрска фирма у нас,която била застрахована в Евроинс през последната година.

                      Следим и пазара на гражданската отговорност в Румъния,където Евроинс е на доста проветриво място..

                      като се има в предвид супер задлъжнялостта им с 3-те техни облиг.емисии ,големите заеми за придобиване на енергодружествата и покачващите се лихви.

                      Затова въобще не ме учудват разпродажбите на акции напоследък и покачващия се фри флот според ЦД.
                      Погледнах изпълненията от последните 2 години.
                      Изглежда прецакването е част от корпоративната култура - на всички нива...
                      Никак не е чудно, че не е харесвана акцията...

                      Но предполагам поне още 2 тримесечия ще отчитат невиждани рекордни приходи и печалби, и въпреки негативния сентимент и голяма задлъжнялост, няма как да остане на 2 лева...

                      Няма да се учудя ако и в следващите 2 тримесечия си удвояват печалбата. При тази конюнктура...

                      А по принцип репо-сделките на Мажо отразяват ли се на фрий флоута?

                      Коментар


                      • Тук не пипам..Помня Евроинс..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                          Какъв отчет... изкушаващ
                          боклуци !

                          Имали проблеми с фалиралата най-голяма туроператoрска фирма у нас,която била застрахована в Евроинс през последната година.

                          Следим и пазара на гражданската отговорност в Румъния,където Евроинс е на доста проветриво място..

                          като се има в предвид супер задлъжнялостта им с 3-те техни облиг.емисии ,големите заеми за придобиване на енергодружествата и покачващите се лихви.

                          Затова въобще не ме учудват разпродажбите на акции напоследък и покачващия се фри флот според ЦД.

                          Коментар


                          • Тук едно време що ръце се извиваха 2008 години при​​​ излизане на чуждестраннен инвеститор ,та едва ли може да очаквате нещо ново

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
                              Тоя парен локомотив няма ли да отлепи вече от 2-ри перон? Да размърда и индексите нагоре.
                              И аз това очаквам в един момент да се случи. И съм заредил дисагите, защото си мисля че когато падане "ръчната спирачка", почти няма да може да се купи на нормални цени в посока нагоре ​​​​​​
                              Но до тогава, търпение и силна храна

                              Коментар


                              • Какъв отчет... изкушаващ

                                Коментар

                                Working...
                                X