IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Мисля, че няма място за сравнение между холдингите и най-вече между отношението на мажоритарите(което е видно и в момента). Избора си е твой - да не плачкаш! Не знам кога,но ще дойде време за тимаджийския холдинг да каже едно голямо БУУУУМ !!!
    Избягвам да търгувам по емоции -просто цифрите са най -важни.Не виждам почти никакво чувствително увеличение на печалбата.За мен тази цена е неоправдана .Отношението на мажовците и при двете е под всякаква критика.

    п.п. дали са тимаджии или тилевци каква е разликата Едните поне печелят повече:Казах ,че имам още акции и не искам да плюя холдинга ,но трябва човек пред себе си да признае какви са действително нещата.Ако броя им се беше запазил преди двете увеличения -ок ама при тези обстоятелства

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
      Просто- лично аз се чувствам изнудван .

      п.п. имам още малко ,но предпочитам на тези цени ,на които се продава Холда -да си купя Химимпорт.
      Мисля, че няма място за сравнение между холдингите и най-вече между отношението на мажоритарите(което е видно и в момента). Избора си е твой - да не плачкаш! Не знам кога,но ще дойде време за тимаджийския холдинг да каже едно голямо БУУУУМ !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
        Още едно-две увеличения и може и да успеят да докарат бук валю-то до левче, а дела на миноритарите до 6-7 процента.
        Може и това да е целта - да я докарат до буквалю 1. Така няма кой да ги упрекне, че ще "размиват" капитала. А след това може и до милиард артии да се пробват Яко дружество - яка артия
        Не е препоръка

        Коментар


        • Просто- лично аз се чувствам изнудван .

          п.п. имам още малко ,но предпочитам на тези цени ,на които се продава Холда -да си купя Химимпорт.

          Коментар


          • Още едно-две увеличения и може и да успеят да докарат бук валю-то до левче, а дела на миноритарите до 6-7 процента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
              Не. С една трета е.
              Това е друга бира Не бях го гледал, щото нямах намерение да купувам-но и при това положение капитализацията си е височка-пък и с оглед на това което МОЖЕ БИ се очаква с неразборията за еврото -ще чакам в по-ниското

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                Сега са 108 млн акции- нали последното увеличение е 1към1 в смисъл 1бр. акция -1право
                Не. С една трета е.

                Коментар


                • Сега са 108 млн акции- нали последното увеличение е 1към1 в смисъл 1бр. акция -1право

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                    Колко ще станат акциите след увеличението?
                    В идеалния случай - 144 858 282 броя и капитализация от около 200 млн.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                      @*) 280 mln ???
                      Колко ще станат акциите след увеличението?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                        Фен съм на акцията, ама не мога да се съглася ,че с новите акции и тази цена пазарна капитализация от почти 280 млн е нормална
                        @*) 280 mln ???
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                          Айде от мен да мине - преди време ви намекнах именно за това, но има и още .....

                          http://www.aop.bg/case2.php?mode=sho...54176&newver=2
                          Фен съм на акцията, ама не мога да се съглася ,че с новите акции и тази цена пазарна капитализация от почти 280 млн е нормална

                          Коментар


                          • Тук имаме ли бъдЪще ?
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              Туй черното - Еврофинанс ли са ?

                              Коментар


                              • това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X