IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Повторих сто пъти...продавате чез и купувате еврохолд
    скоро пак ще смениш ника...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ади Разгледай мнение
      Тук нещата стават все по-сериозни:
      https://www.expert.bg/%22Evrohold%22...q-1383214.html
      Повторих сто пъти...продавате чез и купувате еврохолд

      Коментар


      • Тук нещата стават все по-сериозни:
        https://www.expert.bg/%22Evrohold%22...q-1383214.html

        Коментар


        • Дали ще го бъде договора с фонд имоти, ако ЧЕЗ смени собственика?
          Не е препоръка за покупко-продажби.

          Коментар


          • Какво направиха с увеличението тия юнаци?

            „Еврохолд“, която е напът да придобие „ЧЕЗ България“, не планира да иска увеличение на цената на тока. Това стана ясно от думите на Асен Христов, председател на Надзорния съвет на компанията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Ето още малко актуална информация по темата:
              "Еврохолд" създаде нова компания, чрез която да придобие ЧЕЗ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                ...пълна тишина. Явно голямо умуване пада дали да им позволят да вземат ЧЕЗ-а.
                В Комисията за защита на конкуренцията е образувано производство за сделката за активите на ЧЕЗ в България. Това става ясно от съобщение на сайта на Комисията. Одобрението от антимонополния орган е задължителен етап за осъществяването на сделката между Еврохолд и ЧЕЗ - Прага....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Ти ако бързаш аз не ..
                  аз няма за къде да бързам и ми личи ...... но живота ти ще е минал в "очакване на годо"...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    браво на теб ....... голям профит...

                    след увеличението цената пак ще падне под 1,50 а ти ги дръж още 10 години...

                    не е препоръка!!!
                    Ти ако бързаш аз не ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      От 2011 си държа 130 000 БР на 98 ст купени и не съм недоволен мисля че ще видим 9лв колкото до сделката с чез там нещата са сигурни
                      браво на теб ....... голям профит...

                      след увеличението цената пак ще падне под 1,50 а ти ги дръж още 10 години...

                      не е препоръка!!!
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        ахъ ....... доста пъти го повтаряш за да го повярваш...
                        От 2011 си държа 130 000 БР на 98 ст купени и не съм недоволен мисля че ще видим 9лв колкото до сделката с чез там нещата са сигурни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Купи си еубг
                          сделката с чез ще стане със сигурност...
                          ахъ ....... доста пъти го повтаряш за да го повярваш...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Купи си еубг сделката с чез ще стане със сигурност...търговото чак началото на 2020...еврохолд а според мен ще расте...увеличават капитала само и единствено заради сделката...резултатите не са важни важно тук е усещането а и това че няма кой да им излезне насреща за да продава всички акции са при тях!
                            https://money.bg/deals/evrohold-poda...hez-v-kzk.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Купи си еубг сделката с чез ще стане със сигурност...търговото чак началото на 2020...еврохолд а според мен ще расте...увеличават капитала само и единствено заради сделката...резултатите не са важни важно тук е усещането а и това че няма кой да им излезне насреща за да продава всички акции са при тях!
                              Ако ще съм в една лодка с някой на който нямам доверие - предпочитам "морячетата от Тихина".
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                EUBG винаги преди увеличение на капитала вадят добри резултати - отдавна не им вярвам!
                                Купи си еубг сделката с чез ще стане със сигурност...търговото чак началото на 2020...еврохолд а според мен ще расте...увеличават капитала само и единствено заради сделката...резултатите не са важни важно тук е усещането а и това че няма кой да им излезне насреща за да продава всички акции са при тях!

                                Коментар

                                Working...
                                X