IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    някой има ли идея преди да ги листнат на какви цени са минавали сделки ?
    Ето тук има идея:

    от Дневник
    Стоян Николов, управител, "Първа ФБК"

    Трудно е да се определи очакваната цена на една акция, но ако се вземе предвид, че до листването на акциите ставаха сделки на OTC пазара на нива от 1.30 лв. до 1.70, прибавяйки известен бонус за публично дружество и предстояща приватизация, вероятен сценарий е цената да варира от 1.80 до около 2.70 лв. в първите търговски сесии.

    Тоя пич най добре уцели цената. Браво!

    Коментар


    • някой има ли идея преди да ги листнат на какви цени са минавали сделки ?
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • БФБ що не си гласува обратно изкупуване да си крепи цената

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
          Хайде,скачайте в тигана,докато не е завряло олиото.После ще е като в ТКЗС-то,излизане няма.
          Ха-ха, така е, прав си Не че цената е много висока, но ми се струва малко рано за влизане тука.

          П.П. А мениджмънта ?!?!?
          Last edited by bate Goiko; 06.01.2011, 21:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Огнян Донев ако знаеше кво ще причини на статистиката, нямаше да купи тия 10 акции
            Той ли отвори ? Широко скроен е пича, ако и да се самопределя като консервативен. Още 10 като него и на БФБ пак ще се танцува. Иначе първият половин час беше голям смех, после стана търговия за нашите стандарти.

            Коментар


            • BSO/BSO

              Хайде,скачайте в тигана,докато не е завряло олиото.После ще е като в ТКЗС-то,излизане няма.
              Last edited by Gaki; 06.01.2011, 21:24.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                Броя на акциите няма никакво значение за статистиката.
                Огнян Донев ако знаеше кво ще причини на статистиката, нямаше да купи тия 10 акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Цената на отваряне при сделка за цели 10 акции
                  Броя на акциите няма никакво значение за статистиката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                    Оооооо.....не съм.... на същото мнение е ДВИ на БФБ......очаквам да си коригират прес релийста

                    Имаме ръст спрямо номинала, но имаме спад смрямо цената на отваряне......помисли.
                    Цената на отваряне при сделка за цели 10 акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      пека голяма глупост си написал ама ...
                      Оооооо.....не съм.... на същото мнение е ДВИ на БФБ......очаквам да си коригират прес релийста

                      Имаме ръст спрямо номинала, но имаме спад смрямо цената на отваряне......помисли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Алън
                        Акциите на Българска Фондова Борса се понижиха с 43% в първия ден от листването й
                        http://www.finance5.bg/news/bulgarian/62667.html
                        пека голяма глупост си написал ама ...
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • и ква е равносметката, 16 мил капитализация

                          Те МФ за колко мислят да шиткат техните 50%, като цъфнат налъмите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                            Дянков ако опре на БФБ за да кърпи бюджета,то акциите и едва ли ще се търгуват повече от 0,001 лв.
                            за какво да им ги остави - да си ги раздадат като заплати мениджърите
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              + 1000
                              тъкмо има за по 1 левче на акция

                              Дянков, не знам как още не се е усетил, нали източи сума ти държавни дружества вече..
                              Дянков ако опре на БФБ за да кърпи бюджета,то акциите и едва ли ще се търгуват повече от 0,001 лв.
                              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                аз съм навит да разкарат кеша под формата на 'сосен' дивидент и да я продават на Дойче брьозе
                                + 1000
                                тъкмо има за по 1 левче на акция

                                Дянков, не знам как още не се е усетил, нали източи сума ти държавни дружества вече..

                                Коментар

                                Working...
                                X