IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
    Хайде,скачайте в тигана,докато не е завряло олиото.После ще е като в ТКЗС-то,излизане няма.
    Ха-ха, така е, прав си Не че цената е много висока, но ми се струва малко рано за влизане тука.

    П.П. А мениджмънта ?!?!?
    Last edited by bate Goiko; 06.01.2011, 21:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Огнян Донев ако знаеше кво ще причини на статистиката, нямаше да купи тия 10 акции
      Той ли отвори ? Широко скроен е пича, ако и да се самопределя като консервативен. Още 10 като него и на БФБ пак ще се танцува. Иначе първият половин час беше голям смех, после стана търговия за нашите стандарти.

      Коментар


      • BSO/BSO

        Хайде,скачайте в тигана,докато не е завряло олиото.После ще е като в ТКЗС-то,излизане няма.
        Last edited by Gaki; 06.01.2011, 21:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
          Броя на акциите няма никакво значение за статистиката.
          Огнян Донев ако знаеше кво ще причини на статистиката, нямаше да купи тия 10 акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Цената на отваряне при сделка за цели 10 акции
            Броя на акциите няма никакво значение за статистиката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
              Оооооо.....не съм.... на същото мнение е ДВИ на БФБ......очаквам да си коригират прес релийста

              Имаме ръст спрямо номинала, но имаме спад смрямо цената на отваряне......помисли.
              Цената на отваряне при сделка за цели 10 акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                пека голяма глупост си написал ама ...
                Оооооо.....не съм.... на същото мнение е ДВИ на БФБ......очаквам да си коригират прес релийста

                Имаме ръст спрямо номинала, но имаме спад смрямо цената на отваряне......помисли.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Алън
                  Акциите на Българска Фондова Борса се понижиха с 43% в първия ден от листването й
                  http://www.finance5.bg/news/bulgarian/62667.html
                  пека голяма глупост си написал ама ...
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • и ква е равносметката, 16 мил капитализация

                    Те МФ за колко мислят да шиткат техните 50%, като цъфнат налъмите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
                      Дянков ако опре на БФБ за да кърпи бюджета,то акциите и едва ли ще се търгуват повече от 0,001 лв.
                      за какво да им ги остави - да си ги раздадат като заплати мениджърите
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        + 1000
                        тъкмо има за по 1 левче на акция

                        Дянков, не знам как още не се е усетил, нали източи сума ти държавни дружества вече..
                        Дянков ако опре на БФБ за да кърпи бюджета,то акциите и едва ли ще се търгуват повече от 0,001 лв.
                        МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          аз съм навит да разкарат кеша под формата на 'сосен' дивидент и да я продават на Дойче брьозе
                          + 1000
                          тъкмо има за по 1 левче на акция

                          Дянков, не знам как още не се е усетил, нали източи сума ти държавни дружества вече..

                          Коментар


                          • аз съм навит да разкарат кеша под формата на 'сосен' дивидент и да я продават на Дойче брьозе
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Не бързам има много други евтини и качествени акции. Висока ми е тази цена
                              и е висока и е ниска
                              зависи как ги гледаш нещата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Не бързам има много други евтини и качествени акции. Висока ми е тази цена
                                купи си 1бр билетче за ОСА
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X