IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука имаше мечти за дивиденти в близко бъдеще, но може би вместо това ще трябва да се купува нова платформа. Незнам каква би била цената на нова платформа и дали БФБ има толкова пари или ще трябва кредит?

    Коментар


    • Малко размисли относно способността на българите винаги да уцелваме потъващите кораби:

      Бъдещето на Xetra е под въпрос
      дарикфинанс

      Според информация на FT Deutschland, сливането между борсата във Франкфурт и NYSE Euronext има изгледи да доведе до закриването на търговската платформа Xetra.

      Търговията с акции в Европа е предвидено да се води с единна система за поръчки – показала е презентация на двете борси и изглежда електронната система Xetra ще стане излишна.

      Зад тези планове стои намерението на борсовите оператори, в бъдеще да управляват цялата търговия с акции от Ню Йорк. Това ще наклони везните в полза на системата на САЩ, тъй като NYSE Euronext вече е въвела еднаква система за поръчки в търговските си центрове в Париж, Амстердам, Брюксел и Лисабон.

      Банките и брокерите вече се страхуват, че промяната ще донесе значителни разходи. Шефът на Baader Bank, Уто Баадер, заявява: за нас ще стане по-скъпо ако системата се смени. Според нас Xetra е най-добрата система....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kravata_mu Разгледай мнение
        Да чакаме ли изригване тук?

        NYSE Euronext потвърди, че води преговори за сливане с Deutsche Boerse*
        http://www.investor.bg/news/article/112299/338.html
        Ако след сливането на двете дружества, новото бъде погълнато от БФБ ще има голямо изригване

        Коментар


        • Да чакаме ли изригване тук?

          NYSE Euronext потвърди, че води преговори за сливане с Deutsche Boerse*
          http://www.investor.bg/news/article/112299/338.html
          ~МЕЧО~

          Коментар


          • Бате Гойко,
            май само аз и ти си пишем тук

            http://www.album.bg/albumbfb/images/26659690/


            За 2009 г. пишат, че имат загуба 85 хил. а всеобхватен доход за годината е 44 хил. лв.

            Днес първия борсов ден след отчета няма промяна в цената, което ме води на мисълта, че инвеститорите НЕ СА ИЗНЕНАДАНИ от този отчет - логиката подсказва че са знаели за него, щом не са изненадани, нали?!
            Затова призовах, който има правомощия да ПРОВЕРЯВА, нека провери дали някой е знал повече от другите още реди да излезне отчета?!
            Last edited by targovec; 31.01.2011, 15:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от targovec Разгледай мнение
              мисля че има грешка в тази статия

              http://www.investor.bg/news/article/...39.html#111708

              "За 2009 г. загубата е 44 хил. лв." на БФБ-София
              а гледайки отчета излезнал в петък загубата за 2009 е 85 хил.

              И от там идва разминаването в това дали "само" 4 пъти или 8 пъти е увеличена загубата от НОВОТО ръководство.

              УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
              ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!


              П.С. Който трябва да провери, нека провери дали продавачите не са знаели тези данни предварително!
              В отчета пише, загубата за предходен период е 44 хил. лв., освен ако няма грешка.

              http://www.x3news.com/displayNovina.jsp?formid=47613

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                При това загубата се увеличава 8 пъти, спрямо 2009 г.!!!
                мисля че има грешка в тази статия

                http://www.investor.bg/news/article/...39.html#111708

                "За 2009 г. загубата е 44 хил. лв." на БФБ-София
                а гледайки отчета излезнал в петък загубата за 2009 е 85 хил.

                И от там идва разминаването в това дали "само" 4 пъти или 8 пъти е увеличена загубата от НОВОТО ръководство.

                УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
                ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                П.С. Който трябва да провери, нека провери дали продавачите не са знаели тези данни предварително!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Борис Разгледай мнение
                  Приватизация!
                  Барзо!
                  вай вай, дотук ли я докарахме ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Борис Разгледай мнение
                    Приватизация!
                    Барзо!
                    Тъй ли?
                    Че тя едва стана държавна, кой ненормалник ще подари на Дянков ей-така пари за нищо?

                    Коментар


                    • Приватизация!
                      Барзо!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от targovec Разгледай мнение
                        НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ ОЩЕ ОТЧЕТА, но ако това е вярно то НОВИТЕ шефове да си бият дузпата сами, а да не чакат Дянков да ги гони!
                        Затова ли им наля почти 800 х. (увеличение на к-ла) да реализират загуби!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Тези почти 800 х не са достатъчни за възнагражденията им.
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                          При това загубата се увеличава 8 пъти, спрямо 2009 г.!!!
                          НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ ОЩЕ ОТЧЕТА, но ако това е вярно то НОВИТЕ шефове да си бият дузпата сами, а да не чакат Дянков да ги гони!
                          Затова ли им наля почти 800 х. (увеличение на к-ла) да реализират загуби!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            При това загубата се увеличава 8 пъти, спрямо 2009 г.!!!
                            Засега май това се очертава шампиона в надпреварата.

                            Нямам препоръки!

                            Коментар


                            • При това загубата се увеличава 8 пъти, спрямо 2009 г.!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                                Тука е ясно кой продава - ИП-тата!

                                Но кой купува??

                                Мен ми се вижда висока текущата цена (2.50)... но купувача явно не мисли така!

                                Че е инсайдър е повече от ясно... Но??
                                И на мен ми вижда така, особенно за дружество което отново е на загуба, втора поредна година.

                                Коментар

                                Working...
                                X