IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
    Оооооо.....не съм.... на същото мнение е ДВИ на БФБ......очаквам да си коригират прес релийста

    Имаме ръст спрямо номинала, но имаме спад смрямо цената на отваряне......помисли.
    Цената на отваряне при сделка за цели 10 акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      пека голяма глупост си написал ама ...
      Оооооо.....не съм.... на същото мнение е ДВИ на БФБ......очаквам да си коригират прес релийста

      Имаме ръст спрямо номинала, но имаме спад смрямо цената на отваряне......помисли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Алън
        Акциите на Българска Фондова Борса се понижиха с 43% в първия ден от листването й
        http://www.finance5.bg/news/bulgarian/62667.html
        пека голяма глупост си написал ама ...
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • и ква е равносметката, 16 мил капитализация

          Те МФ за колко мислят да шиткат техните 50%, като цъфнат налъмите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от INSIDER-A Разгледай мнение
            Дянков ако опре на БФБ за да кърпи бюджета,то акциите и едва ли ще се търгуват повече от 0,001 лв.
            за какво да им ги остави - да си ги раздадат като заплати мениджърите
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              + 1000
              тъкмо има за по 1 левче на акция

              Дянков, не знам как още не се е усетил, нали източи сума ти държавни дружества вече..
              Дянков ако опре на БФБ за да кърпи бюджета,то акциите и едва ли ще се търгуват повече от 0,001 лв.
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                аз съм навит да разкарат кеша под формата на 'сосен' дивидент и да я продават на Дойче брьозе
                + 1000
                тъкмо има за по 1 левче на акция

                Дянков, не знам как още не се е усетил, нали източи сума ти държавни дружества вече..

                Коментар


                • аз съм навит да разкарат кеша под формата на 'сосен' дивидент и да я продават на Дойче брьозе
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Не бързам има много други евтини и качествени акции. Висока ми е тази цена
                    и е висока и е ниска
                    зависи как ги гледаш нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Не бързам има много други евтини и качествени акции. Висока ми е тази цена
                      купи си 1бр билетче за ОСА
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Не бързам има много други евтини и качествени акции. Висока ми е тази цена

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          .... огромните примерно 10 хиляди бройки след една седмица може да се окаже ,че като при другите акции няма кой да ти го купи, защото на никой не му се занимава с неликвидна борса...Иначе акцията ще е интересна защото ще е като Индекс на Доверието в българския капиталов пазар ...
                          Добро попадение за интересността на акцията в следващите няколко дни .
                          Също така и за индекса ,който ще отразява,но какво беше това ДОВЕРИЕ в БГ-политици ...

                          Според мен подобен индекс са и останалите БФБ-акции.И то не само към правителствените стуктури у нас,а към икономиката ни въобще ...
                          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Няма как най- добрите акции да са паднали по 4-5 пъти, а тези не. Другото е , че не се знае кога и от кои ще се приватизира БФБ
                            Чакай бе Киро, от къде да падне, то досега е нямало търговия?!?
                            Цената започва при настоящите условия на пазара... това е цената...

                            2.3 към момента
                            макар според мен ще сепокачи тия дни по към тройката, но ще видим..

                            Коментар


                            • Няма как най- добрите акции да са паднали по 4-5 пъти, а тези не. Другото е , че не се знае кога и от кои ще се приватизира БФБ

                              Коментар


                              • И аз мисля че е рано за равновестна цена още, макар че и след три дни може пак да е същата. първо оборота по брой сделки и акции на акцията трябва да се изравни с оборота на другите акции - или да падне десет пъти както е днес с другите акции или те да се качат с 10 пъти.Кое според Вас е по реално

                                Вярно е също че цената съдържа в себе си голямо кешово покритие, но проблема е че банкомата не работи и ако искаш да продадеш голямо количество, а под голямо количество да се разбира огромните примерно 10 хиляди бройки след една седмица може да се окаже ,че като при другите акции няма кой да ти го купи, защото на никой не му се занимава с неликвидна борса...Иначе акцията ще е интересна защото ще е като Индекс на Доверието в българския капиталов пазар ...
                                Last edited by BigBear; 06.01.2011, 11:48.
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X