IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой случайно да е схванал всъщност за какви обезпчения на кинтажа на общините в КТБ с ДЦК се говореше вчера

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      Бюджетните предприятия са нещо различни от дружества с преобладаващо държавно участие.
      Съгласно съм.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Кинтите на държавните дружества не трябваше ли да са обезпечени с ДЦК? А нали Дянков национализира над 50% от борсата (с цел продажба), в такъв случай това не трябва ли сега да се води за държавано, щом държавата държи над 50% ? )))
        Бюджетните предприятия са нещо различни от дружества с преобладаващо държавно участие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Кинтите на държавните дружества не трябваше ли да са обезпечени с ДЦК? А нали Дянков национализира над 50% от борсата (с цел продажба), в такъв случай това не трябва ли сега да се води за държавано, щом държавата държи над 50% ? )))
          ха интересна гледнаа точка!!!!
          Нямам инфо по материята - някой?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            хайде изгоряха 3млн!!!
            и другия месец да не забравите да си раздадете бонуси ей!
            Кинтите на държавните дружества не трябваше ли да са обезпечени с ДЦК? А нали Дянков национализира над 50% от борсата (с цел продажба), в такъв случай това не трябва ли сега да се води за държавано, щом държавата държи над 50% ? )))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • хайде изгоряха 3млн!!!
              и другия месец да не забравите да си раздадете бонуси ей!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                Смешен сайт: Оставят Веждиту последен, щото парите му не били крадени, на другите - били.
                Днес всеки се има за съдник
                , а това ще завърши като в Югославия и Украйна
                То затова и Цецо Мустака е в съседна Сърбия!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  хм, май май ще ни върнат депозитите!
                  "Лошо Седларов, лошо ..."
                  (само цитирам класиците)
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                    http://potv.eu/522116.html

                    Истината е някъде там ............
                    Смешен сайт: Оставят Веждиту последен, щото парите му не били крадени, на другите - били.
                    Днес всеки се има за съдник
                    , а това ще завърши като в Югославия и Украйна
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      току що го казаха по Нова, Бюджетната комисия е задължила Искров да оздрави банката!!!
                      Малоумоето в БеГетовицата очевидно е безпределно....

                      Дори САЩ не си позволиха да оздравяват всичките си банки. Оздравиха само няколко системни - БАК, Сити, Уаховия и т.н, а близо 200 си ги оставиха да фалират...

                      Банкер да си в БГ кочината... РАЙ!

                      Баба Гана и дядо Петър, наред с Азис и Айшето ша чистят л.йната на "невинните" БГ банкери...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        току що го казаха по Нова, Бюджетната комисия е задължила Искров да оздрави банката!!!
                        http://potv.eu/522116.html

                        Истината е някъде там ............

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Аз не съм юрист, както виждате не съм и добър финансист , но ако говориш за този текст:
                          3. Народното събрание, в срок до 6 ноември 2014 г., да приеме изменения в Закона за кредитните институции, които да задължат Българската народна банка да предприеме действия за оздравяване на банките, когато собствения им капитал стане отрицателна величина., нещата изглеждат смешни. Мисля, че това противоречи с някой закон на ЕС, а и противоречи на пазарната икономика като цяло .
                          Няма как да задължат БНБ да спасява куцо, кьораво, сакато и крадливо. Иначе ще сме на далавера ако стане....
                          току що го казаха по Нова, Бюджетната комисия е задължила Искров да оздрави банката!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Аз не съм юрист, както виждате не съм и добър финансист , но ако говориш за този текст:
                            3. Народното събрание, в срок до 6 ноември 2014 г., да приеме изменения в Закона за кредитните институции, които да задължат Българската народна банка да предприеме действия за оздравяване на банките, когато собствения им капитал стане отрицателна величина., нещата изглеждат смешни. Мисля, че това противоречи с някой закон на ЕС, а и противоречи на пазарната икономика като цяло .
                            Няма как да задължат БНБ да спасява куцо, кьораво, сакато и крадливо. Иначе ще сме на далавера ако стане....
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Това пък откъде го измисли
                              цък

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                хм, май май ще ни върнат депозитите!
                                Това пък откъде го измисли
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X