IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
    А докато е държавна, дивидентите ще са редовни.
    А ако е на загуба?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      аз чакам приватизация, тия идиоти за национализация ми заговориха!!!
      Не съм голям фен на приватизацията на борсата и не си мислете, че който и да я купи, ще се засили да ви налива дивиденти. По-скоро очаквам ако я приватизират, борсата да забие, докато сега е само въпрос на време да се размърда и да качи оборота, от там и печалбите. А докато е държавна, дивидентите ще са редовни.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        аз чакам приватизация, тия идиоти за национализация ми заговориха!!!
        Ми просто нямате съвпадение на мненията!

        Коментар


        • аз чакам приватизация, тия идиоти за национализация ми заговориха!!!

          Коментар


          • За загубените пари - ясно, за сриващата се печалба - ясно, а поне за доклада на оценителя знае ли някой нещо?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
              Много интересно, благодаря Пончо!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bullbear Разгледай мнение
                В темата за КТБ се обсъждаше, че цесиите ще се признават само до определена дата и тя май е преди БНБ да затвори банката, заради липсата на капитал към 28.03.2014 г. Вчера нали отмениха Заповед № БНБ - 43011/28.03.2014 г. на подуправителя на БНБ т.е. несъстоятелността на банката ще я гонят към тази дата и следователно всички сделки след това са невалидни.



                Тук бих задал въпроса а всички сделки на борсата с акции на КТБ след 28.03.2014 г. и преди 20.06.2014 г. валидни ли са????????
                Цесиите преди датата на несъстоятелност.
                Капиталовата неадекватност на банката е нещо различно от несъстоятелността.

                Коментар


                • Валидни или невалидни?

                  Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  тук упълномощени ли са поне една цесийка да направят за да оправят част от грешката си?
                  В темата за КТБ се обсъждаше, че цесиите ще се признават само до определена дата и тя май е преди БНБ да затвори банката, заради липсата на капитал към 28.03.2014 г. Вчера нали отмениха Заповед № БНБ - 43011/28.03.2014 г. на подуправителя на БНБ т.е. несъстоятелността на банката ще я гонят към тази дата и следователно всички сделки след това са невалидни.



                  Тук бих задал въпроса а всички сделки на борсата с акции на КТБ след 28.03.2014 г. и преди 20.06.2014 г. валидни ли са????????
                  http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                  Коментар


                  • тук упълномощени ли са поне една цесийка да направят за да оправят част от грешката си?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                      Някой случайно да е схванал всъщност за какви обезпчения на кинтажа на общините в КТБ с ДЦК се говореше вчера
                      Не е от вчера.
                      http://zakonnik.bg/document/view/other/138743/233439

                      Коментар


                      • Някой случайно да е схванал всъщност за какви обезпчения на кинтажа на общините в КТБ с ДЦК се говореше вчера

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          Бюджетните предприятия са нещо различни от дружества с преобладаващо държавно участие.
                          Съгласно съм.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Кинтите на държавните дружества не трябваше ли да са обезпечени с ДЦК? А нали Дянков национализира над 50% от борсата (с цел продажба), в такъв случай това не трябва ли сега да се води за държавано, щом държавата държи над 50% ? )))
                            Бюджетните предприятия са нещо различни от дружества с преобладаващо държавно участие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Кинтите на държавните дружества не трябваше ли да са обезпечени с ДЦК? А нали Дянков национализира над 50% от борсата (с цел продажба), в такъв случай това не трябва ли сега да се води за държавано, щом държавата държи над 50% ? )))
                              ха интересна гледнаа точка!!!!
                              Нямам инфо по материята - някой?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                хайде изгоряха 3млн!!!
                                и другия месец да не забравите да си раздадете бонуси ей!
                                Кинтите на държавните дружества не трябваше ли да са обезпечени с ДЦК? А нали Дянков национализира над 50% от борсата (с цел продажба), в такъв случай това не трябва ли сега да се води за държавано, щом държавата държи над 50% ? )))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X