IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.investor.bg/novini-i-anal...anuari-210787/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
      може и на 2 пък може и под 2....ако опита за обръщане на тренда се окаже само подскок
      Не е Препоръка!!!
      И аз на това се надявам Ще видим следващата седмица.

      Коментар


      • Колкото са по-големи оборотите, толкова по-хубаво ми става

        Коментар


        • Кеф, кеф, кеф!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
            Според мен тук е доба позиция. Като се има предвид какви ниски нива бяха тази година обемите на БФБ следващата ще има силни ръстове. Но мисля да влезна следващата седмица тук. Последните дни на годината винаги всичко се вдига и си мисля, че другата седмица мога и на 2 лв. да си взема.

            *не е препоръка.
            може и на 2 пък може и под 2....ако опита за обръщане на тренда се окаже само подскок
            Не е Препоръка!!!
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Според мен тук е доба позиция. Като се има предвид какви ниски нива бяха тази година обемите на БФБ следващата ще има силни ръстове. Но мисля да влезна следващата седмица тук. Последните дни на годината винаги всичко се вдига и си мисля, че другата седмица мога и на 2 лв. да си взема.

              *не е препоръка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Много ми е гот!

                Коментар


                • Tози месец тимаджиите направиха повече оборот на БФБ отколкото предните 6.заедно

                  Имат и огромни обороти на ОТС пазара.
                  Last edited by vale1; 29.12.2015, 22:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    този папир за мен е стронг селл ))
                    +1
                    Аз отдавна съм го продал

                    Коментар


                    • този папир за мен е стронг селл ))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Много ми е гот!
                        Ще споделиш ли защо ?

                        Коментар


                        • Много ми е гот!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            има и такива като мен,които виснат да следят търговията почти през цялата сесия....ако пък още колко много неща можеш да свършиш докато търгуваш на БФБ
                            Сериозно ли следиш цялата сесия? Имаш най-железните нерви, които съм виждала, признавам ти го. Това да се взираш един час в екара в окаване някой да се излъже да сключи сделка си е нечовешка работа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Развитието на нашата борса се спира съвсем съзнателно - и от КФН и от БНБ и от депозитара и от самата борса дори. И нещата се случват естествено - парите просто изтичат от България.

                              Кой е луд да кибичи по цял ден да гледа пазар където 100 бона е голям оборот. Баси някой дни аз правя по-голям оборот пък възможностите ми са точно никакви.

                              За да има ЕТФ и в България трябва да се промени точно едно изречение в закона - но не - тук такова нещо няма да има - ще защитаваме инвеститорите - или по-скоро чуждите комисии ще ги защитават защото инвеститорите не са идиоти и отиват навън.

                              за да има деривати трябват и пари - то за всяка инвестиция трябва пари. Ама можем да губим пари в КТБ, но не и да ги дадем за клиринг.
                              има и такива като мен,които виснат да следят търговията почти през цялата сесия....ако пък още колко много неща можеш да свършиш докато търгуваш на БФБ
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Развитието на нашата борса се спира съвсем съзнателно - и от КФН и от БНБ и от депозитара и от самата борса дори. И нещата се случват естествено - парите просто изтичат от България.

                                Кой е луд да кибичи по цял ден да гледа пазар където 100 бона е голям оборот. Баси някой дни аз правя по-голям оборот пък възможностите ми са точно никакви.

                                За да има ЕТФ и в България трябва да се промени точно едно изречение в закона - но не - тук такова нещо няма да има - ще защитаваме инвеститорите - или по-скоро чуждите комисии ще ги защитават защото инвеститорите не са идиоти и отиват навън.

                                за да има деривати трябват и пари - то за всяка инвестиция трябва пари. Ама можем да губим пари в КТБ, но не и да ги дадем за клиринг.

                                Коментар

                                Working...
                                X