IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение

    Към вчера не достигат 19. Софикс остава за догодина.
    Бившите управници на БФБ са виновни - до преди 5-6 години критерият си беше 500 акционера за Софикс,но тогава за да угодят на интересите на мажовците на определени дружества от масовата приватизация - ни в клин ни в ръкав ги вдигнаха на 750.

    А за нашата борсичка по мое мнение и 300 акционера са предостатъчни - ама да са активни (в последните 5 години да са купували или продавали акции или да са си вземали дивидентите или да са участвали на ОСА)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

      Набавихме ли 20 тината акционери???? Или само стари кримки мажат филии.
      Към вчера не достигат 19. Софикс остава за догодина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
        Вчера имаше сериозно предлагане по позицията на монополиста. Сигурно са решили да го вкарват в Софикс, а им трябват още 20-ина акционери. Ако станат малко по-прозрачни за акционерите, те сами ще дойдат. Тънем в тотално неведение какви са приходите и печалбите на Енергийната борса на която са управляващо дружество?! Имам акции и съм заинтересован БФБ да се развива, използвайки най-доброто от чуждите борси. Не е толкова трудно, но не е и Copy & Paste.
        Набавихме ли 20 тината акционери???? Или само стари кримки мажат филии.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Маньо пак ни скрои Мурафет, оф
          Мълчи и се спотайва,- да излезе и сподели- бият ли го, мъчат ли го, на хляб без вода ли го държат в тия жеги? преджобват ли го що ли?
          И какво да направи Маню като си продаде МЦХ и чакаш хазартно от него всичко.. Нищо де до 100години ще се научиш да преценяваш компаниите и да разпределяш риска..

          Коментар


          • Маньо пак ни скрои Мурафет, оф
            Мълчи и се спотайва,- да излезе и сподели- бият ли го, мъчат ли го, на хляб без вода ли го държат в тия жеги? преджобват ли го що ли?

            Коментар


            • Вчера имаше сериозно предлагане по позицията на монополиста. Сигурно са решили да го вкарват в Софикс, а им трябват още 20-ина акционери. Ако станат малко по-прозрачни за акционерите, те сами ще дойдат. Тънем в тотално неведение какви са приходите и печалбите на Енергийната борса на която са управляващо дружество?! Имам акции и съм заинтересован БФБ да се развива, използвайки най-доброто от чуждите борси. Не е толкова трудно, но не е и Copy & Paste.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                Никога не спори с глупаци-
                ще те завлекат на тяхното ниво и ще те победят с опит.
                Тоя изтъркан лаф беше модерен преди 10г.
                Вместо да пишеш поредния си глупав спам,по -добре или да не отговаряш или в игнора,нали?

                И за протокола,само цигани и от най-дивите селяни правят тази граматическа грешка "Очудиш"
                Ти нямаш 8 клас най-вероятно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Капиталова загуба на този Адсиц така ще те приземи,че хептен ще се Учудиш неграмотнико !
                  И сега, след като се изходи по въпроса (с обида)... олекна ли ти?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                    А екзотичният ми АДСИЦ, който е на първо място в портейла ми, такъв екзотичен дивидент ми снесе т.г., че ще ме оттведе до най-екзотичните места по света. И то не само т.г..
                    Вероятно номер 1 ти е ATERA И аз имах от 2.10 до 3.56. Яко!!!

                    Има и друг потенциален АДСИЦ, дето се е представил също толкова добре добре, с добър дивидент, но не достатъчно ликвиден...

                    Нооо, няма как да бъда сигурна. Едни лоши програмистчета са ми разбили огледалото за обратно виждане

                    Аз ще бягам Успех!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                      Никога не спори с глупаци-
                      ще те завлекат на тяхното ниво и ще те победят с опит.
                      Браво! Много добро!

                      Коментар


                      • Никога не спори с глупаци-
                        ще те завлекат на тяхното ниво и ще те победят с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                          та няма да ме очуди
                          Капиталова загуба на този Адсиц така ще те приземи,че хептен ще се Учудиш неграмотнико !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                            Крайното решение би трябвало да е това, което е постановено в РАЗПОРЕЖДАНЕ № 5 от 27 април 2022 година на Министерски съвет.

                            БФБ вече са се съобразили, като на последното ОСА не са гласували планираното увеличение на капитала със собствени средства...

                            Значи става доста съмнителна работата тук, печалбата на БНЕБ да не са я щипнали... с устно разпореждане

                            Ммм, БФБ от второ място в портфейла да не ти стане на трето

                            Ако на първо място в портфейла ти е някаква подобна екзотика, дето не е зависима от газ, електроенергия, не е Биймче или хазарт, не е АДСИЦ или холдинг, би ми било интересно да разбера...

                            Имам малко тук, не е препоръка...

                            Толкова отдавна съм на БФБ, толкова много неща съм видял и преживял, та няма да ме очуди и ако се случи твоето предположение. Още повече, те имат опит в това
                            А екзотичният ми АДСИЦ, който е на първо място в портейла ми, такъв екзотичен дивидент ми снесе т.г., че ще ме оттведе до най-екзотичните места по света. И то не само т.г..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Крайното решение би трябвало да е това, което е постановено в РАЗПОРЕЖДАНЕ № 5 от 27 април 2022 година на Министерски съвет.

                              БФБ вече са се съобразили, като на последното ОСА не са гласували планираното увеличение на капитала със собствени средства...


                              Значи става доста съмнителна работата тук, печалбата на БНЕБ да не са я щипнали... с устно разпореждане

                              Ммм, БФБ от второ място в портфейла да не ти стане на трето

                              Ако на първо място в портфейла ти е някаква подобна екзотика, дето не е зависима от газ, електроенергия, не е Биймче или хазарт, не е АДСИЦ или холдинг, би ми било интересно да разбера...

                              Имам малко тук, не е препоръка...



                              50,05 казваш са недостатъчни;- искат всичко? - и нямат спиране?
                              Това ще да е "изплюване в огледалото"-
                              докато са пред него!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                                Да видим какво ще е крайното решение т.г.
                                Може би и заради това няма дивидент от БЕНБ към майката до сега...
                                Иначе, БФБ си е топ и е на 2-ро място в портфейла ми
                                Крайното решение би трябвало да е това, което е постановено в РАЗПОРЕЖДАНЕ № 5 от 27 април 2022 година на Министерски съвет.

                                БФБ вече са се съобразили, като на последното ОСА не са гласували планираното увеличение на капитала със собствени средства...

                                Значи става доста съмнителна работата тук, печалбата на БНЕБ да не са я щипнали... с устно разпореждане

                                Ммм, БФБ от второ място в портфейла да не ти стане на трето

                                Ако на първо място в портфейла ти е някаква подобна екзотика, дето не е зависима от газ, електроенергия, не е Биймче или хазарт, не е АДСИЦ или холдинг, би ми било интересно да разбера...

                                Имам малко тук, не е препоръка...
                                Last edited by sunny; 07.08.2022, 10:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X