IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение


    Яхооо!!!
    А на ОСА беше прието решение за промяна на устава с възможност за изплащане на 6- месечен дивидент...

    Напълно е възможно едни 0,17 до 0,20/акц. да бъдат разпределени на база 6 мес. консолидиран резултат, но да видим дали!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
      аз не съм си продал акциите .. чакам 12 лв ... ама такива вътрещарски работи наистина ме отвращават от нашата борса .. някой знае утрешния вестник, и отигравя спрямо шараните като мен ... и общо взето мисля да оставя 2 български компании и целия капитал навън..
      Абе не е да няма истина в туй що си рекъл, но ще река и другото подир -Сполай ти на вънка!,- и да найдеш такива като тази за има мало връз годин от 3,70 та до 5,00 със завръщане, обратно изкупена до 6,00 със задържане за допълване и чакаш... право си се насочил за 12,00 , но не гълчи тази, тя добре си върви и радост носи!
      А и на вънка четат утрешни вестници и сценарии пишат!!!

      Коментар


      • аз не съм си продал акциите .. чакам 12 лв ... ама такива вътрещарски работи наистина ме отвращават от нашата борса .. някой знае утрешния вестник, и отигравя спрямо шараните като мен ... и общо взето мисля да оставя 2 български компании и целия капитал навън..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          ИМА СИ КРУШКА ОПАШКААА!!!

          -"Българска фондова борса АД-София
          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:49

          На основание чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета, както и чл.111, ал.8 и чл. 100 т., ал. 3 и 4 от ЗППЦК, Ви уведомяваме, че Съветът на директорите на БФБ АД, в качеството му на едноличен собственик на капитала на БНЕБ ЕАД приема предложението на СД на БНЕБ ЕАД за разпределение на печалбата на БНЕБ ЕАД за 2020 г., както следва - дивидент в полза на едноличния собственик на капитала в размер на 2 910 633.00 лв.
          Дивидентът от печалбата за 2020 г. на БНЕБ ЕАД следва да бъде внесен в полза на едноличния собственик на капитала в срока, определен в чл.247а, ал.5 от ТЗ.
          Съветът на директорите на БФБ АД, в качеството й на едноличен собственик на капитала на БНЕБ ЕАД и на основание чл.18, ал.2, т.15 от действащият устав на БНЕБ ЕАД, приема решение за разпределяне и изплащане на дивидент в размер 50 % от неразпределената печалба за минали години - от 2016 г. до 2019 г., която е в размер на 2 297 505,94 лв.
          Дивидентът от неразпределената печалба от минали години на БНЕБ ЕАД следва да бъде внесен в полза на едноличния собственик на капитала в срока, определен в чл.247а, ал.5 от ТЗ."

          Яхооо!!!
          А на ОСА беше прието решение за промяна на устава с възможност за изплащане на 6- месечен дивидент...

          Коментар


          • ИМА СИ КРУШКА ОПАШКААА!!!

            -"Българска фондова борса АД-София
            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:49

            На основание чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета, както и чл.111, ал.8 и чл. 100 т., ал. 3 и 4 от ЗППЦК, Ви уведомяваме, че Съветът на директорите на БФБ АД, в качеството му на едноличен собственик на капитала на БНЕБ ЕАД приема предложението на СД на БНЕБ ЕАД за разпределение на печалбата на БНЕБ ЕАД за 2020 г., както следва - дивидент в полза на едноличния собственик на капитала в размер на 2 910 633.00 лв.
            Дивидентът от печалбата за 2020 г. на БНЕБ ЕАД следва да бъде внесен в полза на едноличния собственик на капитала в срока, определен в чл.247а, ал.5 от ТЗ.
            Съветът на директорите на БФБ АД, в качеството й на едноличен собственик на капитала на БНЕБ ЕАД и на основание чл.18, ал.2, т.15 от действащият устав на БНЕБ ЕАД, приема решение за разпределяне и изплащане на дивидент в размер 50 % от неразпределената печалба за минали години - от 2016 г. до 2019 г., която е в размер на 2 297 505,94 лв.
            Дивидентът от неразпределената печалба от минали години на БНЕБ ЕАД следва да бъде внесен в полза на едноличния собственик на капитала в срока, определен в чл.247а, ал.5 от ТЗ."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
              Започна ли Final сountdown to launch
              Абе искаше ми се да понатрупам още бройки около 6 лв., но биците го надушиха

              Коментар


              • Започна ли Final сountdown to launch

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Има съобщение в Екстри

                  Има едни по важни неща, тия са ясни. Очаквам някой да е присъствал и да сподели...

                  Коментар


                  • Има съобщение в Екстри

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      ? Тук не трябваше ли вече да има някакво решение...





                      Промените в софка не минаха, а ОСА минА ли?
                      -нещо ново?
                      -Държавния дял да не би да е проспал, заровен в другите проверки?

                      Коментар


                      • ? Тук не трябваше ли вече да има някакво решение...

                        Last edited by inta53; 24.06.2021, 13:41.

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Кога ще свършат тия отчисления за прословутата глупост на преждеуправниците, че тия 0,08/акц. никой не радват!
                            Остава ни само лоста на обратното изкупуване и от догодина да си знаем за какво сме в джаза!!!

                            Коментар


                            • The audit of Bulgarian Stock Exchange cons 2020 report lowered net profit to BGN 4.3m; auditor issues qualified opinion (NEUTRAL)
                              The audit of consolidated 2020 financial statement of BSE increased revenue by BGN 5k to BGN 12.8m (+20.6% YoY), but also revised OPEX upward by BGN 160k to BGN 7.3m (+4.9% YoY) on the back of higher cost of hired services. As a result, cons 2020 net profit was restated at BGN 4.3m (+56.6% YoY; -1.8% vs prelim result). EPS for 2020 amounted to BGN 0.66.

                              The auditor AFA issued a qualified opinion. The reason for the qualified opinion was that the company's management did not provide the auditor with sufficient information on the basis on which they have recognized impairment losses on receivables.
                              Source: BSE; FFBH

                              Коментар


                              • Италианската фондова борса Borsa Italiana бе придобива от Euronext в сделка на стойност 4.4 млрд. евро. През...

                                Коментар

                                Working...
                                X