IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Тук протича процесът - Генетична дивергенция !!! - клонящ към 11,+ (здравословна акселерация)
    Уфф, изпаднах в когнитивен дисонанс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


      Тук протича процесът - Генетична дивергенция !!! - клонящ към 11,+ (здравословна акселерация)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        Седни ,- грешно! >0.73/ak.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Може би дивидент 0.5-0.55 лв

          Седни ,- грешно! >0.73/ak.

          Коментар


          • Може би дивидент 0.5-0.55 лв

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              6,766 (печалба) /5,871(намалени бр.акц. с обр. изкупени)=1,152лв./за 1акц.(тук малко отнемам -около 0,025-ако и за това ме питаш , няма да отговоря!)
              8,25/1,152=7,16 е за теб
              Ахааа, сега разбрах! Благодарско
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Какво значи коефициента 1,127? кажи ги нещата като за дете, та да те разбера и аз. дори не разбирам дали си разочарован или очарован от отчета!
                6,766 (печалба) /5,871(намалени бр.акц. с обр. изкупени)=1,152лв./за 1акц.(тук малко отнемам -около 0,025-ако и за това ме питаш , няма да отговоря!)
                8,25/1,152=7,16 е за теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Аз го докарвам до 8,6/1,127= 7,63..., което си ме устройва отвсякъде
                  без да залагам личната средна, че тогава ще стане нереална!
                  Какво значи коефициента 1,127? кажи ги нещата като за дете, та да те разбера и аз. дори не разбирам дали си разочарован или очарован от отчета!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Аз го докарвам до 8,6/1,127= 7,63..., което си ме устройва отвсякъде
                    без да залагам личната средна, че тогава ще стане нереална!

                    Коментар


                    • Очаквано добър. Растежа на показателите продължава и когато външната среда се нормалицира, вярвам че това ще доведе и до догонващ ръст и в цената на акцията.

                      Коментар


                      • ОТЧЕТ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Buyvalue, според мен не можеш да смяташ. Към момента единственото, което липсва на BSO за Софикс е акционери. Очевидно няма как да се появят до 1 март, но в случай, че ги имаше щеше да е в индекса. Ще изчакаме до септември.
                          единственото, което липсва на този кладенец е вода!?!?! иначе всичко друго му е на ред! весело!
                          IM d best

                          Коментар


                          • Buyvalue, според мен не можеш да смяташ. Към момента единственото, което липсва на BSO за Софикс е акционери. Очевидно няма как да се появят до 1 март, но в случай, че ги имаше щеше да е в индекса. Ще изчакаме до септември.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr^Green Разгледай мнение

                              До възстановяване на цената ще могат да се възползват вероятно и нови купувачи още малко до 750 бр. и софикс.
                              Твърдението ти колкото е интересно, толкова е подвеждащо и некомпетентно!!!
                              акцията БФБ не попада в кандидатите за СОФИКС дори и в топ 28, при положение, че има само 15 компании в индекса, а други 10 са на опашката да влязат, но БФБ не е в тази редичка от кандидати..... вероятно смяташ грешно или просто неинформирано, аматьорски?
                              Борсата на индивидуална основа /без дарението от държавата/, stand alone company яко губи пари!
                              приходи 3.08 мил. лв
                              Разходи 3,85 мил. лв.
                              Загуба 800 хил. лв., основно от заплати в размер на 1,7 мил. лв./годишно
                              Изглежда като хранилка за чиновници, а за акционерите ако остане от държавната субсидия, евентуално!
                              Не ми е ясно защо цитираш влизане в СОФИКС?
                              Химерата Експат със 7.7. мил лв активи да купят нещо че да скочи е мит, защото квотата би била 350-400 хил. лв., но това ще е уговорено предварително, ако се случи!
                              Водиха разговори и с нас, с предложения за "партньорски" уговорки????
                              не бих ги пипнала и с пръчка тези фондове
                              IM d best

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                на месец по една,- но да сложим един маркер = 656 за 18,02,22г. *8,90 малко под 30мил.

                                Само 19 броя + или 675

                                Коментар

                                Working...
                                X