IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Част от печалбата не я ли раздадоха с онези 55ст.?
    За Q4 има приблизително толкова голяма печалба като Q2. Излязъл е отчета.има го в синия сайт с чертичките
    Last edited by Brzęczyszczykiewicz; 29.01.2022, 12:09.

    Коментар


    • 643 акционера. Още 100тина и софикс.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Може би пак 50-60 стотинки дивидент..
        Част от печалбата не я ли раздадоха с онези 55ст.?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Имам въпрос. Вече от месеци и година може би, виждаме, че под СДЕЛКИ НА БФБ се разбира сделки с Модерна, Порше, Фолксваген, Тесла, САП и т.н.
          Да попитам - тези компании не съм ги чувал да са листнати на БФБ?
          - да дават отчети на БФБ? Къде има инфо за тях някаква? Да са регулирани от КФН? Да плащат данъци в БФБ?
          - ЗА ЧИЙ СЕ ТЪРГУВАТ НА БФБ СЛЕД КАТО НЕ СА БЪЛГАРСКИ?
          Как бе, онзи ден Мъск биеше камбаната

          Коментар


          • ПОРЕДНАТА ГАВРА НА БФБ СТИЛ МАНЪО и ГУСИН МАРИНОВ!

            Коментар


            • Имам въпрос. Вече от месеци и година може би, виждаме, че под СДЕЛКИ НА БФБ се разбира сделки с Модерна, Порше, Фолксваген, Тесла, САП и т.н.
              Да попитам - тези компании не съм ги чувал да са листнати на БФБ?
              - да дават отчети на БФБ? Къде има инфо за тях някаква? Да са регулирани от КФН? Да плащат данъци в БФБ?
              - ЗА ЧИЙ СЕ ТЪРГУВАТ НА БФБ СЛЕД КАТО НЕ СА БЪЛГАРСКИ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                И аз не харесвам държавните участия, но да видиш П/Е 6 на компания задължена да разпределя поне 50% от печалбата си като дивидент е странно. Особенно в тези набалончени времена.
                Не я следя,какви са очакванията за растеж за следващата година?Гледам продължават да са на загуба от оперативна дейност,единствено енергийната борса покрива загубата и генерира печалбата им.Ами ако утре решат от новата власт отново да я прехвърлят енергийната борса на др.място какво правим?
                Last edited by спекуланта; 28.01.2022, 12:09.

                Коментар


                • И аз не харесвам държавните участия, но да видиш П/Е 6 на компания задължена да разпределя поне 50% от печалбата си като дивидент е странно. Особенно в тези набалончени времена.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Колеги , тея печалби ще стигнат ли за тантиеми на лапачите !?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                      Самото БФБ едва ли някога ще е причина за инвестиция тук при тези нива, но докато енергийната борса е под шапката му, ще си е сериозна дивидентна позиция.
                      Това е така, но като акционер тук не искам едната борса да изкарва пари, а другата да ги харчи. И двете борси трябва да изкарват пари, а ние да ги харчим. Оборотът на БФБ явно трябва да е 1 млр. за да има печалба, освен ако пак няма увеличение на заплатите.

                      Коментар


                      • Аз ги изкарвам 0,73 лв/акция(колкото 1-те 6 месеца.Не знам какъв % ще заделят

                        Коментар


                        • Самото БФБ едва ли някога ще е причина за инвестиция тук при тези нива, но докато енергийната борса е под шапката му, ще си е сериозна дивидентна позиция.

                          Коментар


                          • Всичко хубаво, но като ще има печалба от оперативна дейност? Разходите за външни услуги и заплати непрекъснато се вдигат и изяждат печалбата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Добре изглежда, явно правилно вземах напоследък.
                              Май пак хубав дивидент се заформя
                              Който разбира тука се спира ! И аз бих искал да имам по голям пакет !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Може би пак 50-60 стотинки дивидент..
                                60-70

                                Коментар

                                Working...
                                X