IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Платформата на Карол си го даде както трябва аукциона, но аз късно го видях. Докато погледна колко кеш имам, за да пусна ордер и той свърши ... После по баира хапнах, но супер малко и на много по-висока цена. Иначе акцията наистина изглежда добре ако изключим държавните калинки /раздут щат и постоянния растеж на заплати/ и несигурноста с моментното положение при тока...
    като гледам историята - аукциона е бил само за 2 мин.? Не трябва ли по регламент да е по-дълго? И какво е това левашко изсипване?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

      Батя как получаваш сигнал за аукциони, моята платформа вече не дава връзка с такива събития ...
      Уж от ксетрата било ...
      Платформата на Карол си го даде както трябва аукциона, но аз късно го видях. Докато погледна колко кеш имам, за да пусна ордер и той свърши ... После по баира хапнах, но супер малко и на много по-висока цена. Иначе акцията наистина изглежда добре ако изключим държавните калинки /раздут щат и постоянния растеж на заплати/ и несигурноста с моментното положение при тока...
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Голям кеф! Отново съм на борда тук.. Че бях излязъл преди отчета и малко съжалих после.. Но пък съдбата имала други планове

        Няма да бързам да продавам, акцията е хубава и с чудесни перспективи!
        Батя как получаваш сигнал за аукциони, моята платформа вече не дава връзка с такива събития ...
        Уж от ксетрата било ...

        Коментар


        • Голям кеф! Отново съм на борда тук.. Че бях излязъл преди отчета и малко съжалих после.. Но пък съдбата имала други планове

          Няма да бързам да продавам, акцията е хубава и с чудесни перспективи!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

            точно при очаквана рекордна консолидирана печалба ) и отличен дивидент ) въпрос на време е цената да възстанови )
            Аз мисля ,че ще има доста акции ,които ще гонят бърза печалба и надали ще се върне бързо цената !
            мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

              Таланти неземни !
              В някакъв смисъл - камъните падат!, за радост на Хари - Барабар с бийма :

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                Таланти неземни !
                точно при очаквана рекордна консолидирана печалба ) и отличен дивидент ) въпрос на време е цената да възстанови )
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                Коментар


                • Честито на успелите да хванат дъно!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    ОББ, но защо по този начин...?
                    Таланти неземни !
                    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                    Коментар


                    • да много странно ) може и да не им са фондовете ) а клиент )
                      Умереният риск винаги печели ! ))))))

                      Коментар


                      • ОББ, но защо по този начин...?

                        Коментар


                        • кой посредник беше Капман , Сомони или друг ??
                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • новина?

                            Коментар


                            • Зaлoзи зa цeнaтa нa bіtсоіn и еthеrеum вeчe щe мoгaт дa ce пpaвят и нa БФБ
                              Залози за цената на bitcoin и ethereum вече ще могат да се правят и на БФБ - Money.bg

                              Коментар


                              • Търгувани обеми Януари Декември % Изменение

                                Общо търгуван базов обем 2 558 216,1 MWh 2 275 480,3 MWh 12,4% 282 735,8 MWh

                                Коментар

                                Working...
                                X