IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да се търгуват ДЦК на Българска Фондова Борса http://newsline.bg/read_more.php?post=11106
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      Първи път стомна за вода, втори път стомна за вода............ Вече не им вярвам!

      Коментар


      • 5 е хубаво кръгло число- харесва ми!

        Коментар


        • Колкото и печлбата, разсроченото прибиране на депозити и пр....
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Имайки предвид предишните опити за приватизация, аз лично не съм оптимист, че този ще е по-сполучлив. Но ако съвсем случайно се окаже, че греша, тогава в краткосрочен план нищо чудно и оборотът на БФБ да се повиши, от това и оценката на БФБ.

            Коментар


            • Под статията: Борса и депозитар в комплекте? Супер, новия собственик става върховен господар на всичко за което има емитирани акции. Честито.
              .неофициално се говореше, че цената на борсата е спаднала под 10 млн. евро
              Ето сега К-л са за Кафе, ама тоя път няма да се случи А после такива плачат за "свободата"
              В тази приватизация обаче цената не е най-важната.
              След като не е БГ конкурентна групировка...
              Гърците са ми все по-симпатични !!!
              Не е препоръка, мои размисли са
              Last edited by onakilev; 08.02.2015, 22:22.
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Първи път стомна за вода, втори път стомна за вода............ Вече не им вярвам!
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • хайде дано тоя път стане!!!
                  Ех Дойч, Дойч

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Ако 2,80 ти се е видяла скъпичка миналата година, в момента таргета ти не бива да превишава 2-2,20. Аз лично имам тука на средна 3,50 и няма да продам. Ако падне до 3 лв. ще усреднявам, защото вярвам, че някъде в далечното бъдеще ще има хляб. До тогава мисля, че под 2% дивидентна доходност няма да видим, което на фона на депозитите като цяло не е чак толкова лошо....

                    П.П. Тъй като нямам и 1 лев в банки, приемам, че тук и БРЕФ са моите си депозити и така се утешавам
                    как си майка?

                    Коментар


                    • Лукарски вчера каза - ще продаваме, има интерес!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        На БФБ-София АД
                        очакван

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                          На БФБ-то или на компаниите на БФБ-то?
                          На БФБ-София АД

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Как ви се вижда отчета?
                            На БФБ-то или на компаниите на БФБ-то?

                            Коментар


                            • Как ви се вижда отчета?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                                Някой може ли да ми "разчете" какво точно се съобщава ?

                                1.) Квесторите признават цесията (т.е. БФБ със сигурност спасява 1314 хил.лв. от депозита си), но не са включили БФБ в обезпечените вложители до 196 хил.лв. (т.е. засега губят тези 196 хил.лв.) ?

                                2.) Или предвид очертаващите се съдебни спорове нищо не е ясно, нито за за "гарантираните" 196 хил.лв., нито за цедираните 1314 хил.лв. ?
                                Мисля че е 1

                                Коментар

                                Working...
                                X