IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хе-хе!
    ИПО за 150 милиона! И не щат да кажат кой е!
    Абсолютна партенка!

    Коментар


    • http://www.investor.bg/novini-i-anal...2017-g-231861/

      Интересна статия особено края, приличен брой лопати се изкупиха тук,някой да не чака златна треска

      Нямам препоръки

      Коментар


      • Какво може да изстреля родния борсов пазар през 2017 г.?

        Много хубава статия, всичко това би бил чудесен фундамент за още по - голям ръст и от този през 2016-а. За мен също фактор би бил възможността за реална търговия на SEE Link, която може да привлече допълнително инвеститори. Също много 2 годишни депозити, сключени преди спада на лихвите и след историята с КТБ изтичат и е нормално да се търси алтернатива и добра доходност.


        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
        Last edited by k.o.; 29.12.2016, 12:47.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
          SOFIX записва седмичен спад от 0,52%



          Мислех, че сме по - добре, а и оборотът със спад.


          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
          Точно и аз се очудих за същото като четох една статия преди 1-2 седмици някъде. Уж всичко е ОК, но сме далеч от 2015 г., която пък бе на относително голяма загуба. Явно ще трябва да мине още поне година време, за да изплуваме на нулата, ако въобще се случи де.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • SOFIX записва седмичен спад от 0,52%

            Днес оборотът възлезе на 17,259 млн.лв., с което търговията от началото на декември достига обем от 54,6 млн. лв. За сравнение, за същия периодна 2015 г. оборотът достигна 80 млн. лв.
            Мислех, че сме по - добре, а и оборотът със спад.


            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
              Че заспахме, заспахме .... Ама сега да не вземе да ни върнете във 2-ри клас, тъкмо набрахме височина ....
              Тази година няколко пъти го гледаме, аха да се премине в трети клас и после пак връщане в ниското. Полезно упражнение, за който може да се възползва. По - добре от да заспи на едни цени и със седмици да няма обеми.


              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Че заспахме, заспахме .... Ама сега да не вземе да ни върнете във 2-ри клас, тъкмо набрахме височина ....
                Last edited by Dmirkata; 06.12.2016, 13:03.
                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                  много съм доволен
                  Пак ни успиваш нещо с тия приказки на задоволеност!
                  Сменил си фотоса, което аз разбирам , че си се снижил като кротко теленце,- нямащо нищо общо с "изгледа на разярения БИК"...
                  и цоцаш ли цоцаш от добрите майки дойни !

                  В една друга тема се коментира Бг-30 и неговата показателност. Признавам - смутен съм, че ближем предела на подвършието-14то

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Айдееее, и тая акция хвръква...
                    много съм доволен
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Айдееее, и тая акция хвръква...
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • 10 милиона оборот до сега
                        бавно и тихо нагоре

                        Коментар


                        • БФБ приключва деветмесечието с консолидирана загуба от 72 хил. лв.
                          Оборота се повиши доста последните месеци, но не могат да изплуват, има още много какво да се желае, за привитазацията спря и да се пише, SEE Link до никъде не е, за ДЦК и листване на дялове на големи държавни компании само се говори тук - там.


                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Съгласна съм с тово мнение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Хубаво са решили да направят нещо ,но защо сред мерките не фигурира пресичане на некоректни към миноритарните акционери практики от страна на мажоритарите?
                              За да не изглеждат толкова несериозно!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                                Този форум, вече за нищо не става, но ще приложа цитат достоен и за "ОПТИМИЗъМА"

                                -"Стратегия за развитие на българския капиталов пазар одобри на свое заседание на 17 ноември новосформираният Съветът за развитие на капиталовия пазар, съобщи Комисията за финансов надзор.

                                -
                                http://www.infostock.bg/infostock/co...taloviya-pazar
                                Хубаво са решили да направят нещо ,но защо сред мерките не фигурира пресичане на некоректни към миноритарните акционери практики от страна на мажоритарите?

                                Коментар

                                Working...
                                X