IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Вече трети ден не са в състояние да предоставят нормална търговия.
    Трябваше да се подготвят отдалеч още преди уийкенда, а не след понеделник сутрин тепъъъъърва да се учат да се скачват.
    Кой ли трябва да е наказан за нехайство? Никой ли?
    Да "предоставят" да "подготвят" да "се учат" ? Може ли да конкретизираш кого обвиняваш? Някой брокер или борсата? Доколкото разбрах повечето вече са се "вързали" към борсата, но не е имало 2 часа търговия в понеделник, защото "борсовия оператор" се е оказал твърде неподготвен да осигури връзка. Много аматьорско поведение!
    IM d best

    Коментар


    • Вече трети ден не са в състояние да предоставят нормална търговия.
      Трябваше да се подготвят отдалеч още преди уийкенда, а не след понеделник сутрин тепъъъъърва да се учат да се скачват.
      Кой ли трябва да е наказан за нехайство? Никой ли?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        Добре е че сметките са точни, -верно изписването и изчезването на първите оферти след сделка си е стресиращо, но новости какво да се прави!
        Дай Боже напред и нагоре!
        в този случай е важен лицензът, но отчета им изглежда плачевно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение


          Погледнах търговията в последните 30 минути днес - Бой с негри в тъмна нощ !!!!
          Дали е от новата платформа ,БФБ или ИП-то не знам ,но е пълна лудница.

          Добре е че сметките са точни, -верно изписването и изчезването на първите оферти след сделка си е стресиращо, но новости какво да се прави!
          Дай Боже напред и нагоре!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

            аз не си отварям платформата имам позиции, добрече е форума да се информирам, какви развития и нововъведения се случват на бфб-то
            Погледнах търговията в последните 30 минути днес - Бой с негри в тъмна нощ !!!!
            Дали е от новата платформа ,БФБ или ИП-то не знам ,но е пълна лудница.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Не че нещо ама само аз ли не виждам кой знае какъв проблем с това забавяне? Ако бяха избързали с пускането, можеше да има по-големи издънки и изгубени/неизпълнени сделки например. Не че се заяждам или защитавам някой, ама щом толкова ви се търгува, търгувайте днес. Днеска като гледам оборота пак сме цъфнали и вързали. Направете си сделките, коментиращите, да дръпнем малко
              аз не си отварям платформата имам позиции, добрече е форума да се информирам, какви развития и нововъведения се случват на бфб-то
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Не че нещо ама само аз ли не виждам кой знае какъв проблем с това забавяне? Ако бяха избързали с пускането, можеше да има по-големи издънки и изгубени/неизпълнени сделки например. Не че се заяждам или защитавам някой, ама щом толкова ви се търгува, търгувайте днес. Днеска като гледам оборота пак сме цъфнали и вързали. Направете си сделките, коментиращите, да дръпнем малко
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Днес май пак проблеми се очакват......

                  Каквато и система да въведат, тук всичко побългарясва!
                  На карол е като снимки от стара лента, и опресняване не помага,

                  Коментар


                  • Спаси БФБ # ПОДАЙ ОСТАВКА

                    Коментар


                    • Днес май пак проблеми се очакват......
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • А оставки кога?Алоооо....?!?!?!
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                          Докато чаках да пуснат БФБ бях на пазара и там една жена разправя че,

                          ББ разбрал че ЦЦ щял да уреди АХ да вземе Ч.З много се ядосал че прескачат него ДП и АД.
                          Натирил го щот не може на редника да е по голям ТОКа от на старшината АД.. и сега АХ се чуди що да стори.
                          Абе големи простотии гълчат тея жени.
                          Във всяка лъжа има (капка) истина...

                          Коментар


                          • Докато чаках да пуснат БФБ бях на пазара и там една жена разправя че,

                            ББ разбрал че ЦЦ щял да уреди АХ да вземе Ч.З много се ядосал че прескачат него ДП и АД.
                            Натирил го щот не може на редника да е по голям ТОКа от на старшината АД.. и сега АХ се чуди що да стори.
                            Абе големи простотии гълчат тея жени.
                            Last edited by superexpert; 24.06.2019, 14:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              В интерес на истината, явно вече проблемът е отсранен при тях. Най-вероятно сега ИП-тата се борят. Виждам, че някой е пробил. Така като гледам, може би е Елана, ама съм си забравил паролите там.

                              Мислиш ли , че в Германия са изживели същия преход?
                              Котировки се виждат, а поръчки не влизат и те твае в следстивие на ангажираните получаващи заплати точно от нас

                              Коментар


                              • Лека полека се появяват котировки при Карол ...

                                Коментар

                                Working...
                                X