IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    Каква е причината за този неочакван ентусиазъм? Да не са решили да я приватизират случайно?
    Промяната в показателите за последната година заслужава повече. Интересно ми е каква ще е бъдещата дивидентна политика. Нямам препоръки , но вярвам едни 50-60% от печалбата няма да ги спънат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

      Каква е причината за този неочакван ентусиазъм? Да не са решили да я приватизират случайно?
      Колко години минаха, все я приватизират.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Аз съм много доволен от отчета. Ама много. Някак си не мога да скрия задоволството си.
        Браво, 4Д!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Къде са продавачите дето сипеха като невидели до вчера?
          Каква е причината за този неочакван ентусиазъм? Да не са решили да я приватизират случайно?
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Аз съм много доволен от отчета. Ама много. Някак си не мога да скрия задоволството си.
            Къде са продавачите дето сипеха като невидели до вчера?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Аз съм много доволен от отчета. Ама много. Някак си не мога да скрия задоволството си.
              Честито и от мен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Аз съм много доволен от отчета. Ама много. Някак си не мога да скрия задоволството си.
                +1 Чудесен отчет, добър избор!

                Коментар


                • Аз съм много доволен от отчета. Ама много. Някак си не мога да скрия задоволството си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                    Най-полезното нещо на стария сайт беше страничката с отчетите. Сега ги няма ...?? БФБ са способни да унищожат и малкото хубави неща останали
                    http://www.x3news.com/?page=Reports

                    Коментар


                    • Най-полезното нещо на стария сайт беше страничката с отчетите. Сега ги няма ...?? БФБ са способни да унищожат и малкото хубави неща останали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                        Здравей, Тони! В BSE Q3 2018 Earnings call има отделени две минути и половина на проекта BSE International Market. Прилагам линк: https://www.youtube.com/watch?v=c8AsxBmGlIo
                        п.п Гледай след 9,20 мин.
                        тоя проект се е запътил, там където отидоха маржин търговията и късите продажби
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • новия сайт е лудница !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                            Кофти! Преди имаше няколко готини екселски справки, които можеха да се ползват за автоматизация, и които сега не са достъпни.
                            И аз търсех един ексел, който обичайно публикуват сега не го намирам.
                            www.investor.bg

                            Коментар


                            • Кофти! Преди имаше няколко готини екселски справки, които можеха да се ползват за автоматизация, и които сега не са достъпни.
                              Мненията ми не са препоръка за търговия.

                              Коментар


                              • Явно още се работи по сайт:


                                Това се появи, когато реших от английската версия да мина на български.
                                Last edited by admi; 17.11.2018, 16:00.
                                www.investor.bg

                                Коментар

                                Working...
                                X