IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БГ Агро (АО0)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

    Няма как да я оценяват на 2000 преди да са направили преоценка в отчета, а този отчет е за миналата година, когато цената не е била 2000. Така, че ако има преоценки ще са в новите отчети. Инфлажия пбратче - всичко расте, включително балансите на дружествата ще са МАКС. Да му мислят тези, които стоят в късия фонд. Всъщност .... в софикс има и дървета, така, че нищо не пречи читави обезценени акции вън от индекса да растат, докато тези от софикс като фармата хима недоверие еврохолд да се гърчат
    На тях имотите и дейността им са в Добруджа. Мисля, че миналата година цените в Добруджа вече бяха минали 2000 на декар. Та може и по 2000 да ги водят в баланса. НО би било повече от прекрасно, ако ги водят по 1000 лв/декар. Ще има поле за оценки и развихряне на въображението.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      Гледам отчета - по балансова стойност собствената земя е 25 738 000 лв. към 31 12 2021г
      Но за колко оценяват декара не ми е ясно. Ако е по 1000 лв, то би трябвало собствената земя да е 25 738 декара
      Ако го оценяват по 2000 ще е около 12 500 декара.
      Няма как да я оценяват на 2000 преди да са направили преоценка в отчета, а този отчет е за миналата година, когато цената не е била 2000. Така, че ако има преоценки ще са в новите отчети. Инфлажия пбратче - всичко расте, включително балансите на дружествата ще са МАКС. Да му мислят тези, които стоят в късия фонд. Всъщност .... в софикс има и дървета, така, че нищо не пречи читави обезценени акции вън от индекса да растат, докато тези от софикс като фармата хима недоверие еврохолд да се гърчат
      Не е препоръка

      Коментар


      • Гледам отчета - по балансова стойност собствената земя е 25 738 000 лв. към 31 12 2021г
        Но за колко оценяват декара не ми е ясно. Ако е по 1000 лв, то би трябвало собствената земя да е 25 738 декара
        Ако го оценяват по 2000 ще е около 12 500 декара.

        Коментар


        • Това за 120 - те хиляди декара го има на сайта. Но това е земята, която обработват - собствена и взета под аренда.
          Интересно е колко е собствената земя от тези 120 х. декара.

          Коментар


          • Все още Олимпиецът нямал акции тук?! А знаел, че имат 120 хил. дка земя, наблюдавал вече 2 години как копите с представители и продаващи земя собственици курсирали до нотариусите? Кои нотариуси, в коя община - във Варна или Вълчи дол? Има една приказка, иска ми се да я спомена тук: ХАЙДЕ, ПОСМАЛИ МАЛКО ??!! И при това количество земя - защо има толкова малко купуващи на 1 - 2 хил. броя и толкова много продаващи по 10 - 20 хил. броя? Единствена препоръка - господа, не се изхвърляйте??
            Според мен акцията е силно рискова - не изключвам боричкане, махнаха Ипълнителния директор, сложиха друг. Нивото на което се търгува по 1000 бр. на всеки 2 седмици е това, на което е било увеличението на капитала преди 13 - 14 години? Имам малко акции тук, колкото за "адет", около 1,5 % от портфейла ми. Не е препоръка за търговия!! Просто размишления.
            Last edited by nik_naydenov; 20.04.2022, 18:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

              Земеделие – БГ АГРО (bgagro.bg) Вече са много повече от 120 000 декарите!Дори в кризата не спират колите им с представители да ходят по нотариуси!Къде ли не ги видях за две години!Препоръки никакви разбира се!Все още нямам тук!!!
              Ще се сетите.... ама след като разбалончите Агрия
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Тук някой попадал ли е на информация колко декара собствена земя притежават?
                Земеделие – БГ АГРО (bgagro.bg) Вече са много повече от 120 000 декарите!Дори в кризата не спират колите им с представители да ходят по нотариуси!Къде ли не ги видях за две години!Препоръки никакви разбира се!Все още нямам тук!!!

                Коментар


                • Тук някой попадал ли е на информация колко декара собствена земя притежават?

                  Коментар


                  • Основен капитал - 40 млн. акции. Последната консолидирана печалба за 2021 г. е 9 млн. лв., т..е. по 22 стотинки неодитирани на акция. От 2008 г. по годините са давали редовно дивидент - от 2 до 6 и 8 стотинки. Сега чакаме одитирания резултат за 2021 г.. Купили сме билети, гледаме мача! Няма закъде да бързаме. Не препоръчвам нищо! Анализирам и размишлявам на глас.
                    Last edited by nik_naydenov; 29.03.2022, 21:00.

                    Коментар


                    • Нека си седи затапена. Няма лошо.

                      Коментар


                      • Интересна активност тук?
                        Слвдих част от търговията. Като, че ли някой се опитва да затапва позицията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fancy Bear Разгледай мнение
                          Елате, елате ми много! Ще ви почеша с вилата между рогата ...
                          Не ги чакай тука ами при агрия. Там са много повече
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Елате, елате ми много! Ще ви почеша с вилата между рогата ...

                            Коментар


                            • Ops... мечката и тука ли започна да развива белия чаршаф...
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                                Много лакомо обирате бройките Това да не е новата "Агрия" ?
                                Знае ли човек. Може и да има потенциал, но засега няма кой знае какво раздвижване и много нови акционери. "Агро" стана модерна дума

                                Коментар

                                Working...
                                X