IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БГ Агро (АО0)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

    16ст
    Благодаря ти! Да, доста е по-голям от 4те ст., които очаквах.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Колко е тази година?
      16ст

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Изненадаха с този дивидент

        http://x3news.com/download/?id=547964
        Колко е тази година?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

          Защо да е изненада? Те имат дивидентна история. Имат и добра печалба за м.г. Аз по-скоро съм изненадан от албанския реотан на нашата борса.
          23.2. Дивиденти През 2021 г. и 2020 г.
          Дружеството не е изплащало дивиденти на собствениците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Изненадаха с този дивидент

            http://x3news.com/download/?id=547964
            Аз моя го прибрах още днес ;- усърдно чЕкане...
            за 4дана берекет версин!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Изненадаха с този дивидент

              http://x3news.com/download/?id=547964
              Защо да е изненада? Те имат дивидентна история. Имат и добра печалба за м.г. Аз по-скоро съм изненадан от албанския реотан на нашата борса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Изненадаха с този дивидент

                http://x3news.com/download/?id=547964
                Предполагам, че голяма печалба ще покажат за тримесечието, щом разпределят от минали години печалбата
                без препоръки

                Коментар


                • Изненадаха с този дивидент

                  http://x3news.com/download/?id=547964

                  Коментар


                  • E=mag-inv;n3914821]

                    За 2020 г. имат разход за наем за земеделска цена в размер на около 2 200 000.
                    Пише го в консолидирания за 2020.[/QUOTE]

                    2 200 000 ако средно е 100 лв рента дава 22 000декара, ако е 50 е 44 х декара - до 120... Ама това са сметки неточни и неясни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                      Това за 120 - те хиляди декара го има на сайта. Но това е земята, която обработват - собствена и взета под аренда.
                      Интересно е колко е собствената земя от тези 120 х. декара.
                      За 2020 г. имат разход за наем на земеделска земя в размер на около 2 200 000.
                      Пише го в консолидирания за 2020.
                      Last edited by mag-inv; 28.04.2022, 05:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                        ХЕС и ЕМКА ми е малко странно да сравняваме с дружество за селско стопанство Но и аз смятам, че е доста подценено спрямо Агрия. Там има страхотен ръст, докато това си седи на нива отпреди 100 години. Може и да има защо, но аз не виждам причината.
                        Всичко сравняваме което е преспективно, което е ефективно, което върви напред и прави пари!
                        ВСИЧКО!
                        Не правя портфейл с една акция!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          [/B][/I][/U]


                          Eee, няма как да не е интересно,- например 2,70...3+
                          с тази никаква ликвидност тук не знам кой ще купува …

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                            без значение за по колко ги "водят", наблюдаваме чудесни отчети на дружествта. Това мисля че е вече подценено спрямо агрия, но днес специално излязоха и две страхотни постижения на хес и емка, което само за тримечесечие прави годишната печапба, а хес е 44% ръст в печлбата....така, че индкесът бавно и изоставащо от читавите дружества ще тръгне нагоре, пропорционално на резултатите на такива като хес и емка - поне 40% ръст се очертава.
                            Така че не само това дружество ще е интересно след отчета. Преди него ще видим ръст в дружествата с определящи неконсолидирани отчети, а тук го очаквам при консолидирания - след месец. Дотогава агрия може и 40 да е ударила и тук може да стане много по-интересно
                            ХЕС и ЕМКА ми е малко странно да сравняваме с дружество за селско стопанство Но и аз смятам, че е доста подценено спрямо Агрия. Там има страхотен ръст, докато това си седи на нива отпреди 100 години. Може и да има защо, но аз не виждам причината.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                              без значение за по колко ги "водят", наблюдаваме чудесни отчети на дружествта. Това мисля че е вече подценено спрямо агрия, но днес специално излязоха и две страхотни постижения на хес и емка, което само за тримечесечие прави годишната печапба, а хес е 44% ръст в печлбата....така, че индкесът бавно и изоставащо от читавите дружества ще тръгне нагоре, пропорционално на резултатите на такива като хес и емка - поне 40% ръст се очертава.
                              Така че не само това дружество ще е интересно след отчета. Преди него ще видим ръст в дружествата с определящи неконсолидирани отчети, а тук го очаквам при консолидирания - след месец. Дотогава агрия може и 40 да е ударила и тук може да стане много по-интересно



                              Eee, няма как да не е интересно,- например 2,70...3+

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                                На тях имотите и дейността им са в Добруджа. Мисля, че миналата година цените в Добруджа вече бяха минали 2000 на декар. Та може и по 2000 да ги водят в баланса. НО би било повече от прекрасно, ако ги водят по 1000 лв/декар. Ще има поле за оценки и развихряне на въображението.
                                без значение за по колко ги "водят", наблюдаваме чудесни отчети на дружествта. Това мисля че е вече подценено спрямо агрия, но днес специално излязоха и две страхотни постижения на хес и емка, което само за тримечесечие прави годишната печапба, а хес е 44% ръст в печлбата....така, че индкесът бавно и изоставащо от читавите дружества ще тръгне нагоре, пропорционално на резултатите на такива като хес и емка - поне 40% ръст се очертава.
                                Така че не само това дружество ще е интересно след отчета. Преди него ще видим ръст в дружествата с определящи неконсолидирани отчети, а тук го очаквам при консолидирания - след месец. Дотогава агрия може и 40 да е ударила и тук може да стане много по-интересно

                                Коментар

                                Working...
                                X