IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БГ Агро (АО0)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой е доста щедър тук

    Коментар


    • 77, много благодаря

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение
        77, дай моля те линк към източника на информация, да поразгледаме
        Картата, която беше качил вчера, вече не се отваря...
        Източника е https://landlord.bg/
        Няма как да видиш всичко, ако не си абониран за съответните райони.
        Споделям пак картата.
        https://i.postimg.cc/C1YQbMNs/image.jpg
        Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
          В 5-те области където наемат и обработват земя, реално го правят в 26 землища - 97К декара.
          https://i.postimg.cc/9F3W3gSc/image.jpg
          77, дай моля те линк към източника на информация, да поразгледаме
          Картата, която беше качил вчера, вече не се отваря...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso
            Добре де. Аз не мога да схвана как така купувате и продавате акци без поне да знаете има ли земя компанията или не. То така само с предположения става малко тото2. Само да отбележа, че "земя" е и това, което се намира под селскостопанските бази. Под офиса на компанията също има "земя" и то доста скъпа земя. Препоръката е единствено да събирате и обработвате информация преди да купувате или продавате акци.
            Не активите са важни, колкото бизнесът и печалбата
            Какво са активите - само средство.
            Пък ако ще да са под наем!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
              От год. консолидиран ФО за 2020г. имат разходи за наем на зем.земя за 2млн. и 190хил.лв.Предната са 1.66 млн.
              Имайки предвид местонахождението на обработваните земи:
              https://www.bgagro.bg/zemedelie/ - /кликвайки върху област се отварят общините и землищата/, може да се стигне непряко до вероятните собствени земи
              При зададени 70лв. на дка, наети би трябвало да са малко над 30 хил.декара.....
              В 5-те области където наемат и обработват земя, реално го правят в 26 землища - 97К декара.
              Досга разпръснати.са като земеползване според картата отдолу.
              Поради това ще им е трудно да са достатъчно ефективни повсеместно.
              В землищата в които не са силно концентрирани, конкуренцията ги отнася полека лека.
              https://i.postimg.cc/9F3W3gSc/image.jpg
              Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                Добре де. Аз не мога да схвана как така купувате и продавате акци без поне да знаете има ли земя компанията или не.
                Хората търгуват с акцията, а не със земята. Нищо чудно не виждам.

                Коментар


                • От год. консолидиран ФО за 2020г. имат разходи за наем на зем.земя за 2млн. и 190хил.лв.Предната са 1.66 млн.
                  Имайки предвид местонахождението на обработваните земи:
                  https://www.bgagro.bg/zemedelie/ - /кликвайки върху област се отварят общините и землищата/, може да се стигне непряко до вероятните собствени земи
                  При зададени 70лв. на дка, наети би трябвало да са малко над 30 хил.декара.
                  В с.Щипско имат два сондажа за напояване на 1100дка

                  Имам малко, за повече ще изчакам...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                    Добре де. Аз не мога да схвана как така купувате и продавате акци без поне да знаете има ли земя компанията или не.
                    Хихихи
                    Ми то и колегите, които купуват Дронамикс май не са съвсем сигурни дали има дрон...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                      Добре де. Аз не мога да схвана как така купувате и продавате акци без поне да знаете има ли земя компанията или не. То така само с предположения става малко тото2. Само да отбележа, че "земя" е и това, което се намира под селскостопанските бази. Под офиса на компанията също има "земя" и то доста скъпа земя. Препоръката е единствено да събирате и обработвате информация преди да купувате или продавате акци.
                      Ами зависи- ако влагаш 2-3 хил.лв може и заради хазарта ако речеш.За големи суми само гадая ,вече е по- задълбочено.

                      Коментар


                      • Добре де. Аз не мога да схвана как така купувате и продавате акци без поне да знаете има ли земя компанията или не. То така само с предположения става малко тото2. Само да отбележа, че "земя" е и това, което се намира под селскостопанските бази. Под офиса на компанията също има "земя" и то доста скъпа земя. Препоръката е единствено да събирате и обработвате информация преди да купувате или продавате акци.
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          доста повече трябва да са , според мен 30-40 хиляди
                          Еми само земята - колкото капитализацията ...
                          останалия бизнес излиза без пари срещу хартишката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                            Как така "почти". Че то си е направо 1:1 с Агрия. Нищо че печалбата е на 1/3 от тази на Агрия и стоките на БГ Агро са намелели на половина а на Агрия стоките са се увеличили
                            Почти като при Агрия -
                            печалбата за първото тримесечие е 3 пъти по-голяма от миналогодишното първо тримесечие,
                            и съизмемрима с печалбата за цялата минала година.
                            Всичко това на консолидирана база...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                              2008г. имат земи за 13,5мил ) , 2018 добавят до 20мил. ) , 2019 до 25 мил ,) в момента се водят за 25.7 мил. ) ,
                              няма преоценки ) така че поне 20 хиляди декара имат всякак ) а може и много певече да са .
                              доста повече трябва да са , според мен 30-40 хиляди

                              Коментар


                              • 2008г. имат земи за 13,5мил ) , 2018 добавят до 20мил. ) , 2019 до 25 мил ,) в момента се водят за 25.7 мил. ) ,
                                няма преоценки ) така че поне 20 хиляди декара имат всякак ) а може и много певече да са .
                                Last edited by Майната; 27.05.2022, 12:56.
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X