IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Добре, де Импе, колко злато можеш да си купиш с 250 лева от дивидент?
    Защо - с 250 лв?


    Ми ето - стига за един малък Напальон:

    http://www.tavex.bg/index.php?main=122&productID=1128

    Дори и той стига, ако го вземаш с лечебна цел - разбира се - трябва да го измиеш хубаво, преди да го ближеш.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Ето, бе:

      http://www.dnes.bg/health/2015/04/23...pri-rak.261462

      Дори и при рачец - близане на златце.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        За дивирсификация, бе - а и в полза на здравето: за близане.
        Добре, де Импе, колко злато можеш да си купиш с 250 лева от дивидент?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          стига с тези глупости - злато, че и да му се кефя, аре не ме занимавай .....
          нали знаеш какво купувам, нали беше на събрание, е тогава????
          За дивирсификация, бе - а и в полза на здравето: за близане.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            ??? че той си го има отдавна!

            п.п. с Ники се запознах преди 2 години на първото за мен оса и тогава пакетта си му беше . Много точен и интелигентен пич, който НИКОГА не ми е отказал помощ или съвет!!! Защо нямаше повече такива...
            Аз отскоро следя акционерите и не знаех, че той е там така сериозно. Човека си е направо легенда още от едно време
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • имаше нови лица на събранието, които не познавах
              всичко беше много добре
              вече чакам следващото ОС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Участието на Ники Мартинов си го изпуснал.Доста сериозен пакет акции има.
                ??? че той си го има отдавна!

                п.п. с Ники се запознах преди 2 години на първото за мен оса и тогава пакетта си му беше . Много точен и интелигентен пич, който НИКОГА не ми е отказал помощ или съвет!!! Защо нямаше повече такива...
                Last edited by tony1975; 22.06.2015, 08:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  тук в протокола с присътвалите ми правят впечатление 2 неща
                  1. Елана Трейдинг и г-н Цачев, най-накрая са повярвали в трейдинга , доколкото знам преди не са я харесвали заради многото дълг!
                  2. Г-н Борисов представляващ ДОХ гласува само с 6К акции - не са ли малко?!?! или другите са в някоя под-структура?
                  Участието на Ники Мартинов си го изпуснал.Доста сериозен пакет акции има.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • тук в протокола с присътвалите ми правят впечатление 2 неща
                    1. Елана Трейдинг и г-н Цачев, най-накрая са повярвали в трейдинга , доколкото знам преди не са я харесвали заради многото дълг!
                    2. Г-н Борисов представляващ ДОХ гласува само с 6К акции - не са ли малко?!?! или другите са в някоя под-структура?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      за това никой не попита
                      предполагам, че както и в предходните години - края на август - началото на септември
                      Точно по това време мисля да водя колежката на море

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Казаха ли кога ще пуснат дивидента?
                        за това никой не попита
                        предполагам, че както и в предходните години - края на август - началото на септември

                        Коментар


                        • Казаха ли кога ще пуснат дивидента?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Що не направиш разнообразие: купи си някакви други акции - или дори поне 2-3 златни кенгури, за да им се кефиш? А може би за предпочитане десетина напальони или дукати - защото - както казах преди време (подкрепяйки тезата си с мнението на учени професори), близането на златце е ного важно и полезно за здравето на кокълите и имунната система?
                            стига с тези глупости - злато, че и да му се кефя, аре не ме занимавай .....
                            нали знаеш какво купувам, нали беше на събрание, е тогава????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Що не направиш разнообразие: купи си някакви други акции - или дори поне 2-3 златни кенгури, за да им се кефиш? А може би за предпочитане десетина напальони или дукати - защото - както казах преди време (подкрепяйки тезата си с мнението на учени професори), близането на златце е ного важно и полезно за здравето на кокълите и имунната система?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                [/U]

                                Ха, това е много интересно ! Спомням си преди година или две мисля, че беше г-н Донев ни насочваше именно към трейдинга като възможност за постоянен дивидент, а сега много странно насочва нещата към имотаджийската ! Дори ще перефразирам какво каза той тогава ! Въпроса тогава беше насочен към Софарма ,защо дивидента намалява там, а той в отговор каза,че който иска редовни дивиденти да инвестира в трейдинга !
                                E все пак предстои увеличение при СФИ на една гросмайсторска цена - 3,90 и трябва малко реклама !

                                Коментар

                                Working...
                                X