IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • днес беше моя ден !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
      НАЙ !!!

      Коментар


      • https://www.economic.bg/bg/news/10/n...n6cNJCAHpUhlfY
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          И аз може да се включа, ама чакам около 6лв. Че да докараме около 5% доходност...
          Аз чакам да почнат по 20м да правят печалба

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Разбирам недоволни сте от нещо.
            На 6,8лв/бр има купувач, който ще обере всичко, което имате всички, че и няма да стигне.
            Защо не продадете??? иии …. да заживеете щастливо !!!
            И аз може да се включа, ама чакам около 6лв. Че да докараме около 5% доходност...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Фортис, аз от компанията съм много доволен и затова съм акционер. Дразня се от това, че на моменти се самозабравяш.
              ок
              не се дразни, нищо към теб
              надявах се малко ми продадеш - ама няма....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Разбирам недоволни сте от нещо.
                На 6,8лв/бр има купувач, който ще обере всичко, което имате всички, че и няма да стигне.
                Защо не продадете??? иии …. да заживеете щастливо !!!
                Фортис, аз от компанията съм много доволен и затова съм акционер. Дразня се от това, че на моменти се самозабравяш.

                Коментар


                • Разбирам недоволни сте от нещо.
                  На 6,8лв/бр има купувач, който ще обере всичко, което имате всички, че и няма да стигне.
                  Защо не продадете??? иии …. да заживеете щастливо !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    забравете
                    все едно не съм го писал този въпрос
                    е, що?

                    я, веднага всички да се строят и преброят ........ ама, ха ..... я...

                    кажи само на мен .......... чичо ли пита за бройката? ........ може и на лични
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      забравете
                      все едно не съм го писал този въпрос
                      не се притеснявай, тук си сред приятели. Просто как ако не на тях, на кой да си покажем рогата и да не ни разберат??
                      Един виц се сетих за рогата
                      Разказвачът - А вие знаете ли, че на софиянците рогата не растат странично (оляво и отдясно, като при телетата ) a растат отпред (пред челото )и отзад (зад врата)
                      Слушателят - Как, Защо е така !???
                      Разказвачът - Еволюция - За да може да се разминават из улиците ...

                      Коментар


                      • забравете
                        все едно не съм го писал този въпрос

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Бе ти верно много на сериозно си се взел! Защо си мислиш, че някой е длъжен да ти казва дали ще ходи или не?! Може пък и да реша в последния момент да дойда. Задължително ли трябва ти да знаеш?
                          ++
                          може и на автостоп да идем някой слънчев ден От къде накъде ще им даваме отчет

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            Бе ти верно много на сериозно си се взел! Защо си мислиш, че някой е длъжен да ти казва дали ще ходи или не?! Може пък и да реша в последния момент да дойда. Задължително ли трябва ти да знаеш?
                            Да знае колко кафета ,ще прави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                              +1

                              Кой ще присъства на ОС на 14.12.2018г?
                              Бе ти верно много на сериозно си се взел! Защо си мислиш, че някой е длъжен да ти казва дали ще ходи или не?! Може пък и да реша в последния момент да дойда. Задължително ли трябва ти да знаеш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Финансовите показатели на Софарма Трейдинг АД продължават да следват стабилния си темп на развитие. За периода януари-октомври печалбата преди данъци нараства с 25% до 15 832 хил. лв. спрямо 12 717 хил. лв. за 2017 г. Приходите на компанията с натрупване бележат ръст от 8% до 590 664 хил. лв., сравнено с отчетените 545 099 хил. лв. за същия период на миналата година.

                                Само през октомври Софарма Трейдинг АД е продала стока на стойност 61 628 хил. лв., което представлява ръст от 4%, спрямо десетия месец на 2017 г., когато приходите на компанията възлизат на 59 213 хил. лв. Печалбата преди данъци през октомври достига 1 322 хил. лв.
                                +1

                                Кой ще присъства на ОС на 14.12.2018г?

                                Коментар

                                Working...
                                X