IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вижте сега да съборите акцията!!!
    Някой може ли да ме насочи, къде мога да видя колко е вече фрий-флоута на компанията, щото Инвестора отвориха място за реклами ама за такова инфо - не!

    Коментар


    • следващият път без мен
      упражнението нещо не ми хареса

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Q10 Разгледай мнение
        вече са си при нас
        Моите също

        Коментар


        • вече са си при нас

          Коментар


          • Гледам има раздвижване. Да не би да ви преведоха конвертираните акции?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Ако ти си купил всички акции днес си направил сериозна покупка.
              Не не много съм малък за всичките !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Хайде и аз понапълних тук(вече седмица). Компанийката е добра, лидер в сектора, печалбата расте, сектора е далеч от рецесията, мениджмънта е ОК и имат гръбчето на мама SFARM.
                Ако ти си купил всички акции днес си направил сериозна покупка.

                Коментар


                • Хайде и аз понапълних тук(вече седмица). Компанийката е добра, лидер в сектора, печалбата расте, сектора е далеч от рецесията, мениджмънта е ОК и имат гръбчето на мама SFARM.

                  Коментар


                  • Софарма Трейдинг е качена на пазара след като еуфорията вече беше преминала. Българските акции падаха и на никой не му е било до покупка на нова компания на сравнително висока цена - търговията е тръгнала от 5 лева все пак...Сега обаче първо цената е значително по ниска и второ параметрите на компанията са значително по добри. В такава ситуация мажоритарният собственик най много да пуска по някое пакетче от по десетина хиляди на ниво колкото да се поддържа търговията и да има сделки, но голям пакет надали ще продаде защото според мен банковото му финансиране ще излезе по евтино...
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Аз по-скоро имам други притеснения тук. Когато се листваше Софарма Трейдинг, имаше заявено определено предлагане, което не срещна търсене. И тъй като след това в нито едно изказване или действие не е имало намек, че се отказват от продажбата на тези акции, това означава, че ние няма как да знаем докога мажоритаря ще е склонен да посреща търсенето на акции. А когато има за продаване пакет, по-голям от настоящия фри флоут, не виждам как може акцията да расте с темп, по-различен от този на пазара като цяло.
                      Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        ОТ 2003 г. до 2007 г. Софарма всяка година дава дивидент. С първите признаци на кризата Софарма предприема консервативен подход и спира да дава дивидент, но повечето дъщерни фирми продължават да дават, ако финансовият резултат го позволява. Примерно Унифарм и Софарма Трейдинг.

                        Хайде поне проверявайте малко преди да пишете...
                        +1
                        Точно!!!
                        Сливането беше декларирано между Софарма и Българска роза, Унифарм, Медика. За това ставаше въпрос, а не за Софарма и Софарма трейдинг.
                        Доста хора се окзват фактологически неподготвени, но пишат.....

                        Коментар


                        • Дааа значи Донев спря крана и сега е консервативен. Да даваше , но пак по малко от тези които ти цитирах

                          Коментар


                          • ОТ 2003 г. до 2007 г. Софарма всяка година дава дивидент. С първите признаци на кризата Софарма предприема консервативен подход и спира да дава дивидент, но повечето дъщерни фирми продължават да дават, ако финансовият резултат го позволява. Примерно Унифарм и Софарма Трейдинг.

                            Хайде поне проверявайте малко преди да пишете...
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Еее голямо даване, при тези печалби. Ти какво се дразниш- сравни ги с МCH, ELHIM, HES. Ами хвали ги тогава, но как да забраниш на хората да пишат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                                Ами то голямата гаранция- за толкова години Донев една стотинка дивидент не е дал на акционерите си от Софарма. А все премята пакети. И защо ще приказва за сливане, а няма да го прави. Нещо му поизгубих доверие
                                Как да не дал,веднъж сплит на Софарма,от 1100 ми ги направи 2200 броя и после и кеш.Аз не знам кво търсите из тези теми неподготвени и все "философствате".Между другото даже и акции нямате тук и в много други позиции.Чак ми писна от ..... Айде да запазим добрият тон,че ще ви нарека с едни епитети дето не са за тук.Не го величая Донев ама голямо лаене тук и навсякъде,ай стига де!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X