IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Г-н Донев дали ще пусне дивидент тук?
    Аз не съм си бюджетирал дивидент от Трейдинга. Най-малкото за да не съм разочарован - ако има, ще се радвам.

    Но иначе, покрай консолидирането на собствеността в Софарма, нещо си разсъждавам, че няма да е през дивидент пътят на парите от Трейдинга към Софарма. Поне докато не изкупи целия търгуем фрифлоут. Но спекулирам - категорично не стъпват на нищо обективно тези ми разсъждения.

    Коментар


    • Г-н Донев дали ще пусне дивидент тук?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Не е баш случайно това,продава Трейдинга ,Имотите както и Доверие(за него още не мога да му хвана спатиите) на Софарма а със средствата купува акции на Фармата от пазара.В един момент "майката" ще си е прибрла "дъщерите" при себе се си а Донев инвестмънт ще се окаже горд собственик на целия холдинг.
        Дано най накрая стане собственик на нещо от 10те хартии които менка и вземе та се кротне. Дори средноинтелигентния спекулант е прозрял че при него логиката само той си я знае. Пудрят се отчети, прави се инженеринг с варанти всякакви и спекулантски заигравки всякакви, да увлече стадото. Ами няма лошо, щом закона позволява

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

          Чичето един ден купува друг ден продава ....прави каквото си пожелае, единия джоб в другия, никой не му възразява, нема оправия. Отявлено ме отблъсна от инвестииции в спекулантските му артии
          Не е баш случайно това,продава Трейдинга ,Имотите както и Доверие(за него още не мога да му хвана спатиите) на Софарма а със средствата купува акции на Фармата от пазара.В един момент "майката" ще си е прибрла "дъщерите" при себе се си а Донев инвестмънт ще се окаже горд собственик на целия холдинг.

          Коментар



          • Според ситуацията.
            Когато започне да продава няма да те кефи че "създава" ликвидност

            Коментар


            • Мен пък ме кефи, че създава ликвидност

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                И тук ли на търгово предложение отива работата?
                Чичето един ден купува друг ден продава ....прави каквото си пожелае, единия джоб в другия, никой не му възразява, нема оправия. Отявлено ме отблъсна от инвестииции в спекулантските му артии

                Коментар


                • И тук ли на търгово предложение отива работата?

                  Коментар




                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      -Дано не забравяш да гледаш и диригента,- докато чукаш!!!
                      Sure sir!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                        - Защо си избра да си барабанист в духов оркестър?
                        - Защото всички духат, а аз чукам!!!

                        23% от скромната ми кесийка на средна 4,98

                        -Дано не забравяш да гледаш и диригента,- докато чукаш!!!

                        Коментар


                        • При мен вече е над 30% от портфейла.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Бати фурнаджийските лопати! До вчера плюеха акцията като за световно, а днес са най-големите фенове! Много ниско падате бе хора!
                            - Защо си избра да си барабанист в духов оркестър?
                            - Защото всички духат, а аз чукам!!!

                            23% от скромната ми кесийка на средна 4,98

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                              Абе тук нали щяха да намаляват дълга? Какво стана?
                              Първо ще намаляват ф.ф.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                Бати фурнаджийските лопати! До вчера плюеха акцията като за световно, а днес са най-големите фенове! Много ниско падате бе хора!

                                Ха хаа, само да вади Хляб Лопатата,- Що не!!! а тя извади доста фурни тук ...

                                Коментар

                                Working...
                                X