IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    15 стинки, ако г-н Донев си е достроил къщичката... Ако още не я е - Влаков може би е по-близо до истината.

    Киро - ела да видиш догодина, когато тръгнат наемите от могъщите билдинги и молченцето под тях...
    каква къща бе човек ?

    Коментар


    • имаме отчет - браво, браво
      чичо Оги е купил през последното тримесечие 10хил акции тук!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        15ст ми стигат така ще покажат предвидимост и ще оставят 1-2млн в компанията, а това ще отвори и пътя на акцията към 3лв
        15 стинки, ако г-н Донев си е достроил къщичката... Ако още не я е - Влаков може би е по-близо до истината.

        Киро - ела да видиш догодина, когато тръгнат наемите от могъщите билдинги и молченцето под тях...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
          тук едни 0.20 ст. дивидент добре ще ми дойдат ,
          ако г-н Донев разбира се ги даде
          15ст ми стигат така ще покажат предвидимост и ще оставят 1-2млн в компанията, а това ще отвори и пътя на акцията към 3лв

          Коментар


          • Ми то само храна и илачи се купуват в тая криза ...

            Коментар


            • Представя се по добре от Соффарма Имотите

              Коментар


              • тук едни 0.20 ст. дивидент добре ще ми дойдат ,
                ако г-н Донев разбира се ги даде

                Коментар


                • тук да не излезе отчета, най-накрая?
                  Last edited by tony1975; 31.01.2012, 10:50.

                  Коментар


                  • Много умно постъпи Донев, че го създаде- дано вдигне и дивидента

                    Коментар


                    • В България трудно можеш да свикнеш с мисълта, че едно дружество работи наистина като публично. Възникват въпроси - защо точно това дружество се старае да работи като публично, а не като ЕАД.
                      В масовия случай търговската регистрация на дружествата трябва да започва с ЕДНОЛИЧНО, но ПУБЛИЧНО., т.е. събрало парите на ационерите и си продължило по стария път.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                        И аз останах с добри впечатления от него ,само да продължава да мисли и за нас съакционерите
                        Сашо Диков го нарече "Българският Уорън Бъфет" на едно интервю ,мисля че беше на откриването на Кулата ....
                        Ха-ха - баш тогава ли - да беше му казал Българският Доналд...
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • И аз останах с добри впечатления от него ,само да продължава да мисли и за нас съакционерите
                          Сашо Диков го нарече "Българският Уорън Бъфет" на едно интервю ,мисля че беше на откриването на Кулата ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            "Тони - и аз така. Господин Донев умее да врътка сухото и да произвежда ново сухо, а и е много добър и приятен за общуване човек. "

                            Импе - съгласих се с теб!!!!!!!!!!
                            Стига сте се превъзнасяли, че олеквате и ставате смешни! Гледайте да не го обожествите !
                            Култ към личността едва ли му е необходим, шмекери такива !
                            Имам артии и не препоръка !
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • "Тони - и аз така. Господин Донев умее да врътка сухото и да произвежда ново сухо, а и е много добър и приятен за общуване човек. "

                              Импе - съгласих се с теб!!!!!!!!!!
                              Last edited by fortiss; 20.01.2012, 19:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                Нов наемател

                                От 23 януари 2012 г., понеделник, компаниите на ЕЛАНА ще бъдат на нов адрес:

                                Софарма Бизнес Тауърс, ул. „Лъчезар Станчев“ 5, Кула Б, етажи 12-13.

                                Телефоните и адресите на електронни пощи на всички служители от групата остават непроменени.
                                Хъх - че и на два етажа живеят - аферим. Жалко, че и моят посредник не е там - а е в нивите и през прозорецът бройкат магарешки бодили.

                                Тони - и аз така. Господин Донев умее да врътка сухото и да произвежда ново сухо, а и е много добър и приятен за общуване човек.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X