IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Гледам че ПОК ДСК Родина си е накупила тук - браво, браво!
    ама гледах "инвестициите" ПФ ЦКБ и Съгласие - мале, мале жива Понци схема!!!
    Излезнаха ли за 2011 данните, или още гледаш за 2010???
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Гледам че ПОК ДСК Родина си е накупила тук - браво, браво!
      ама гледах "инвестициите" ПФ ЦКБ и Съгласие - мале, мале жива Понци схема!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        To майтап, майтап... ама май да влязат в Софикс сега е по-лошо отколкото по-добро. Хич не им трябва.
        (Имам малко артишки и не е препоръка )
        Защо да е лошо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
          В номинала е истината Не е препоръка
          Е не точно. Според мен, това струва 1,50 за артия. Набалончили сме се "само" с 20 стинки на акция. Не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
            В номинала е истината Не е препоръка
            а дано!

            Коментар


            • В номинала е истината Не е препоръка

              Коментар


              • опиииии защо няма коменти?

                "Софарма Трейдинг АД реализира за месец януари 2012 г. продажби на стока в размер на 36.4 млн. лева или 3.7% спад спрямо същия период на 2011 г. Разликата спрямо сравнявания период се дължи на затруднената дистрибуция, свързана с лошите метеорологични условия през Януари. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 597 хил. лв. за първия месец на 2012 г., което представлява ръст от 7% "

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  е как що - увеличават свободните акции - ще влизаме в СОФИКС
                  To майтап, майтап... ама май да влязат в Софикс сега е по-лошо отколкото по-добро. Хич не им трябва.
                  (Имам малко артишки и не е препоръка )
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    Интересно защо продават!
                    е как що - увеличават свободните акции - ще влизаме в СОФИКС

                    Коментар


                    • На мен змездите ми говорят и калкулатора потвърди, че дивидента ще е 17ст. Също така цената на акцията до края на 2012г ще бъде 3лв.
                      За да бъде една акция наистина публична, каквато е идеята на едно ИПО, все някой отрябва да продаде. В началото освен мажоритарните собственици няма кой друг. Затова се продава. Ако г-н Донев не искаше да е публична компанията нямаше да прави ИПО и нямаше да се налага да продава акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Гледам и фрифлоута е нараснал доста - над 19%. А идеята беше само да ги забележат о за това пуснаха около 10% ако не се лъжа - явно са продавали още!
                        Интересно защо продават!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение
                          Ми, с лична карта
                          аха ОК - не знаех че има обратна инф-я в дружеството за дребосъците
                          Last edited by tony1975; 01.02.2012, 13:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            как доказвате че имате акции от дадено дружество - на ОСА-то, като всичко е в ИП?
                            Ми, с лична карта

                            Коментар


                            • как доказвате че имате акции от дадено дружество - на ОСА-то, като всичко е в ИП?

                              Коментар


                              • Гледам и фрифлоута е нараснал доста - над 19%. А идеята беше само да ги забележат о за това пуснаха около 10% ако не се лъжа - явно са продавали още!

                                Коментар

                                Working...
                                X