IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
    С колко мислите, че може да се изсули след дивидента ?
    Мисля, че последните Две години се вдигаше по на 2 лв и отгоре и после кротко си полягаше с 20-30 стинки надолу (при дивидент около 15 стинки).
    Сега, кой знае, може да я закрепат и на 2-та кинта след дивидента
    Не е препоръка
    Аз Муков съм навит и на 2.08 кинта.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • проблема на трейдинга, както и на жабоците, е че всеки ден потенциалните клиенти намаляват с около 100, с тенденция към 2050 да са къмто 4 милиона и нещо

      Коментар


      • Може ли вместо нови акции да взема това???

        http://suchen.mobile.de/auto-inserat...ries=Limousine

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
          Догодина повече - защо, не може ли същите с повече акции
          и така може
          ами попълвайте списъка.......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Май догодина живот и здраве ще бъдем повече на събранието
            Няма какво повече да пиша добри думи за компанията - нещата са ясни !!!
            Моята цел е да увелича два пъти акциите си тук!
            Форти - умната с кошничката и яйцата. Джаст а френдли уорнинг.
            Артията си е ток, ма сичко става на тоя свят ей...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Май догодина живот и здраве ще бъдем повече на събранието
              Няма какво повече да пиша добри думи за компанията - нещата са ясни !!!
              Моята цел е да увелича два пъти акциите си тук!
              Догодина повече - защо, не може ли същите с повече акции

              Коментар


              • Май догодина живот и здраве ще бъдем повече на събранието
                Няма какво повече да пиша добри думи за компанията - нещата са ясни !!!
                Моята цел е да увелича два пъти акциите си тук!

                Коментар


                • Практиката от 2013 показва че след раздаването на дивидента, акциите не падат чак с цената на дивидента. Явно наличието на доста кеш на пазара си казва думата. А и за тези които бяхме на 21, знаем че перспективите са доста добри за настоящата година. Онзи ден гледах репортаж за нов апарат в болница Токуда - пак GE беше

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                    Много оптимистично допускане - ама ха дано, да допълним сосно.
                    От как те знам все допълваш

                    Пари треа се изкарват, ей! Не само да се пилеят. Ми семейство имаш сигурно, мисли и за тях!

                    Коментар


                    • Като гледам желаещите се увеличават, правя списък, попълвайте от 2 , 3 и т.н. позиции.
                      Какво стана тук??? Не я забелязваха тази акция, а сега нещо много се натискат ???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                        Много оптимистично допускане - ама ха дано, да допълним сосно.
                        Мда, и аз бих взел при изсулена цена още.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                          С колко мислите, че може да се изсули след дивидента ?
                          Мисля, че последните Две години се вдигаше по на 2 лв и отгоре и после кротко си полягаше с 20-30 стинки надолу (при дивидент около 15 стинки).
                          Сега, кой знае, може да я закрепат и на 2-та кинта след дивидента
                          Не е препоръка
                          Много оптимистично допускане - ама ха дано, да допълним сосно.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • С колко мислите, че може да се изсули след дивидента ?
                            Мисля, че последните Две години се вдигаше по на 2 лв и отгоре и после кротко си полягаше с 20-30 стинки надолу (при дивидент около 15 стинки).
                            Сега, кой знае, може да я закрепат и на 2-та кинта след дивидента
                            Не е препоръка
                            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                              Кой е последния ден за търговия с право на дивидент (че нещо се замотах със сметките) ?
                              3 Юли

                              Коментар


                              • Кой е последния ден за търговия с право на дивидент (че нещо се замотах със сметките) ?

                                Коментар

                                Working...
                                X