IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тук за увеличението разбрахме някак, а при ДОХ какво стана? Каква ще е цената там?

    Коментар


    • През годините съм виждал и други инвеститори, които не могат да оценят добрите активи. Не само в полето на акциите, а и на други места.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

        Аз пък пуснах едно Фибуначи , и начи.....там дава ниво на съпротива на тези цени, ама с тези "МЕГА" обеми......нали.
        Тази борса не признава технически анализ, освен ако той не е отражения на акционери с лабава психика.
        Аааа, а то зависи откъде си го пуснал туй фибуначи, Но принципно е в "дискретни' нива, според мен. Ä и има под-нива,
        Е няма да падне на 0-лата, както подобно и електронът вършее из разни орбити, но не пада връз ядрото Иначе немаше да има материя (в нашия случай - артиени борси) Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          Вярно,благодаря за отговора!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Не че е нещо важно но някой знае ли защо поръчките тук тази сутрин бяха изтрити?
            безправни са

            https://bse-sofia.bg/bg/issuer-profile/SO5/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Не че е нещо важно но някой знае ли защо поръчките тук тази сутрин бяха изтрити?
              изтриха ги навсякъде, споко Ама тук най-много ги изтриха, щото им е ясно, че сме НАЙ
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Не че е нещо важно но някой знае ли защо поръчките тук тази сутрин бяха изтрити?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Добре де, извинявай, не го приемай така тежко нито лично. Приемам и твоята гледна точка - радостта от това да се чувстваш "партньор" и то на една от най-представителните фармации на бфб.
                  Просто понякога ни идва прекалено с хвалебствията, особено, когато си има и някакви причини за загубите, пък били те и описани, като "проблема на растежа". Отдавна спрях да слагам ореол около светлия лик на мажото и дори имам съмнения, че нямам никаква сигурност в това какви мисли има той и че ги споделя безкористно на оса, както и че ръстовете които имаше досега на един недоразвит пазар като нашия, не могат да се крепят още дълго с лафове и надежди, но вече са нужни и резултати.
                  Да се придържаме към конкретиката. Най сме уж (то всеки път уж най), но да видим не сме ли нанай в консолидирания отчет.
                  Консото е ясно, макар че последния отчет показва намаляване на темпа на загубата. Кой знае, може пък да се наблюдава обръщане скоро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    От най - най..., в консолидираният да не стане НанаЙ!!!

                    [ATTACH=CONFIG]n3506354[/ATTACH]
                    още съм в в нещо като задръстване, та дано се получи импровизираният чарт "
                    Аз пък пуснах едно Фибуначи , и начи.....там дава ниво на съпротива на тези цени, ама с тези "МЕГА" обеми......нали.
                    Тази борса не признава технически анализ, освен ако той не е отражения на акционери с лабава психика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Цената може и да не мръдне от сегашните нива и увеличението пак ще мине - гаранция-Франция - всички знаем в каква държава живеем. Не е препоръкЪ, разбира се
                      Този втори вариент е по-вероятен. Макар че ако едната ръка продава на другата като нищо може и да се качи пак на 6.85

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                        НАЙ !!!!!!!!
                        Ех Фортис. Кажи нещо за новия ИД на ЕС СИ ЕС Франчайз. Ще се вливат ли във Софармаси, какво ще се случва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          Благодаря за чувствата ти и загрижеността !!!
                          Чета внимателно какво пишеш, помня го, обмислям и вземам под внимание.
                          В семейството ми също четат и ме съветват повече да не пиша тук.
                          Добре де, извинявай, не го приемай така тежко нито лично. Приемам и твоята гледна точка - радостта от това да се чувстваш "партньор" и то на една от най-представителните фармации на бфб.
                          Просто понякога ни идва прекалено с хвалебствията, особено, когато си има и някакви причини за загубите, пък били те и описани, като "проблема на растежа". Отдавна спрях да слагам ореол около светлия лик на мажото и дори имам съмнения, че нямам никаква сигурност в това какви мисли има той и че ги споделя безкористно на оса, както и че ръстовете които имаше досега на един недоразвит пазар като нашия, не могат да се крепят още дълго с лафове и надежди, но вече са нужни и резултати.
                          Да се придържаме към конкретиката. Най сме уж (то всеки път уж най), но да видим не сме ли нанай в консолидирания отчет.
                          Last edited by precakanoto; 30.09.2019, 20:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Фортис, и аз мисля, че е добре да спреш да пишеш. Е, ако не завинаги то поне за 1-2 години. Виж аз как сам се спрях и пиша много рядко
                            ок

                            Коментар


                            • Фортис, и аз мисля, че е добре да спреш да пишеш. Е, ако не завинаги то поне за 1-2 години. Виж аз как сам се спрях и пиша много рядко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Напротив, радвам ти се, без значение от обемите
                                Защо реши, че се притеснявам, факт е, че още когато си обикалял из оса-та, на знаковото медика, чудейки се "да съм или патньор - да не съм" , та още по това време нарекох акциЙте 'артии', не им нося вода от девет дерета и през девет гори от десета, не им служа, и не им се кланям Пресиленото ми саркастичното отношение към некви велпапета и картони идва да ми напомня, че съм преди всичко човешко същество, със или без артиени ценности примерно де, за да не изхвърчвам над нормалното, което нерядко наблюдаваме из 'фарма-групичката' - Сори ако те дразни, но това е положението - Пък и Чартът не е литературна измислица. - ФАКТ е. Без значение на '"моите" пък и твоите притеснения))
                                Благодаря за чувствата ти и загрижеността !!!
                                Чета внимателно какво пишеш, помня го, обмислям и вземам под внимание.
                                В семейството ми също четат и ме съветват повече да не пиша тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X