IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    https://www.finviz.com/quote.ashx?t=CAH&ty=c&ta=0&p=m

    Eто едни подобни ( и аз съм на лодката от лятото) дето са със доста сходен % дял от пазара като сфтрд ( па бил той и стотици пъти по голям) - щом те могат от 90 на 40, що тук да не може от 9 на 4 ?
    Да не говорим че при тая ликвидност ако решат чичо и партнери да захлебят картонета от отчаяни треперушки - и 1.4 дори може, та никога не казвай никога...
    Феновете на хартията може да прочетат за тъй нареченото конкурентно предимство на Бъфет и ще видят защо няма инвеститори на БФБ като цяло.
    Мисля че сфтрд е надценен актив, т.е. където и да рискуваме парите си,бихме спечелели и при по-нисък риск
    Last edited by MrSi; 16.10.2019, 07:24.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
      То на 5.50 ще се появят доста мераклии....кой ще свали до там се чудя
      https://www.finviz.com/quote.ashx?t=CAH&ty=c&ta=0&p=m

      Eто едни подобни ( и аз съм на лодката от лятото) дето са със доста сходен % дял от пазара като сфтрд ( па бил той и стотици пъти по голям) - щом те могат от 90 на 40, що тук да не може от 9 на 4 ?
      Да не говорим че при тая ликвидност ако решат чичо и партнери да захлебят картонета от отчаяни треперушки - и 1.4 дори може, та никога не казвай никога...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
        То на 5.50 ще се появят доста мераклии....кой ще свали до там се чудя
        Тъй ли викаш?
        Имаше един дето на 7.1 викаше хайде на промоцията

        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
          Бързаш, Ако падне под 5 . 5 може и да дам некой лев.
          .
          То на 5.50 ще се появят доста мераклии....кой ще свали до там се чудя

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Здравей, партньори, щом и Фортис е капитулирал във вярата си в Чичо, значи е време за покупки. Купил съм вчера пакетче и вече съм партньор (да не ме псувате другия път, като пак се изкажа "ласкаво" за негово мумифицирано величество) - да отбележа, че нямам никаква вяра ни в Чичо, ни в Мумията се завръща, но на 10% печалба (евентуална), няма да се разсърдя. Тук съм краткосрочен, пък каквото дал Господ, така де Чичо - все си мисля, че ще забута акцията докъм цената на новото увеличение - да видим дали мислим еднакво мумифицирано с него.
            Бързаш, Ако падне под 5 . 5 може и да дам некой лев.
            .
            Last edited by MrSi; 15.10.2019, 20:24.
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

              Зависи колко бройки искаш да запишеш, опитай да купиш голямо количество от пазара и виж къде отива цената
              Ako сложи оферта на 6,80 ще разбере и бройките

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Хайде дружина, от днес и аз улезнах.
                Бързаш

                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Лоша работа

                  Коментар


                  • Хайде дружина, от днес и аз улезнах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Що така с лошо, партньоре? Не стига че съм подкрепил основното ти имане да не падне под 6,20, ами и така с рогите напред? Не съм казал нищо лошо за теб, напротив, даже ти се кефя, като речнеш "Най-сме", така е окал и Мунчо някога на селския площад (без лоши чувства, разбира се, вярвам, че носиш на бъзик, поне някога беше така). Просто се въодушевих от твоето, цитирам:


                      Което на простонароден език, какъвто вярвам, че говорят и във вашия регион, би следвало да означава, че няма да купуваш, което пък си е капитулация - Фортис да не подкрепи Мумията е все едно Рьогл да не си купи акции от увеличението на РБИ

                      Та така - най-сме, партньоре
                      Не можеш да знаеш всичко, дори много малко от всичкото, което е нормално.
                      Не е това, за което пишеш.
                      Както и до сега си оставам в моята компания и ще купувам.
                      Някой ме попита какво мисля да правя и отговорих. Мога да допълня, че проектът и съвместен с г-н Донев и не е свързан с акциите.
                      Да приключваме тази неинтересна за теб тема. Може ли?
                      Last edited by fortiss; 15.10.2019, 19:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Що така с лошо, партньоре? Не стига че съм подкрепил основното ти имане да не падне под 6,20, ами и така с рогите напред? Не съм казал нищо лошо за теб, напротив, даже ти се кефя, като речнеш "Най-сме", така е окал и Мунчо някога на селския площад (без лоши чувства, разбира се, вярвам, че носиш на бъзик, поне някога беше така). Просто се въодушевих от твоето, цитирам:


                        Което на простонароден език, какъвто вярвам, че говорят и във вашия регион, би следвало да означава, че няма да купуваш, което пък си е капитулация - Фортис да не подкрепи Мумията е все едно Рьогл да не си купи акции от увеличението на РБИ

                        Та така - най-сме, партньоре
                        E па нека слезе на 5те кинта и мое да я подкрЕпим. Мисля, че сега е в някакво междинно състояние, търсейки пристан- Е па нема да го намери сега в моя портфейл. А и намирам че е рано да се трошат кинти, особено с надеждата, че някой друг, а не пазарът ще върне цената на ниво, обявеното от мажоритаря за новата емисия. Просто имам не една а две големи Обеци от елана. Ако ти нямаш може и да повториш същата грешка. Казват - повторението майка на знанието

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          моля не пиши от мое име неверни неща
                          Що така с лошо, партньоре? Не стига че съм подкрепил основното ти имане да не падне под 6,20, ами и така с рогите напред? Не съм казал нищо лошо за теб, напротив, даже ти се кефя, като речнеш "Най-сме", така е окал и Мунчо някога на селския площад (без лоши чувства, разбира се, вярвам, че носиш на бъзик, поне някога беше така). Просто се въодушевих от твоето, цитирам:
                          Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          бих купувал както всяка година до сега
                          сега мисля друго да направя, извън акциите
                          Което на простонароден език, какъвто вярвам, че говорят и във вашия регион, би следвало да означава, че няма да купуваш, което пък си е капитулация - Фортис да не подкрепи Мумията е все едно Рьогл да не си купи акции от увеличението на РБИ

                          Та така - най-сме, партньоре
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Здравей, партньори, щом и Фортис е капитулирал във вярата си в Чичо, значи е време за покупки. Купил съм вчера пакетче и вече съм партньор (да не ме псувате другия път, като пак се изкажа "ласкаво" за негово мумифицирано величество) - да отбележа, че нямам никаква вяра ни в Чичо, ни в Мумията се завръща, но на 10% печалба (евентуална), няма да се разсърдя. Тук съм краткосрочен, пък каквото дал Господ, така де Чичо - все си мисля, че ще забута акцията докъм цената на новото увеличение - да видим дали мислим еднакво мумифицирано с него.
                            моля не пиши от мое име неверни неща

                            Коментар


                            • И аз се ослушвам тук, но мисля да гоня по-ниско. Ако стане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Здравей, партньори, щом и Фортис е капитулирал във вярата си в Чичо, значи е време за покупки. Купил съм вчера пакетче и вече съм партньор (да не ме псувате другия път, като пак се изкажа "ласкаво" за негово мумифицирано величество) - да отбележа, че нямам никаква вяра ни в Чичо, ни в Мумията се завръща, но на 10% печалба (евентуална), няма да се разсърдя. Тук съм краткосрочен, пък каквото дал Господ, така де Чичо - все си мисля, че ще забута акцията докъм цената на новото увеличение - да видим дали мислим еднакво мумифицирано с него.

                                Коментар

                                Working...
                                X