IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Бягаш от въпроса ми ! Прочети офертите и се запознай !
    Нямам достъп до тези на трейдинга. Ти ако имаш - давай да четем!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      Ще прочета офертите, от там ще започна. В случая знаем ли ги?
      Бягаш от въпроса ми ! Прочети офертите и се запознай !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Абе, Фортис, затапи ги с едно "НАЙ" и не се занимавай с илитерати - тръгнали те да оспорват божествената същност на "г-н Донев и г-н Димитров:, гиди амсалаци нйедни и пройдохи! Ми трябват Купърите бе, трябват, иначе как ще правим само по 1 милион загуба от аптеките на месец, а? Това е висша форма на пилотаж - натовариш Мини-то до дупка, то хлътне, че и без това е много ниско, набие се в дупка, счупи нещо и айде на поправка - супер си е, няма да возим Лорчето и други подобни "специалистки" в дачии я - не им отговаря на крпоративната кОлтура.

        Нямам вече, затова ми е трудно, но пак ще окна най-силно:
        НАЙ!

        Тук нещата са по старата българска поговорка...На гол тумбак чифте пищови...... Пък може Чичо да е естет , цени женската красота....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          Това ли е предложено на трейдинга?
          Ами за трейдинга, тези оферти даже биха могли да бъдат по добри сигурно ! За корпоративни клиенти цените са още по ниски предполагам ! Хайде сравнявай да видим !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            Това ли е предложено на трейдинга?
            А какво мислиш, че им е предложено ? Да не би пък да са им ги подарили купърите ?
            Last edited by Zdravko; 11.02.2020, 17:17.

            Коментар


            • Абе, Фортис, затапи ги с едно "НАЙ" и не се занимавай с илитерати - тръгнали те да оспорват божествената същност на "г-н Донев и г-н Димитров:, гиди амсалаци нйедни и пройдохи! Ми трябват Купърите бе, трябват, иначе как ще правим само по 1 милион загуба от аптеките на месец, а? Това е висша форма на пилотаж - натовариш Мини-то до дупка, то хлътне, че и без това е много ниско, набие се в дупка, счупи нещо и айде на поправка - супер си е, няма да возим Лорчето и други подобни "специалистки" в дачии я - не им отговаря на крпоративната кОлтура.

              Нямам вече, затова ми е трудно, но пак ще окна най-силно:
              НАЙ!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Показателно е, че много хора са го забелязали този Купър. С Дачия нямаше да е така!!! Има ефект.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Това ли е предложено на трейдинга?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Хубаво е да си пиеш кафето с Чичо, обаче като има отрицателни и неприемливи неща трябва и да си ги казваме !
                    Фортис отговори ми на въпроса, ти ако си работодател такива коли ли ще купиш за служебни ?

                    п.п. Имам акции в Софарма и Софарма Трейдинг.
                    Ще прочета офертите, от там ще започна. В случая знаем ли ги?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                      аз бих се радвал изобщо ако има някакъв дивидент
                      префполагам са им направили доста специална оферта за минитата, на която няма как да откажат :-)
                      Самия факт че се коментира купчина желязо, вместо неща като иновации, инвестиции, печалби и ноу-хау говори много...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        А глупости, не се ядосвам. Коментираме си. Просто недоумявам как може да казваш на черното бяло, и да си вярваш на всичкото отгоре. Моите уважения към всички съфорумци, но това за мен е вредно. И то не за мен, а за самите тях. Разбирам иронията ти, но си мисля че офис-сградата все пак носи някакви позитиви за компанията. Какъв позитив може да носи един мини-купър като служебен автомобил? Дали ще направи аптеките рентабилни? Дали ще увеличи продажбите в чужбина? Да наемаш най-скъпите локации за аптеки, вече не е достатъчно за рентабилност и печалба. Трябват и други неща. Но кой съм аз че да знам. Айде да видим и по-висок дивидент от 0,30лв., и то без да вдигаме капитала ако може, и тогава да мислим какви служебни коли да купим.
                        Фортис- Цената на едно Мини започва от 37 900лв. с 3 врати и от 39 900 лв. от такова с 4. Цената на рено клио започва от 23 630лв. От там натакъв започваме с по-скъпа подръжка, местен данък, гражданска отговорност, каско и т.н които се изчисляват на база цена.
                        аз бих се радвал изобщо ако има някакъв дивидент
                        префполагам са им направили доста специална оферта за минитата, на която няма как да откажат :-)
                        Last edited by Joz; 11.02.2020, 15:13.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          Дай цените и да смятаме!!!
                          Шкода Фабия - цени

                          https://az749841.vo.msecnd.net/sites...c6cca3d95b.pdf

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                            Дай цените и да смятаме!!!
                            Хубаво е да си пиеш кафето с Чичо, обаче като има отрицателни и неприемливи неща трябва и да си ги казваме !
                            Фортис отговори ми на въпроса, ти ако си работодател такива коли ли ще купиш за служебни ?

                            п.п. Имам акции в Софарма и Софарма Трейдинг.
                            Last edited by Zdravko; 11.02.2020, 13:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Манчев ,що се ядосваш ...
                              Ако дойдеш в София и вместо да те посрещнат в лукс Сградите в Изгреф те посрещнат в столовата на Фармата в Надежда и вместо да пиеш италианско каВе те черпят негърска пот а отпреде стоят стари Дачии и Опели и Тирове а Мерцедеса на Боса се откроява като бял лебед , къде по добре е Купъра и имиджа е по добре и рекламата на Фармата върви.... а и едно кръгче ще им дадат да направят....а то че е по скъпо ......кой го интересува мажо плаща ,важното е лустрото....
                              А глупости, не се ядосвам. Коментираме си. Просто недоумявам как може да казваш на черното бяло, и да си вярваш на всичкото отгоре. Моите уважения към всички съфорумци, но това за мен е вредно. И то не за мен, а за самите тях. Разбирам иронията ти, но си мисля че офис-сградата все пак носи някакви позитиви за компанията. Какъв позитив може да носи един мини-купър като служебен автомобил? Дали ще направи аптеките рентабилни? Дали ще увеличи продажбите в чужбина? Да наемаш най-скъпите локации за аптеки, вече не е достатъчно за рентабилност и печалба. Трябват и други неща. Но кой съм аз че да знам. Айде да видим и по-висок дивидент от 0,30лв., и то без да вдигаме капитала ако може, и тогава да мислим какви служебни коли да купим.
                              Фортис- Цената на едно Мини започва от 37 900лв. с 3 врати и от 39 900 лв. от такова с 4. Цената на рено клио започва от 23 630лв. От там натакъв започваме с по-скъпа подръжка, местен данък, гражданска отговорност, каско и т.н които се изчисляват на база цена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                                Дай цените и да смятаме!!!
                                https://www.renault.bg/avtomobili/le...cifikaciq.html


                                https://www.mini.bg/content/dam/MINI...2960083810.pdf

                                Коментар

                                Working...
                                X