IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    доста други неща могат да натежат в отрицателна насока, но точно ламарините....
    в авто-парка на трейдинга има над 150 возила ....... не знам в момента на колко години се сменят след амортизацията им, но това е сериозно перо и разходи при всички положения ....... според мен, де

    няколко пъти те питах колко купър-а са купени?

    и понеже не ми отговаряш, то втория въпрос който ще задам е:

    миналата година 4и4о ви лансира идеята, че авто-парка на групата ще поеме към електрическите автомобили ........ явно компанията не е узряла да премине на следващото (по-високо) ниво ли? ....... или не е последователен ли? ....... защо ли не се учудвам?

    и какво стана с тази идея?

    бяхте изпаднаи в телешки възторг, че ще се "електрифицирате"
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      доста лаишки пак се изказваш .........
      недей така с лошо, моля ти се за пореден път
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        доста лаишки пак се изказваш ......... колко дивиденти са платили навремето ......... тц тц тц ........ в бизнеса има само днес и утре ........ гледат се бъдещите приходи/разходи за да знаеш каква печалба и дивидент може да очакваш...

        смятам, че тези купър-и ще тежат на акционерите следващите 4-5 години и е възможно в даден момент компанията вместо и дивидент да плаща само лизинг

        не е препоръка - нямам софтрейдинг акции!!!
        доста други неща могат да натежат в отрицателна насока, но точно ламарините....
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Полки, разбира се, че се прави на лизинг. Не очаквах от теб точно подобни дребнави въпроси. Като те питах защо се съмняваш, че парите са изкарани, нямах предвид точно парите за ламарините на служителите, а като цяло. Виж колко реални милиони са платили като дивидент например и тогава да си говорим дали са изкарани или не. Изненада ме доста тук!
          забравих да напиша в предния пост:

          МИНАЛИ ФИНАНСОВИ РЕЗУЛТАТИ НЕ СА ГАРАНЦИЯ ЗА БЪДЕЩИ ТАКИВА!!!
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Полки, разбира се, че се прави на лизинг. Не очаквах от теб точно подобни дребнави въпроси. Като те питах защо се съмняваш, че парите са изкарани, нямах предвид точно парите за ламарините на служителите, а като цяло. Виж колко реални милиони са платили като дивидент например и тогава да си говорим дали са изкарани или не. Изненада ме доста тук!
            доста лаишки пак се изказваш ......... колко дивиденти са платили навремето ......... тц тц тц ........ в бизнеса има само днес и утре ........ гледат се бъдещите приходи/разходи за да знаеш каква печалба и дивидент може да очакваш...

            смятам, че тези купър-и ще тежат на акционерите следващите 4-5 години и е възможно в даден момент компанията вместо и дивидент да плаща само лизинг

            не е препоръка - нямам софтрейдинг акции!!!
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              не съм гледал отчета, но опита ми показва, че подобна инвестция се прави на лизинг ........ респективно парите не са изкарани ........ но мога и да греша

              ти щом четеш отчети и си сигурен, че купърите са платени , кажи, колко купър-а са купили и каква цена са платили? ........ или това е поверителна информация и дружеството не е публично ..... и не дава такава информация
              Полки, разбира се, че се прави на лизинг. Не очаквах от теб точно подобни дребнави въпроси. Като те питах защо се съмняваш, че парите са изкарани, нямах предвид точно парите за ламарините на служителите, а като цяло. Виж колко реални милиони са платили като дивидент например и тогава да си говорим дали са изкарани или не. Изненада ме доста тук!
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                а защо имаш съмнения, че не са ги изкарали?
                не съм гледал отчета, но опита ми показва, че подобна инвестция се прави на лизинг ........ респективно парите не са изкарани ........ но мога и да греша

                ти щом четеш отчети и си сигурен, че купърите са платени , кажи, колко купър-а са купили и каква цена са платили? ........ или това е поверителна информация и дружеството не е публично ..... и не дава такава информация
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  ама ти си мислиш, че тези пари са изкарани ли???
                  а защо имаш съмнения, че не са ги изкарали?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Полки, дай по-сериозно! Всички виждаме отчетите и задълженията, но да смяташ, че не са изкарани е несериозно.
                    не съм гледал отчета, но опита ми показва, че подобна инвестция се прави на лизинг ........ респективно парите не са изкарани ........ но мога и да греша

                    ти щом четеш отчети и си сигурен, че купърите са платени , кажи, колко купър-а са купили и каква цена са платили? ........ или това е поверителна информация и дружеството не е публично ..... и не дава такава информация
                    Last edited by polki; 11.02.2020, 21:35.
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      ама ти си мислиш, че тези пари са изкарани ли???
                      Полки, дай по-сериозно! Всички виждаме отчетите и задълженията, но да смяташ, че не са изкарани е несериозно.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        п.п. "Ама горели по милион на месец за аптеките, ама купували Купъри, а не Шкоди"... Колко е лесно само да се прави сметка на пари, котио не си изкарал!!!
                        ама ти си мислиш, че тези пари са изкарани ли???
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Мисля си, че в този форум има неоправдано голяма ненавист към Фортис! Нелепо е за всяко негово изречение да става проблем. Сега 10 човека коментираме служебните автомобили на служители на СФТРД. Хората в този форум според мен би трябвало да уважаме фактите, а те са че тази компания /към днешна дата/ се развива прекрасно. С тези управници, с тези решения... Друг факт е, че Фортис е проимал доверие в нея преди всички и до ден днешен не го е загубил, което му е донесло огромни печалби! Накратко - пожелавам всички компании да се развиват като тази и да взимат подобни решения /като ма Купърите/. Пожелавам също и всички пишещи тук да имаме успеха/ късмета/ далновидността на Фортис!

                          п.п. "Ама горели по милион на месец за аптеките, ама купували Купъри, а не Шкоди"... Колко е лесно само да се прави сметка на пари, котио не си изкарал!!!
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                            Нямам достъп до тези на трейдинга. Ти ако имаш - давай да четем!
                            ти да не си мислиш, че дилърите печелят нещо от продажбата на нови автомобили!?!??!?

                            всеизвестен факт е, че дилърите не печелят нищо от продажби, а печелят от гаранционното обслужване на колите

                            или си мислиш, че дилърите ползват по-малка отстъпка от донев
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Показателно е, че много хора са го забелязали този Купър. С Дачия нямаше да е така!!! Има ефект.
                              Да бе, как не. Имаше една реклама: "куку-руку вафла чудна..". Забелязваше се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Манчев ,що се ядосваш ...
                                Ако дойдеш в София и вместо да те посрещнат в лукс Сградите в Изгреф те посрещнат в столовата на Фармата в Надежда и вместо да пиеш италианско каВе те черпят негърска пот а отпреде стоят стари Дачии и Опели и Тирове а Мерцедеса на Боса се откроява като бял лебед , къде по добре е Купъра и имиджа е по добре и рекламата на Фармата върви.... а и едно кръгче ще им дадат да направят....а то че е по скъпо ......кой го интересува мажо плаща ,важното е лустрото....
                                не е важно дори и лустрото. Просто щуробаджанащината вилнее и в тая фирмица

                                Коментар

                                Working...
                                X