IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

    По скапано решение от това за обикновените акции не знам да има ...
    Няма да говориш такива неща против му..., така де "г-н Донев" и "г-н Георгиев". Те щяха да ги кажат тези работи на адептите в кулите на Мордор на ОС, ама пусти грип, та не можаха да пият едно кайве, а и "най-големият и почтен честен частен инвеститор на БФБ" е вече на години, та може да е позабравил нещо. НАЙ, ъъъъп и т.н.

    Извън сарказма - винаги съм се удивявал на способността да успееш да убиеш кокошката, дето снася златни яйца. Роденият в БеОградУ честен частник е христоматиен пример. По-интересно е само как е успял да привлече толкова адепти - хайде, за тези от малките населени места е ясно - веднъж годишно да идат "на Софията" си е събитие, ма за другите? Мистерия някаква
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DarkStar Разгледай мнение
      По скапано решение от това за обикновените акции не знам да има ...

      Коментар


      • https://www.investor.bg/novini-i-ana...lrd-lv-322544/
        People think there are 2 sides on the market - bullish side and bearish side,
        but they are wrong!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
          Да не купуваме някой фармацевичен гигант?
          ФармаЦаревичен може би То затова и човекът от Търговище, дето все ме трият, като му припомня кой е - обикновен банков кредитен инспектор с интереси в земеделието, има такива пламенни защити тук Ма всеки с "капитала" си, де
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Да не купуваме някой фармацевтичен гигант?
            Last edited by dici; 23.02.2021, 14:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

              Виж си собствения капитал и след това пиши за другите.
              Видял съм го, даже съм абониран и всеки петък си го чета
              Last edited by mpy_yordanov; 23.02.2021, 13:45.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Интересно кой ли е този някой - да не е онзи, дето ще прави увеличение и в Доверие? Какво "случайно" съвпадение И както се замисля, че същият е завлядял мозъците на една немалка част от драскащите в този форум срещу едно кафе и флашка - абе, мат"риал, после няма смисъл да се чудим що не ни върви борсичката с такива емитенти и инвеститори...
                Виж си собствения капитал и след това пиши за другите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                  Най, обаче на някой му трябват много спешно пари май!
                  Интересно кой ли е този някой - да не е онзи, дето ще прави увеличение и в Доверие? Какво "случайно" съвпадение И както се замисля, че същият е завлядял мозъците на една немалка част от драскащите в този форум срещу едно кафе и флашка - абе, мат"риал, после няма смисъл да се чудим що не ни върви борсичката с такива емитенти и инвеститори...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    НАЙ!
                    Лошо за акцията ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      НАЙ!
                      Най, обаче на някой му трябват много спешно пари май!

                      Коментар


                      • НАЙ!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Свикано е общо събрание на акционерите, за да се гласуват съответните промени в устава

                          Коментар


                          • Днес ходих до една от аптеките (на пл.Журналист в София), няколко впечатления:
                            > аптеката е много добре заредена;
                            > доста тясно - двама човека трудно се разминават между редовете, а това в сегашната ситуация не е добре;
                            > имаше 5 човека персонал;
                            > работеха 2 каси и отовириха трета като се събраха повече хора;
                            > не знам дали попаднах на такъв час, но повечето клиенти бяха пенсионери. Жената пред мен, към 5 минути разпитваше за разни промоции и смяташе отстъпки. Накрая си купи нещо за 10 лева и около 2 минути продължи разплащането. На другите каси явно беше същото, защото поне 2 души си тръгнаха докато чакаха. Не знам за какви промоции и отстъпки става дума, но явно са успяли да привлекат клиенти 65+. Тези хора изискват повече време за обслужване, та може и да не е толкова добра идея това.
                            > определено има какво да се подобри в информационната система. Някак странно е да видиш млад човек, който най-вероятно не помни телефоните с шайба, да гледа вторачено монитора на компютъра около минута, за да разбере дали го има даденото нещо и къде да го търси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Много съжалявам, че излязох преждевременно
                              То и сега не е късно пак да влезеш. Не е препоръка за покупка!!!

                              Коментар


                              • 1. Имах много малко като % от портфейла.
                                2. Бях се ракрачил по други позиции повече от полезно.
                                3. Събирах кеш за спиди.

                                Нямам право да се оплаквам - хем съм на + от тази позиция, хем другите засега скочиха повече...
                                Ама ми е на сърцето.

                                Коментар

                                Working...
                                X