IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    Възвратно постъпателните движения обикновено са приятни
    Тук всички го приемат за безусловно дивидентно дружество.
    Резнат ли дивидента - край с възвратното движение. Ще остане най-вече постъпателното

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
      Рискът остава за суфорумците, които продадоха под 6 лв. днес до обяд. Ако покажат добър консолидиран, не изключвам пазарът да върне до 6,20 - 6,25 лв. Не е препоръка!
      За съжаление, движението на цените на акциите на нашата БФБ, отдавна не се влияе от един добър отчет! Колко добри отчета имаше СФТ до сега!? Страховете и неизвестното са в основата на всичко, а в момента те са в превес над всичко, докато не стане ясно, ще има ли аджеба дивидент или не. Не е препоръка за покупка или продажба на акции, просто изказвам мнение!!!

      Коментар


      • Според мен около 5,50 лв. ще се повъртим първо. Новините не вещаят нищо добро за сегашните акционери.
        Имам и не препоръчвам нищо на никого.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          А добре заварили - на борда след дълго отсъствие. Пък ако трябва и за привилегировани ще се редим.
          +1

          Коментар


          • Рискът остава за суфорумците, които продадоха под 6 лв. днес до обяд. Ако покажат добър консолидиран, не изключвам пазарът да върне до 6,20 - 6,25 лв. Не е препоръка!

            Коментар


            • Възвратно постъпателните движения обикновено са приятни
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Тук голям купон става много ме кефи

                Коментар


                • Не мога да не споделя своята възхита от чистотата на този брилянтен анализ и изводи, кристално чиста мисъл, обоснованост и воля да се върви напред (по олимпийски / кубрат-пулевски). Пиши още, колега, ти си радост за неизкушеното от корпоративна алчност и двуличие око. С това отношение всеки един ръководител в групата Софарма ще ти е приятел доживот, особено след като сам се отказа от дивидента, като всяка великодушна душа и истински приятел.

                  Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Явно ще вървим напред. Банките ще оценят капитализирането. Надявам се и на развитие с разрастването. За мен като акционер няма значение какво се променя щом е на пазарна цена. Моята задача е да имам пари без дивидент за известно време. Както и до сега подкрепям моите приятели в групата!!!! Само да добавя,че аптеката в центъра на града, до моя офис вече е регистрирана в здравната каса като Софарма и. Персоналът ми показа какви ще са промените.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    Даа, и аз хвърлям по едно оченце вече.
                    За малко да скоча днес, ама устисках. Да видим докъде
                    На петтак може и аз да му пусна оченце, на шестак ми идва в повече

                    Коментар


                    • Даа, и аз хвърлям по едно оченце вече.
                      За малко да скоча днес, ама устисках. Да видим докъде

                      Коментар


                      • А добре заварили - на борда след дълго отсъствие. Пък ако трябва и за привилегировани ще се редим.
                        Last edited by cymru; 24.02.2021, 16:21.
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Привет 15% - явно и пазара мисли така!
                          Пазарът никога не мисли, пазарът у нас се вдижи от алчност и страх, както навсякъде по света, но и от огромен процент търгуващи с вътрешна информация. Сега явно няма вътрешно инфо ин адванс (макар че се забеляза известно натискане на цената с по 2000-3000 бройки около 6,50 малко преди новината), затова и пазарът поема по съвсем ясната си траектория, а именно надолу, защото новината е меко казано лоша. Разбира се, за адептите и посетителите на кулите на мордор всяка новина от "г-н Донев и г-н Димитров" е повече от отлична, най-добрата възможна и т.н., така че те не са критерий.
                          Иначе акцията (на теория) е повече от отлична - супер як сектор, дава стабилни дивиденти, придобивания и т.н., ма на практика консолидира по 10 милки загуба от "брилянтните" бизнес решения на горепосочените "честни частници" вече не знам коя поред година, а дивидентът се плаща със заеми и емитиране на нови акции. Ми супер, който го кефи, да си "играйка", както казваше онзи, дето реално построи някога кулите на мордор, а сега им е съсед в едната
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Софарма също вкарва точки за увеличение на капитала

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Тонка, според мен Трейдинга ще продължи да бъде дивидентна компания /както казва г-н Донев/, но чрез новите привилегировани акции основно, а може и само чрез тях.
                              Това е тънкия момент тук...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Тонка, според мен Трейдинга ще продължи да бъде дивидентна компания /както казва г-н Донев/, но чрез новите привилегировани акции основно, а може и само чрез тях.
                                Привет 15% - явно и пазара мисли така!

                                Коментар

                                Working...
                                X