IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    Бъдещето ще покаже За мен спирането на дивидента е добра новина
    Може да бъде само ако е добре аргументирано.. и то предварително, преди спирането. Но при положение че беше заявено, че тази и Софарма имоти са дивидентските акции на групата... Разочароващо е! Много!

    Коментар


    • Бъдещето ще покаже За мен спирането на дивидента е добра новина
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        Аз нали съм темерут - ловя ножове, пикая срещу вятъра - каквото ми трябваше взех.
        Както се казва, халал да ти са ! С години ги събирах за дългосрочно държане заради дивидента, но явно им дойде времето да ги разкарам !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          Аз нали съм темерут - ловя ножове, пикая срещу вятъра - каквото ми трябваше взех.
          Това го разправяше и при еврхолтчето , когато беше все още 6 лв

          Коментар


          • Аз нали съм темерут - ловя ножове, пикая срещу вятъра - каквото ми трябваше взех.
            Не-заслужил инвеститор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Абе къде се скри ония дето се провикваше ''НАЙ'' и ''Моята компания''?

              Ти пък, знаменосецът ако не знае на къде ще тръгне четата и коя банка ще оберът, пиши я бегала ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Абе къде се скри ония дето се провикваше ''НАЙ'' и ''Моята компания''?
                Всички това се питаме. Сменяше човечеца гумите на колата, маслото, правеше й профилактика, лъскаше я, за да иде на оса. За по едно кафе с чичо и компания щасливи инвеститори. Загуби се, лоша работа
                Last edited by Балониада; 23.04.2021, 14:51.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  А иначе с купъри ще се фръцкаме и хвалим ! Премиум служебни автомобили ще караме, а дивидент за акционерите няма ! Записваме му и увеличенията на капитала ! Пълна подигравка !
                  Е, сега ще има пари за смяната им с нови, екологични

                  Коментар


                  • А иначе с купъри ще се фръцкаме и хвалим ! Премиум служебни автомобили ще караме, а дивидент за акционерите няма ! Записваме му и увеличенията на капитала ! Пълна подигравка !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Абе къде се скри ония дето се провикваше ''НАЙ'' и ''Моята компания''?
                      Може да е на кафе при Чичо си ! Човек трябва много да внимава с кой пие кафе и от кой получава шапки, че после да не се излага !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Г-н Донев, силно ви препоръчвам да вземете пример от Алтерко АД за публичност и маниер на комуникация с инвестиционната общност!
                        Предполагам, това е към Иван? Огнян е на такава възраст, че трудно би променил навиците си.

                        Коментар


                        • Абе къде се скри ония дето се провикваше ''НАЙ'' и ''Моята компания''?
                          Last edited by Агресивен бик; 23.04.2021, 14:03.

                          Коментар


                          • Тук слязох на 6,2, добре, че нямах кеш при изсипването на 5,50, защото пак щях да се набутам. Оставам все още в доверие не защото вярвам на чичо, а защото мисля, че засега интересите му съвпадат с тези на миноритарите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              Мдаа, после защо все повече хора се местят на други борси, нашето започва да прилича на мазохизъм
                              Аз отдавна съм го казвал това, търгуващите на нашата борса сме си мазохисти ! Опитваме се и искаме да имаме нормална борса с читави мажоритари, но така и за толкова години нищо не се промени ! Дано малкото нови компании, които се листваха и ще се листват бъдат по коректни и открити към акционерите си !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Така е, прав си, всеки си носи рисковете ! Този тотално загуби доверието ми и днес доизчиствам всичко негово !
                                Мдаа, после защо все повече хора се местят на други борси, нашето започва да прилича на мазохизъм

                                Коментар

                                Working...
                                X