IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

    То и биткойна може да се окаже измама, ама хората направиха милиони.
    Има и трети вид крава - само блее и не дава нито мляко, нито месо. Тази крава е пълен боклук и само бучи безсмислено напред назад и цапа с изпражнения.
    Сигурно се друса с Дуфалак
    Не-заслужил инвеститор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Много хубаво го обясни, а сега може ли контратезата - аз съм ти ортак с кравата и съм такъв, щото съм свикнал да ми се отчита с мляко за децата. Обаче ти ми викаш - ми не може, тя моята крава вече няма да дава мляко, а ще ражда телета за месо. То хубаво, ама:
      - при кравите има два вида - месодайни и млекодайни - от месодайна крава млекодайна не става и обратното
      - кравата може и да даде теленце, ама цената на телешкото да е по-ниска, отколкото млякото, което ще отиде за отглеждането му

      Само размисли и страсти, нищо друго - аз също да попитам къде е ортакът от Търговище? А Тони?

      П.С. И като ви говорих за мумифицирания чичак толкова много време ми се смеехте, а се оказах прав. Скоро ще се окажа прав и за онова с ребрандирането на китайските бракми, дето толкова са се омотали в самовлюбеността и непогрешимостта си, че чак обвиняват централния депозитар в грешка!?!??! Малко са читавите мажовци на БФБ и, за съжаление, не се вижда как ще се увеличат.

      П.П.С. А основите на акцията, както винаги съм казвал, не са лоши, напротив, супер са си даже, ама то и синергоня беше с ебати активите, примерно, обаче....
      То и биткойна може да се окаже измама, ама хората направиха милиони.
      Има и трети вид крава - само блее и не дава нито мляко, нито месо. Тази крава е пълен боклук и само бучи безсмислено напред назад и цапа с изпражнения.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        Марешки да не е решил да продава аптеките

        https://www.clubz.bg/112881-vav_varn...t_manierite_mu
        Ако не е- да направи ИПО, на фона на останалите мажоритари дори той ще изглежда прилично

        Коментар


        • Марешки да не е решил да продава аптеките

          https://www.clubz.bg/112881-vav_varn...t_manierite_mu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение

            Хич даже.
            Ще ти го обясня като на бик.
            Знаеш, че твоята крава дава 10 л мляко, ама ти искаш да я доиш с 20 и рискуваш да я умориш.
            Ако пък спреш да я доиш току виж кравата ти отгледала 2-3 теленца.

            Така така, току виж са си купили още някоя банка или застрахователна компания и от фармацевтична са се превърнали в нещо друго !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение

              Хич даже.
              Ще ти го обясня като на бик.
              Знаеш, че твоята крава дава 10 л мляко, ама ти искаш да я доиш с 20 и рискуваш да я умориш.
              Ако пък спреш да я доиш току виж кравата ти отгледала 2-3 теленца.

              Сaмо че в случая кравата си ти, а не компанията Компанията теб дои, а не ти нея

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                А това не трябва ли да се съобщава с предложението за неплащане на дивидент ? Да се каже какви намерения имат, дори да не е с конкретика ! Акционерите за какво са, само да ги доят с увеличения ли ?
                Добро прозрение. Някои мажовци ако могат постоянно да доят ще им е екстра.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение

                  Хич даже.
                  Ще ти го обясня като на бик.
                  Знаеш, че твоята крава дава 10 л мляко, ама ти искаш да я доиш с 20 и рискуваш да я умориш.
                  Ако пък спреш да я доиш току виж кравата ти отгледала 2-3 теленца.

                  Много хубаво го обясни, а сега може ли контратезата - аз съм ти ортак с кравата и съм такъв, щото съм свикнал да ми се отчита с мляко за децата. Обаче ти ми викаш - ми не може, тя моята крава вече няма да дава мляко, а ще ражда телета за месо. То хубаво, ама:
                  - при кравите има два вида - месодайни и млекодайни - от месодайна крава млекодайна не става и обратното
                  - кравата може и да даде теленце, ама цената на телешкото да е по-ниска, отколкото млякото, което ще отиде за отглеждането му

                  Само размисли и страсти, нищо друго - аз също да попитам къде е ортакът от Търговище? А Тони?

                  П.С. И като ви говорих за мумифицирания чичак толкова много време ми се смеехте, а се оказах прав. Скоро ще се окажа прав и за онова с ребрандирането на китайските бракми, дето толкова са се омотали в самовлюбеността и непогрешимостта си, че чак обвиняват централния депозитар в грешка!?!??! Малко са читавите мажовци на БФБ и, за съжаление, не се вижда как ще се увеличат.

                  П.П.С. А основите на акцията, както винаги съм казвал, не са лоши, напротив, супер са си даже, ама то и синергоня беше с ебати активите, примерно, обаче....
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                    Майтап ли си правиш?
                    Хич даже.
                    Ще ти го обясня като на бик.
                    Знаеш, че твоята крава дава 10 л мляко, ама ти искаш да я доиш с 20 и рискуваш да я умориш.
                    Ако пък спреш да я доиш току виж кравата ти отгледала 2-3 теленца.


                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Аз очаквам да придобият нещо.Може би за това забавиха и увеличението при Доверие.Не е препоръка естествено.
                      А това не трябва ли да се съобщава с предложението за неплащане на дивидент ? Да се каже какви намерения имат, дори да не е с конкретика ! Акционерите за какво са, само да ги доят с увеличения ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Аз сега очаквам и в Софарма да отрежат дивидента, заради това, че Трейдинга няма да плати и към нея дивидент !
                        Аз очаквам да придобият нещо.Може би за това забавиха и увеличението при Доверие.Не е препоръка естествено.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                          Бъдещето ще покаже За мен спирането на дивидента е добра новина
                          Майтап ли си правиш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Може да бъде само ако е добре аргументирано.. и то предварително, преди спирането. Но при положение че беше заявено, че тази и Софарма имоти са дивидентските акции на групата... Разочароващо е! Много!
                            Аз сега очаквам и в Софарма да отрежат дивидента, заради това, че Трейдинга няма да плати и към нея дивидент !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              Бъдещето ще покаже За мен спирането на дивидента е добра новина
                              Може да бъде само ако е добре аргументирано.. и то предварително, преди спирането. Но при положение че беше заявено, че тази и Софарма имоти са дивидентските акции на групата... Разочароващо е! Много!

                              Коментар


                              • Бъдещето ще покаже За мен спирането на дивидента е добра новина
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X