IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

    Мдаа, после защо все повече хора се местят на други борси, нашето започва да прилича на мазохизъм
    Аз отдавна съм го казвал това, търгуващите на нашата борса сме си мазохисти ! Опитваме се и искаме да имаме нормална борса с читави мажоритари, но така и за толкова години нищо не се промени ! Дано малкото нови компании, които се листваха и ще се листват бъдат по коректни и открити към акционерите си !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Така е, прав си, всеки си носи рисковете ! Този тотално загуби доверието ми и днес доизчиствам всичко негово !
      Мдаа, после защо все повече хора се местят на други борси, нашето започва да прилича на мазохизъм

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        Които застават под Флага на въпросната личност;- която първоначално си е фИНАНСОВА-СПЕКУЛАНТСКА, си бере медъ и жилото по условието!
        Аз не правя изключение, едното ми око е вече затворено от времето на Севтопулиса, което за сега помага ...
        Така е, прав си, всеки си носи рисковете ! Този тотално загуби доверието ми и днес доизчиствам всичко негово !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Точно така Професоре, прецакванията и лъжите станаха много ! Помня и преди листването на Софарма в Полша преди време как обещаваха дивидент и после се отметнаха ! Както каза колега по долу милиционерските им номера край нямат ! Аз не бях съгласен и Софарма да кредитира покупката на банка в Молдова ! Вместо да инвестира в развитие на бизнеса се занимават с глупости и несвойствени дейности ! Работа на фармацевтична компания ли е да кредитира покупка на банка, пълна простотия !

          Които застават под Флага на въпросната личност;- която първоначално си е фИНАНСОВА-СПЕКУЛАНТСКА, си бере медъ и жилото по условието!
          Аз не правя изключение, едното ми око е вече затворено от времето на Севтопулиса, което за сега помага ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
            За съжаление г-н Огнян Донев е свикнал да дели на 1,009 , а не да има дял за цялата акционерна общност. Спомнете си как взе акциите от увеличението на Софарма през (мисля) 2001 и там някъде, имаше охрана пред дружеството, която не позволи на чакащи хора да влезат и запишат акции. Ами пре.. еваването на акционерите при търговото на Севтополис, ами Медика - Сандански, ... да продължавам ли. Имам акции, бях фен на Фармите (без Софарма), силно съм разочарован!!
            Точно така Професоре, прецакванията и лъжите станаха много ! Помня и преди листването на Софарма в Полша преди време как обещаваха дивидент и после се отметнаха ! Както каза колега по долу милиционерските им номера край нямат ! Аз не бях съгласен и Софарма да кредитира покупката на банка в Молдова ! Вместо да инвестира в развитие на бизнеса се занимават с глупости и несвойствени дейности ! Работа на фармацевтична компания ли е да кредитира покупка на банка, пълна простотия !

            Коментар


            • За съжаление г-н Огнян Донев е свикнал да дели на 1,009 , а не да има дял за цялата акционерна общност. Спомнете си как взе акциите от увеличението на Софарма през (мисля) 2001 и там някъде, имаше охрана пред дружеството, която не позволи на чакащи хора да влезат и запишат акции. Ами пре.. еваването на акционерите при търговото на Севтополис, ами Медика - Сандански, ... да продължавам ли. Имам акции, бях фен на Фармите (без Софарма), силно съм разочарован!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Г-н Донев, силно ви препоръчвам да вземете пример от Алтерко АД за публичност и маниер на комуникация с инвестиционната общност!
                И от Фонд за недвижими имоти - България бих добавил.

                Коментар


                • Г-н Донев, силно ви препоръчвам да вземете пример от Алтерко АД за публичност и маниер на комуникация с инвестиционната общност!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Братко Кубрате, нещо си се объркал ! И в темата за Доверие пиша и предупреждавам !


                    ​​​​​
                    ​​​
                    Извинявай тогава, то великият чичо се обърква явно понякога, та аз ли

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                      Или други пречки, например да не издава намеренията си, било то за някаква инвестиция или покупка...
                      Въображението им не стига по-далеч от това на мястото на Научно Изследователския Фармацевтичен Институт дал на света оригинални препарати като Нивалин или Табекс да се построят една две кули и да се дадат под наем....Дюлгерско мислене! Само на тези два продукта, ако беше довършена документацията и работата на Фармахим по тях, и бяха довършени регистрациите по-света от Америка през Азия и Австралия до Япония днес Софарма щеше да стои редом до Байер и другите световни гиганти. И всеки един от акционерите щеше да го усети яко!! Това са водещи и признати световни препарати в борбата срещу две големи "пандемии" в планетарен мащаб - тютюнопушето и детския паралич/дори алсхаймер и дименции - причина за най-голямата смъртност навсякъде!!!! И далеч не са само тези двата медикамента - ама поне още 3, които могат да имат близка тежест и значение - за да е Софарма НАЙ, а не СоФорма.... Амин!

                      Коментар


                      • Подарявам на мениджмънта и ДВИ-то едноседмичен (като начало) курс в гр. Стражица 5150, ул. Гладстон 28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Ама се радвате на "Доверие", нали, голяма ракета докато не му се изпари доверието
                          Братко Кубрате, нещо си се объркал ! И в темата за Доверие пиша и предупреждавам !


                          ​​​​​
                          ​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                            Ама се радвате на "Доверие", нали, голяма ракета докато не му се изпари доверието
                            Доверието се изпарява най-бързо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Намалих ги с по над 50% днес Софарма и Трейдинга, с тенденция да ги разкарам всичките ! Грам доверие не заслужава Донев, маймунските/милиционерските/ му номера край нямат ! Обещавам си там където контролира той компания повече да не влизам !
                              Ама се радвате на "Доверие", нали, голяма ракета докато не му се изпари доверието

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Абе какви са тия глупости! Кой може да ти забрани такова нещо??? Никой не е казал, че трябва да се обявяват някакви имена или цифри. Но не виждам проблем да обявиш намеренията си. Нали това е смисълът да си публична компания?

                                явно с този ковид г-н Донев се е шашнал яко. Или му е писнало от кафета и подмазвачи. Да е жив и здрав и дано има хубави пенсионерски преживявания! Аз също съм сред напускащите

                                Коментар

                                Working...
                                X