IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Явно е, че чичо не може да я управлява тази компания,
    за мен най-доброто е да търси някой който се е доказал и да му продаде миноритарен дял
    Сигурно има западни вериги, които искат да влязат на пазара

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

      Тва ли беше?! Ебати строшения снегорин!
      Е, все пак по пътя от близо 9 лева до 5 би трябвало сериозно да са вкарани в цената рисковете и със Сърбия, и с аптеките...
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        До вчера нямахме представа колко е голям проблема, за да се стигне до спиране на дивидента и смяна на изпълнителния директор. Вече имаме представа.
        Now, don't you know that you are jumping out of the frying pan into the fire? Или да скочиш от тигана направо в огъня! Всички знаят откъде се вмирисва рибата! Това е некомпетентност, та дрънка! Никаква визия! Само схеми и доене на една дърта 80 годишна крава.... И все още,... все пак дава мляко!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

          Тва ли беше?! Ебати строшения снегорин!

          Виж сега, уроците по лупкането и разпъването са си твои! Отдавна съм признал преструкторирането на две от чичовите до 0 с по над 36К нетни, а съвсем скоро показах и какъв % тежес е сумарно софтр.+варанти в портфейла ми и + остатъка от софтрейда неуползотворен,- тк че отсвирих и тези промоционалните от 4,7 , - нямам претенции да те уча, но ме даряваш с емоции, които трудно е да скрия,- сори за което!

          Коментар


          • До вчера нямахме представа колко е голям проблема, за да се стигне до спиране на дивидента и смяна на изпълнителния директор. Вече имаме представа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Инта, това какво общо има??? Аз не съм казал, че съм продал. Даже тези дни си купих още на 5 лв.
              A ти още купувай. Да се усредни

              Коментар


              • хаха аз снегорин нямам, но ловя падащи снежинки (ножове) отвъд Океана.

                Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Тва ли беше?! Ебати строшения снегорин!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                  Еее, направо припалихте и пуснахте снегорина със Свилен
                  Тва ли беше?! Ебати строшения снегорин!

                  Коментар


                  • Груьо сам трябва да си направиш печалбата ако чакаш на чичката нищо няма да вземеш

                    Коментар


                    • На всички ни е ясно, че резултати, отчети, загуби и т.н. нямат никакво значение, ако чичикака и ортака пак почнат да правят врътки и се включи прахосмукачката или лискането с кофата. И докато има такива мажоритари като правещия се на бг бъфет сръбско-плескавичен чесетн частник, борса у нас няма да има! И това съм го заявявал многократно. Но докато има адепти, седящи на коленце и припяващи НАЙ и млади падуани, които да им се връзват на далаверките, ще има и такива като чичикака и ортака - то на бг "инвеститора" едно недоверие му дай и бързо забравя как една Софарма, да речем, за 10+ години не е мръднала и на йота в капитализацията си, въпреки огромните обещания и т.н. Но тук е така...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • И на мен тук ми изглежда като опит за ново начало.
                        Само дето, от години, всичките начинания в групата приличат все повече като дипломна работа на някой по-напреднал студент по финанси. Основният бизнес, дето трябваше да цъфти последните две години заради пандемията, е на командно дишане.
                        Дълги години имах акции, но вече без мен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Може да ги прегласува на следващото ОС на по-ниска цена...... примерно
                          Мислиш, че юни СД като гласуваха за варантите, не са знаели, че ще правят преоценки?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                            Като "премете къщичката" и остави боклука в предната година.
                            Еее, направо припалихте и пуснахте снегорина със Свилен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              А, това за варантите нямам идея как го мисли Чичо. Те бяха на над 7 лева, близо 8.
                              Може да ги прегласува на следващото ОС на по-ниска цена...... примерно

                              Коментар


                              • Точно така. Да си припомним и одиторските въпроси пред дружеството - https://www.investor.bg/novini-i-ana...adachi-336181/

                                Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                                Като "премете къщичката" и остави боклука в предната година.

                                Коментар

                                Working...
                                X