IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    А, това за варантите нямам идея как го мисли Чичо. Те бяха на над 7 лева, близо 8.
    Като "премете къщичката" и остави боклука в предната година.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Не знам.....няма логика да предлагат варанти и т.н. ако така ще я караме,не се връзва.
      А, това за варантите нямам идея как го мисли Чичо. Те бяха на над 7 лева, близо 8.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Според мен означава, да. То и без тази счетоводна врътка, явно дивидента ще спре до по-добри времена. Гледам са започнали да чистят заемите лека-полека, та явно докато не стигнат до прилични нива, трябва да се забрави дивидента. Така мисля аз, но Чичо разполага...
        Иначе виждам, че доста хора са превъзбудени от преоценката, та може да се очаква някакъв спад, но за мен е интересен консолидирания отчет. Там не се гледа с години назад, а само с месеци. Вярвам, че аптеките ще добутат поне до 0:0 тази година и затова държа тук като дон Кихот
        Не знам.....няма логика да предлагат варанти и т.н. ако така ще я караме,не се връзва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          Ами тя печалбата си е 10-11 процента нагоре ,МСС35 като еднократен ефект я намалява драстично превръщайки я в отрицателна спрямо миналогодишната.......счетоводен ефект.Чудя се това означава ли автоматично че дивидент няма да има ,това ми е по важно.
          Аз очаквам да има дивидент. Но това е просто мое мнение. Може да греша.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Ами тя печалбата си е 10-11 процента нагоре ,МСС35 като еднократен ефект я намалява драстично превръщайки я в отрицателна спрямо миналогодишната.......счетоводен ефект.Чудя се това означава ли автоматично че дивидент няма да има ,това ми е по важно.
            Според мен означава, да. То и без тази счетоводна врътка, явно дивидента ще спре до по-добри времена. Гледам са започнали да чистят заемите лека-полека, та явно докато не стигнат до прилични нива, трябва да се забрави дивидента. Така мисля аз, но Чичо разполага...
            Иначе виждам, че доста хора са превъзбудени от преоценката, та може да се очаква някакъв спад, но за мен е интересен консолидирания отчет. Там не се гледа с години назад, а само с месеци и се вижда тенденция. Вярвам, че аптеките ще добутат поне до 0:0 тази година и затова държа тук като дон Кихот
            Last edited by 15%; 31.01.2022, 21:32.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Не бих се учудил, ако оттук нататък цената започне да катери. Ще си покаже де.
              Ами тя печалбата си е 10-11 процента нагоре ,МСС35 като еднократен ефект я намалява драстично превръщайки я в отрицателна спрямо миналогодишната.......счетоводен ефект.Чудя се това означава ли автоматично че дивидент няма да има ,това ми е по важно.

              Коментар


              • Не бих се учудил, ако оттук нататък цената започне да катери. Ще си покаже де.

                Коментар


                • Инта, това какво общо има??? Аз не съм казал, че съм продал. Даже тези дни си купих още на 5 лв.

                  Коментар


                  • И какво ще прави сега чичо с варантите, ще изкара нов заек от шапката?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      Може и да не хванеш вяра, но като те видях лани зимъска и пролетес, да се заглеждаш тъдява и ми дойде куража да възъм,
                      ...
                      Късно си ме видял, а и този тип лафчета не ти отиват особено на годините, но ти си знаеш, аз не те съдя. Тук купих на около 6, продадох на около 6, не помня точните цифрички, с идеята, че чичикака ще я надуе до цената, на която сам си записа увеличението. Не ми се получи - никога не съм възприемал тази акция като инвестиция, а само за дребна спекула. Пробвах веднъж, не стана и приключих.

                      П.С. От конклудентните ти действия разбрах, че са ти се обадили - и аз така си мислех. Това обяснява и други твои действия - честно казано, и на мен да ми се бяха обадили, вероятно и аз щях да сляза до твоето ниво на някои места. Или пък не - человек една чест и красно име има все пак
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Сух, сух като суджук се имъкнах тъдява с над 36К нетни суджуци, бартер за по пресни и не омачкани още
                        И аз се измъкнах с няколко т. на 5.35. Заложил съм за покупки под 5 лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Обадиха ти се, седна на коленце на чичикака или изведнъж ти проблесна - интересно ми е

                          Може и да не хванеш вяра, но като те видях лани зимъска и пролетес, да се заглеждаш тъдява и ми дойде куража да възъм,
                          ...

                          Коментар


                          • Аз пък си имам и утре ще инкасирам хартиена загуба

                            Коментар


                            • Инта, ама ние нямаме съмнение, че си продал. Ние отдавна сме си научили урока и знаем, че ти си продал даже още преди да си купил Ама ти верно ни смяташ за балъци!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Сух, сух като суджук се имъкнах тъдява с над 36К нетни суджуци, бартер за по пресни и не омачкани още
                                Обадиха ти се, седна на коленце на чичикака или изведнъж ти проблесна - интересно ми е
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X