IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уебит Инвестмънт Нетуърк (WIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно е ако Илевън увеличат капитала и почнат да купуват "компании или портфейл от такива' дали ще ни питат
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Малко ми е странна на мен. Позитивния прочит е, че искат да са супер прозрачни и открити към акционерите си, което е похвално! Но от друга страна управляващите дружеството са професионалисти в стартъп сферата.. от къде на къде ще търсят мнението на непрофесионалисти и защо мислят, че то би било компетентно и полезно...
      Странно е да. Защото е за първи път. Така няма да има въпроси "Защо в тая компания а не в оная", "Тия пък какви са"..... Интересно е. Но иначе да, защо получават специален клас акции ако питат акционерите какво да правят
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Съвета на инвеститорите трудно ще събира кворум, за да са обвързващи тия гласувания, но го е обещал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          От друга страна това е интересна идея.
          Малко ми е странна на мен. Позитивния прочит е, че искат да са супер прозрачни и открити към акционерите си, което е похвално! Но от друга страна управляващите дружеството са професионалисти в стартъп сферата.. от къде на къде ще търсят мнението на непрофесионалисти и защо мислят, че то би било компетентно и полезно...

          Коментар


          • От друга страна това е интересна идея.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • "Парите - ваши, идеите - наши", както е казал великия комбинатор

              Коментар


              • Мениджмънтът за какво взема заплати тогава? Сигурно защото са много готини?
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • „Уебит Инвестмънт Нетуърк“ пита акционерите си в кои стартъпи да инвестира - Investor.bg

                  Коментар


                  • Davos: Checks for BGN 1,600,000 received by the winners of Webit Grand Finals – Founders Games

                    https://blog.webit.org/2024/01/19/da...ounders-games/

                    Коментар


                    • За момента смятам да позадържа. Още преди година и половина на ИПО-то се знаеше, че ще трябва да се изчака 3 до 5 години, така че то си е заложено. Промоцията с 30% бе неочаквана, ама се позабавиха с входа в компаниите и затова се получи. И четирите компании в портфейла са с добър потенциал да се развият и да поскъпнат неколкократно. Спекулантите нека да си спекулират, аз ще си чакам!
                      Last edited by Key Ru; 15.12.2023, 23:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                        Супер цена, не кото на колегата Батя, но моята е по-висока и от Вашата 81 и нещо стотинки.... и тук както и в една друга позиция чакам 2026г.
                        Знам, каква компания е WIN , a също така и че HRC, IMP, 11C че даже и MFG са малко по-напред по пътя. Мисълта ми е, че пазарът поде спекулацията и това е добър сигнал, когато такива бити имена се изтупват от праха. И да кажа, че много уважавам спекулантите, защото много помагат за това въобще да има пазар.
                        П.С. Гледай да продадеш преди следващия мечи пазар, защото пак ще я смачкат като кенче от бира. До 2026 може да не утрае

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Не, по-скоро около 0.80 се получи средна.
                          Влязох спекулативно иначе както казва Батя добър резултат би имало след няколко години, когато инвестициите покажат резултати.
                          Очаквам януари около Давос, когато ще избират победител да има раздвизване.
                          Супер цена, не кото на колегата Батя, но моята е по-висока и от Вашата 81 и нещо стотинки.... и тук както и в една друга позиция чакам 2026г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Оформих си аз един доста сочен пакет със средна 75 ст.
                            Няма да го бързам. Вярвам че инвестициите в перспективни стартъпи ще дадат плодове, но ще иска време.. 2-3 г. А доходността накрая ще си е заслужавала чакането... примерно едни 200%
                            Така е, ще отнеме време. При ИПО-то заявиха, че първата цел ще е да се изплащат дивиденти при изход от компания, до стойността от ИПО-то, така че с този дискаунт допреди седмица се получи добре.

                            Съгласен съм също така и с мнението, че SIN и WIN са доста различни компании! Колега RInvestor, по-скоро е редно да наредите WIN до 11С, IMP, HRC и т.н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                              Аз мисля, че голяма част ще го тръшнеш на 1.00, но няма лошо. Подскока на спекулативни имена като WIN, SIN са знак за зараждащият се силен бул маркет
                              Защо точно на 1,00 .. защото е кръгло ли?
                              А СИН и УИН са две доста различни неща.. поне аз така мисля.. времето ще покаже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                                Дано да сте устели да си вземете в ниското на 70ст.
                                Не, по-скоро около 0.80 се получи средна.
                                Влязох спекулативно иначе както казва Батя добър резултат би имало след няколко години, когато инвестициите покажат резултати.
                                Очаквам януари около Давос, когато ще избират победител да има раздвизване.

                                Коментар

                                Working...
                                X