IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уебит Инвестмънт Нетуърк (WIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Davos: Checks for BGN 1,600,000 received by the winners of Webit Grand Finals – Founders Games

    https://blog.webit.org/2024/01/19/da...ounders-games/

    Коментар


    • За момента смятам да позадържа. Още преди година и половина на ИПО-то се знаеше, че ще трябва да се изчака 3 до 5 години, така че то си е заложено. Промоцията с 30% бе неочаквана, ама се позабавиха с входа в компаниите и затова се получи. И четирите компании в портфейла са с добър потенциал да се развият и да поскъпнат неколкократно. Спекулантите нека да си спекулират, аз ще си чакам!
      Last edited by Key Ru; 15.12.2023, 23:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

        Супер цена, не кото на колегата Батя, но моята е по-висока и от Вашата 81 и нещо стотинки.... и тук както и в една друга позиция чакам 2026г.
        Знам, каква компания е WIN , a също така и че HRC, IMP, 11C че даже и MFG са малко по-напред по пътя. Мисълта ми е, че пазарът поде спекулацията и това е добър сигнал, когато такива бити имена се изтупват от праха. И да кажа, че много уважавам спекулантите, защото много помагат за това въобще да има пазар.
        П.С. Гледай да продадеш преди следващия мечи пазар, защото пак ще я смачкат като кенче от бира. До 2026 може да не утрае

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Не, по-скоро около 0.80 се получи средна.
          Влязох спекулативно иначе както казва Батя добър резултат би имало след няколко години, когато инвестициите покажат резултати.
          Очаквам януари около Давос, когато ще избират победител да има раздвизване.
          Супер цена, не кото на колегата Батя, но моята е по-висока и от Вашата 81 и нещо стотинки.... и тук както и в една друга позиция чакам 2026г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Оформих си аз един доста сочен пакет със средна 75 ст.
            Няма да го бързам. Вярвам че инвестициите в перспективни стартъпи ще дадат плодове, но ще иска време.. 2-3 г. А доходността накрая ще си е заслужавала чакането... примерно едни 200%
            Така е, ще отнеме време. При ИПО-то заявиха, че първата цел ще е да се изплащат дивиденти при изход от компания, до стойността от ИПО-то, така че с този дискаунт допреди седмица се получи добре.

            Съгласен съм също така и с мнението, че SIN и WIN са доста различни компании! Колега RInvestor, по-скоро е редно да наредите WIN до 11С, IMP, HRC и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

              Аз мисля, че голяма част ще го тръшнеш на 1.00, но няма лошо. Подскока на спекулативни имена като WIN, SIN са знак за зараждащият се силен бул маркет
              Защо точно на 1,00 .. защото е кръгло ли?
              А СИН и УИН са две доста различни неща.. поне аз така мисля.. времето ще покаже.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                Дано да сте устели да си вземете в ниското на 70ст.
                Не, по-скоро около 0.80 се получи средна.
                Влязох спекулативно иначе както казва Батя добър резултат би имало след няколко години, когато инвестициите покажат резултати.
                Очаквам януари около Давос, когато ще избират победител да има раздвизване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Оформих си аз един доста сочен пакет със средна 75 ст.
                  Няма да го бързам. Вярвам че инвестициите в перспективни стартъпи ще дадат плодове, но ще иска време.. 2-3 г. А доходността накрая ще си е заслужавала чакането... примерно едни 200%
                  Аз мисля, че голяма част ще го тръшнеш на 1.00, но няма лошо. Подскока на спекулативни имена като WIN, SIN са знак за зараждащият се силен бул маркет

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                    Дано да сте устели да си вземете в ниското на 70ст.
                    Оформих си аз един доста сочен пакет със средна 75 ст.
                    Няма да го бързам. Вярвам че инвестициите в перспективни стартъпи ще дадат плодове, но ще иска време.. 2-3 г. А доходността накрая ще си е заслужавала чакането... примерно едни 200%

                    Коментар


                    • Дано да сте устели да си вземете в ниското на 70ст.

                      Коментар


                      • Взех си тук пък да видим.

                        Коментар


                        • И още една нова компания в портфейла

                          www.x3news.com

                          Коментар


                          • Тук има новина, никой нищо не пише! Я да изтупам темата от прахта и да сложа инфото за инвестиция, която е направена в нова компания

                            www.x3news.com

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Скоти,
                              ти пак си избрал синьото хапче!
                              Затова където аз виждам единици, ти виждаш нули. И обратно Обаче Архитекта е дал еднакви права и на теб, и на мен, и затова ще ти кажа -

                              и на СИН, и на УИН, Мажовците не са измамници, не са, не са!!!

                              Те са едни предприемчиви, умни и интелигентни хора, чиито истории трябва да се изучават в училище, в часовете по Предприемачество! Това са хора - българи, с които трябва да се гордеем!

                              Това, че нещо някога не се е случило точно както или когато го е планирал Мажо, Мажо не е успял да привлече капитал, Мажо няма достатъчно опит, или Мажо не е достатъчно отворен към инвеститорите, не е голям проблем! Това е част от пътя към успеха. Пътя, който Мажо ще извърви, ако има необходимите качества...

                              Според мен и двамата Мажовци правят най-доброто, което могат, и вярвам, че в някакъв момент ще успеят. Съдбата понякога помага, друг път пречи.
                              Сънното, извинявам се ако съм те нагрубил или обидил, нали си ми женичка уж трябва да се грижим за вас... та честно да ти кажа аз от борса не разбирам грам но не ме е страх да си го призная като някои комплексари тук... но успехите се базират на три мой други качества в които претендирам че съм най добрият на бфб
                              -усещане за хора
                              - комуникативност
                              - доброта

                              с тези двамцата съм се виждал в личен разговор и това ми е било усещането... после се е потвърдило от техни думи. И дела в миналото ...

                              знаеш ли защо не инвестирам големи суми в групата на чичо Оги... ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Съни ама спри да инвестираш в измамници...УИН ,син карс итн проверявай ги тези мажовци... на мойте въпроси в Карол също лъга и отговаряше уклончиво...аман от такива хора в тази държава
                                Скоти,
                                ти пак си избрал синьото хапче!
                                Затова където аз виждам единици, ти виждаш нули. И обратно Обаче Архитекта е дал еднакви права и на теб, и на мен, и затова ще ти кажа -

                                и на СИН, и на УИН, Мажовците не са измамници, не са, не са!!!

                                Те са едни предприемчиви, умни и интелигентни хора, чиито истории трябва да се изучават в училище, в часовете по Предприемачество! Това са хора - българи, с които трябва да се гордеем!

                                Това, че нещо някога не се е случило точно както или когато го е планирал Мажо, Мажо не е успял да привлече капитал, Мажо няма достатъчно опит, или Мажо не е достатъчно отворен към инвеститорите, не е голям проблем! Това е част от пътя към успеха. Пътя, който Мажо ще извърви, ако има необходимите качества...

                                Според мен и двамата Мажовци правят най-доброто, което могат, и вярвам, че в някакъв момент ще успеят. Съдбата понякога помага, друг път пречи.

                                Коментар

                                Working...
                                X