IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
    От тази ситуация виждам 3 изхода. 1 - Борсата отнемя сделките. 2 – Свиква се ново Общо събрание и всички си губят правото на дивидент (който е продал акции днес съди дружеството за некомпетентност). 3 – СГС се изказва в полза на дружеството или поне не си губиш правото на дивидент, заради непълнотата на взетите решения (който е купил акции днес съди Търговския регистър). Но каквото и да е решенията не вярвам някой да му се занимава със съд при положение че оборота не е толкова голям
    Това за дивидентите би ли го обяснил? За паричния дивидент?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Имам предвид днешните сделки. Гаранция, че ще бъдат отменени !
      В петък обърках ордер сел, - и него ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Абсолютно съм съгласна!
        Беше си феър плей
        Аз си взех около 450 на 20, и ако ми отменят сделката, ще ги наругая публично, за назидание!!!
        много алчно бе моме, направила си към 30% от сутрешния аукцион. към 1800 акции бяха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

          И как ще отмениш сделки, които вече са с минал сетълмент? Те продавачите вече може да са си похарчили парите.
          Имам предвид днешните сделки. Гаранция, че ще бъдат отменени !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            то на борсата няма уин-уин, едната страна печели. Не знам подробности, но ми се струва, че днес купилите са хазартни спекуланти, надяващи се на бързи печалби от пробив в нашата клета борсичка ... дали тези спекулантите ще бъдат поощрени? ...
            Много тъпо изказване! Тия спекуланти нали подлагат на риск собствените си пари!? Ами ако ТР в крайна сметка впише увеличението, те няма ли да са от губещата страна. Стига с тоя комунизъм и мантрата за спекуланта изедник! Това е свободна търговия, на предполагащо се разумни субекти, взимащи свободни решения за парите си. Нали продавача също е взел решение да продава при тази цена, някой насила ли го е карал?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Няма неотменими сделки ! Гафове и грешки винаги може да се случат ! Въпрос на решение е на БФБ !
              И как ще отмениш сделки, които вече са с минал сетълмент? Те продавачите вече може да са си похарчили парите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Да кажем, че мажо има вина за миналата седмица....Но за днес? Информацията вече беше публична.Знаеше се пробема и някой се възползваха от напълно законната възможност днес. Според мен поне. Мисля, че ръководството на борсата и без искане от Телематик можеше да спре търговията.....
                Но имаше тръпка, де.Отдавна не ми се беше случвало
                Абсолютно съм съгласна!
                Беше си феър плей
                Аз си взех около 450 на 20, и ако ми отменят сделката, ще ги наругая публично, за назидание!!!

                Коментар


                • От тази ситуация виждам 3 изхода. 1 - Борсата отнемя сделките. 2 – Свиква се ново Общо събрание и всички си губят правото на дивидент (който е продал акции днес съди дружеството за некомпетентност). 3 – СГС се изказва в полза на дружеството или поне не си губиш правото на дивидент, заради непълнотата на взетите решения (който е купил акции днес съди Търговския регистър). Но каквото и да е решенията не вярвам някой да му се занимава със съд при положение че оборота не е толкова голям

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    ръководството на борсата не е длъжно да следи кой какво е подал в ТР и какво са му отказали, на мажо е работа да подаде рано сутринта искане за спиране до изясняване на ситуацията
                    но и борсата можеше да реагира по-бързо
                    100000++

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Да кажем, че мажо има вина за миналата седмица....Но за днес? Информацията вече беше публична.Знаеше се пробема и някой се възползваха от напълно законната възможност днес. Според мен поне. Мисля, че ръководството на борсата и без искане от Телематик можеше да спре търговията.....
                      Но имаше тръпка, де.Отдавна не ми се беше случвало
                      ръководството на борсата не е длъжно да следи кой какво е подал в ТР и какво са му отказали, на мажо е работа да подаде рано сутринта искане за спиране до изясняване на ситуацията
                      но и борсата можеше да реагира по-бързо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Мажо няма да плати, акционерите ще платим, и най-вероятно някой юрист ще изгори

                        И защо, кое не направихме по предложените ни правила, -Точно Ние - участниците в търговията която ни се предложи в 10,00 с аукцион до 10,10 и още час???
                        Ха тука няма не ориентирани предлагания, от типа тука има- тука няма!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          За това и добих кураж, и отеглих продажбите си!
                          Мажо този път трябва да си плати , както за недовиждане и познаване, тк и за последвалото колебание...
                          Да кажем, че мажо има вина за миналата седмица....Но за днес? Информацията вече беше публична.Знаеше се пробема и някой се възползваха от напълно законната възможност днес. Според мен поне. Мисля, че ръководството на борсата и без искане от Телематик можеше да спре търговията.....
                          Но имаше тръпка, де.Отдавна не ми се беше случвало
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            За това и добих кураж, и отеглих продажбите си!
                            Мажо този път трябва да си плати , както за недовиждане и познаване, тк и за последвалото колебание...
                            Мажо няма да плати, акционерите ще платим, и най-вероятно някой юрист ще изгори

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Час и половина умуваха дали да спрат или не....

                              За това и добих кураж, и отеглих продажбите си!
                              Мажо този път трябва да си плати , както за недовиждане и познаване, тк и за последвалото колебание...

                              Коментар


                              • Ако не друго, внесоха малко живец на заспалата ни борсичка

                                Коментар

                                Working...
                                X