IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
    ... и да си пожелаем само добри новини и цени от поне 50лв на брой..
    На "новите" или на "старите"?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Новото заявление е прието вече, сега се изчаква 3 дневен срок и вписването ще е факт. Драмата стари/нови акции и всякви други тълкувания и вълнения са към приключване. Успех на акционерите тук и да си пожелаем само добри новини и цени от поне 50лв на брой.

      Не е препоръка.
      Last edited by Ivan4o Iotata; 25.07.2022, 10:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

        Ха ха.. специалист?!
        Готин виц или бъзик,?! Хахаха
        Защо да е виц?! Със сигурност има област, в която човека е компетентен. Въпрос на време е, да я открие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ivan4o Iotata Разгледай мнение
          Питайте Груйката, колегата е специалист…
          Ха ха.. специалист?!
          Готин виц или бъзик,?! Хахаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            Внесли са Заявление за отстраняване на нередности. Общо взето е искат нещо - даваме нещо.
            Бързат, да не би някой да внесе жалба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
              Внесли са Заявление за отстраняване на нередности. Общо взето е искат нещо - даваме нещо.
              Мача изглежда свирен вече, сега топкат заради публиката

              Коментар


              • Внесли са Заявление за отстраняване на нередности. Общо взето е искат нещо - даваме нещо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  А ти кога ще се научиш колега, че за да обвиняваш някой в некомпетентност, трябва ти да си достатъчно компетентен в материята? А това без да си чел закони и нормативи не става ​​​​​​
                  П. П. Никой адвокат няма да иска да става за посмешище на гилдията.
                  не е нужно да съм чел всичките тези за да искам нормални условия за търговия на БФБ(имам по-интересни неща за четене), нали се допускат и не професионалисти? аз съм прост инвеститор и искам нормална борса, а това дето е станала не е нормална борса, бих казал, че е пародия - 2 седмици всички да мислят, че има сплит и после да се окаже че няма. И за нормалната търговия отговарят някой органи, дружеството не може да е виновно. Неговата грешка може само да доведе за отхвърляне на слита, което всъщност не е проблемът. Знам, че тези дето са търгували 20-30г. в тази кочина са свикнали с това и не искат нищо да се променя ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    даже аз като не съм купил нито преди нито след имам право да се жалвам и в 2-та слачая и да искам оставки от БФБ за некомпетентност(няма да искам пари). Ако отменят сплита - ще се жалвам, че на сайта на БФБ е имало съществено подвеждаща информация и съм бил заблуден и имам пропуснати ползи. В 2-рия случай ще кажа, че са ощетени акционерите и аз като акционер в други компании не искам това да се повтаря. Трябва да се научат тези!

                    пп. някой добър адвокат, който мисли, че имам голям шанс да спечеля - нека се обади може да си пише тлъст хонорар
                    А ти кога ще се научиш колега, че за да обвиняваш някой в некомпетентност, трябва ти да си достатъчно компетентен в материята? А това без да си чел закони и нормативи не става ​​​​​​
                    П. П. Никой адвокат няма да иска да става за посмешище на гилдията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                      Някой юрист може ли да коментира дали акционерите, които са си купили акции след отказа на ТР имат правен интерес да пускат жалба срещу последното тълкуване на служителката?
                      Питайте Груйката, колегата е специалист…

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                        Някой юрист може ли да коментира дали акционерите, които са си купили акции след отказа на ТР имат правен интерес да пускат жалба срещу последното тълкуване на служителката?
                        даже аз, като не съм купил нито преди, нито след, имам право да се жалвам и в 2-та слачая и да искам оставки от БФБ за некомпетентност(няма да искам пари). Ако отменят сплита - ще се жалвам, че на сайта на БФБ е имало съществено подвеждаща информация и съм бил заблуден и имам пропуснати ползи. В 2-рия случай ще кажа, че са ощетени акционерите и аз като акционер в други компании не искам това да се повтаря. Трябва да се научат тези!

                        пп. някой добър адвокат, който мисли, че имам голям шанс да спечеля - нека се обади може да си пише тлъст хонорар . Само идея - той може да е адвокат на много хора със едно копи-пейст
                        Last edited by petyob; 22.07.2022, 14:33.

                        Коментар


                        • Някой юрист може ли да коментира дали акционерите, които са си купили акции след отказа на ТР имат правен интерес да пускат жалба срещу последното тълкуване на служителката?

                          Коментар


                          • Виждам подадена спасителна сламка. Интересно колко ли е струвало тя. Без да съм юрист ми е странно как с последващо решение на управителен орган ще се тълкува решение на общо събрание и ще се узаконява такова.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Майстор на словото го е писал това...

                              Тук шансовете печалба/загуба бяха 6:1, пък сега май станаха 1:1

                              Длъжностното лице - Невена Иванова, е пропуснала да пише -
                              а база на кой член иска "решение на управителния орган на дружеството за потвърждаване на взетото от общото събрание на акционерите решение за емитиране на нови акции" ???

                              Става като приказката на Пушкин...
                              много ми е интересно как се смята това 6:1? Имаше по-голям шанс за бърза печалба. Но според мен има по-голям шанс за загуба като се отвори пазара с новите акции. Бях писал за това преди няколко дена(в 3 точки), но нямаше коментар ...

                              Коментар


                              • Пълна некомпетентност или повърхностно отношение от служителката в ТР. Въпросния член 112 от ЗППЦК се отнася за увеличение на капитала с права и се искат документи свързани с тази процедура, каквито дружеството няма как да представи - нито са издавани права, нито има емисионна стойност на нови акции, нито е набиран капитал.
                                Гледаме мача да видим как ще отговорят юридическите корифеи - знаете в дебрите на българското право и правораздаване всичко е възможно.

                                Коментар

                                Working...
                                X