IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой знае ли кой е борсовия код на ТЕЛЕМАТИК- не мога да го намеря в платформата..

    Коментар


    • Ще пробвам спекулативно, переспектива виждат тези, които ще платят 70 лева и ще презаписват.. Винаги има такива..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Тук и 50лева е много..Ще пусна за малко бройки на 50 лева , ако стане, а който иска да се бие и презаписва на 70лева..
        Щом е много, защо изобщо им ги подхвърляш тези пари
        Някакви перспективи ли виждаш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Тук и 50лева е много..Ще пусна за малко бройки на 50 лева , ако стане, а който иска да се бие и презаписва на 70лева..
          Да... и на мен молбата ми е да не повтаряме грешката от Смарт органика...

          Коментар


          • Тук и 50лева е много..Ще пусна за малко бройки на 50 лева , ако стане, а който иска да се бие и презаписва на 70лева..
            Last edited by Kiro; 09.02.2022, 10:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Украйна, Перу .... мисля че Кения вече са впуснали със собствени средства
              Нигерийските принцове и те чакат финансиране!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                НАа тези герои ИПО цените са им в пъти по големи от конкурентите с дивиденти..

                https://finance.yahoo.com/quote/ACX.....tsrc=fin-srch
                Висока ми изглежда цената и на мен. 50 лв. трябваше да е горната граница на рейнджа, а не долната.

                Коментар


                • Уебинар:
                  https://us02web.zoom.us/webinar/regi..._zm_rhtaid=402

                  Коментар


                  • НАа тези герои ИПО цените са им в пъти по големи от конкурентите с дивиденти..

                    https://finance.yahoo.com/quote/ACX.....tsrc=fin-srch

                    Коментар


                    • Какъв ще е кода на тази емисия..Казаха ли вече..

                      Коментар


                      • Тези не финансираха ли Левски? При тази конкуренция в сектора не само в България, а и в световен мащаб, инвестицията тук наистина ми се струва хазартна...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Ясно, мерси. Бях слушал в интервюто им в Блумбърг за Перу, Кения и Украйна, ок. Събирайте им парите на "тъпите" африканци, южноамериканци и украинци ... на мен поне ми се вижда по-добре да инвестирам в по-смислени работи. Ама за всеки влак си има пътници, както и друг път съм го казвал. Чувствам се доста странно, за сефте говоря хейтърски за ИПО. Ще гледам да се възпирам.
                          Споко, не си от емоционалните, но каква е ситуацията, матряла и т.н. - ще презапишат три пъти ипо-то
                          Ето с такъв матрял имаме работа на бфб, Баце го беше прозрял - не е за разправяне човек...
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            Целта на първичното публично предлагане е Емитентът да набере допълнителни средства, с които да финансира по-бързата си експанзия на нови пазари - Перу и Украйна. Очакваните нетни постъпления от емисията, изчислени при пълно записване на минимална, съответно максимална цена на
                            предлагането, са между 19 646 684 лв. и 29 286 684 лв., които се предвижда да се използват в съотношение 40-45% за Перу и 55-60% за Украйна. По-високият планиран бюджет за Украйна е заради високите лицензионни такси и по-наситената конкурентна среда. Предвид характеристиките на
                            онлайн бизнеса, особено свързан с широк кръг индивидуални клиенти, маркетингът е ключов фактор за постигането на целите за ръст на приходите и потенциалният пазарен дял, който може да постигне. Стремежът на Емитента е постигането на значим пазарен дял в кратък срок, поради което набраните средства ще се използват изцяло маркетингови разходи, като размерът на набраните средства ще определи и размерът на планирания маркетингов бюджет, съответно продължителността и активността на планираните маркетингови дейности.
                            Ясно, мерси. Бях слушал в интервюто им в Блумбърг за Перу, Кения и Украйна, ок. Събирайте им парите на "тъпите" африканци, южноамериканци и украинци ... на мен поне ми се вижда по-добре да инвестирам в по-смислени работи. Ама за всеки влак си има пътници, както и друг път съм го казвал. Чувствам се доста странно, за сефте говоря хейтърски за ИПО. Ще гледам да се възпирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Ще чета тепърва документите, но ми е интересно. С парите от увеличението какво ще правят, по-масова реклама, за да могат да привлекат колкото може повече хора към това така хубаво нещо хазарта, така ли? Много благородно звучи, за да един по-добър свят
                              Целта на първичното публично предлагане е Емитентът да набере допълнителни средства, с които да финансира по-бързата си експанзия на нови пазари - Перу и Украйна. Очакваните нетни постъпления от емисията, изчислени при пълно записване на минимална, съответно максимална цена на
                              предлагането, са между 19 646 684 лв. и 29 286 684 лв., които се предвижда да се използват в съотношение 40-45% за Перу и 55-60% за Украйна. По-високият планиран бюджет за Украйна е заради високите лицензионни такси и по-наситената конкурентна среда. Предвид характеристиките на
                              онлайн бизнеса, особено свързан с широк кръг индивидуални клиенти, маркетингът е ключов фактор за постигането на целите за ръст на приходите и потенциалният пазарен дял, който може да постигне. Стремежът на Емитента е постигането на значим пазарен дял в кратък срок, поради което набраните средства ще се използват изцяло маркетингови разходи, като размерът на набраните средства ще определи и размерът на планирания маркетингов бюджет, съответно продължителността и активността на планираните маркетингови дейности.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Ще чета тепърва документите, но ми е интересно. С парите от увеличението какво ще правят, по-масова реклама, за да могат да привлекат колкото може повече хора към това така хубаво нещо хазарта, така ли? Много благородно звучи, за да един по-добър свят
                                Украйна, Перу .... мисля че Кения вече са впуснали със собствени средства

                                Коментар

                                Working...
                                X