IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телематик Интерактив България АД (TIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

    На 40 лева ми се вижда по-добра опция, но ти си знаеш
    Днес ударихме 42.80... скоро сме на моя таргет!!!

    Коментар


    • Кире, стискаш ли още златните хартишки
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • ОтидЕ коня у рЯката!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Доста хубави компании има вече с едноцифрено P/E - Агрия, Неохим, Индустриален холдинг България, ПИБ, БФБ, Трейс, Сирма, ЦКБ, Гагарин
          И това е вярно. Някой ябълки добре ги лъснахме, други са с червейчета или леко гнили, но така или иначе сергията е все по-пълна. На тукашната още и се чудим що е - банан ли, ананас ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

            На 30 е още по-добра. Междувременно вече P/E е едноцифрено, а приходи и печалба растат със 37-38 %.
            Добави и кеша в баланса

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Ти на демото ли гледаш стоповете.. Купих още малко и чакам дивидента и добри отчети..От колко време играеш на демото и спамиш.. Като дадат дивидента ще смениш ли ника да се криеш..
              Бъркаш ме с някой. На реална търговия съм. Без демо.
              Забелязах, че се изсули до 45 кинта и помислих, че си ги засилил като стоп, щом стигне 10% спад.
              За да избегнеш още 10
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                На 30 е още по-добра. Междувременно вече P/E е едноцифрено, а приходи и печалба растат със 37-38 %.
                Доста хубави компании има вече с едноцифрено P/E - Агрия, Неохим, Индустриален холдинг България, ПИБ, БФБ, Трейс, Сирма, ЦКБ, Гагарин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                  На 40 лева ми се вижда по-добра опция, но ти си знаеш
                  На 30 е още по-добра. Междувременно вече P/E е едноцифрено, а приходи и печалба растат със 37-38 %.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                    На 40 лева ми се вижда по-добра опция, но ти си знаеш
                    Прав си, ако падне още ще взема. Успешна търговия!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Вход днес с 600 акции на средна 48.60.
                      Причини: по-добра цена от ИПО-то, не много, но кой ти дава 3-4%..... по-важното е растящите приходи и печалба и акцията става доста секси ако продължи да пада, мисля да усреднявам..... нещо си спомням, че четох за гарантиран % дивидент от печалбата, ама 40% ли беше, че не ми се рови сега?
                      На 40 лева ми се вижда по-добра опция, но ти си знаеш

                      Коментар


                      • Ти на демото ли гледаш стоповете.. Купих още малко и чакам дивидента и добри отчети..От колко време играеш на демото и спамиш.. Като дадат дивидента ще смениш ли ника да се криеш..

                        Коментар


                        • Кире, твоя стоп ли удари?
                          Само един ден след листването и вече -10% по шанцата ...
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Харесва ми посоката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Никой не познава тоя бранш както мажоритарите, Божков примерно и тези които го следят.
                              Това което се вижда на просто око, е че тези компании никнат и изчезват като гъби! Остават само наистина най-големте!
                              Някакси ми прилича, как едни и същи клиенти наливат пари, губят и после се местят в друго буки, от което и печалбите пресъхват - едно преливане на клиенти и винаги ще има и има нови и нови компании - за едни и същи клиенти, днес е Национална Лотария, утре е Лотария Б-я, след това е Бългаската Лотария - откриване, закриване!!!
                              Бих би по-краен. На БФБ подобни компании, с толкова рисков прифил, СтарТъпи, БИЙН, Канибали, Сини коли и всякакви други хазартни схеми следва да са забранени!!!!
                              Бизнесът на Телематик не е само онлайн залаганията..... провери си инфото преди да пишеш!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                                два големи доказани букмейкъра влезнаха на нашия пазар ) Бетано и Бетъей и май ще се губи пазарен дял )
                                Никой не познава тоя бранш както мажоритарите, Божков примерно и тези които го следят.
                                Това което се вижда на просто око, е че тези компании никнат и изчезват като гъби! Остават само наистина най-големте!
                                Някакси ми прилича, как едни и същи клиенти наливат пари, губят и после се местят в друго буки, от което и печалбите пресъхват - едно преливане на клиенти и винаги ще има и има нови и нови компании - за едни и същи клиенти, днес е Национална Лотария, утре е Лотария Б-я, след това е Бългаската Лотария - откриване, закриване!!!
                                Бих би по-краен. На БФБ подобни компании, с толкова рисков прифил, СтарТъпи, БИЙН, Канибали, Сини коли и всякакви други хазартни схеми следва да са забранени!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X