IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • HRC — Today at 5:35 PM
    Днес обявяваме нова инвестиция :
    Ейч Ар Кепитъл АД инвестира 50,000 евро в The Recursive. В инвестиционния рунд се включиха и други активни имена от българската, румънската и гръцката инвестиционна екосистема.
    The Recursive е независима онлайн медия, създаден в България, фокусирана върху нововъзникващите технологични екосистеми в Югоизточна Европа (SEE). Мисията на дружеството е да предоставят конструктивно отчитане на напредъка на местната иновативна общност. Основатели на медийната компания са Ирина Обущарова и Етиен Йовчев, които имат богат опит в създаването на съдържание за стартъпи и иновации в Централна и Източна Европа.

    Коментар


    • Интересно ,но само на мен ли ми се струва, че на презентацията преди листването Христо каза че "след одитираният отчет ще има" ДИВИДЕНТ В АКЦИИ"......,не чух да казва "СПЛИТ" ?Нещата са много различни...........при мен например повлия на решението ми да запиша!Разбира се може и да си въобазявам, ама аз чакам дивидент......?
      Last edited by спекуланта; 23.02.2022, 22:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
        това бе телефонна сделка ) иначе тези нямат крива инвестиция ) всичко дето имат ми се вижда перспективно )
        очаквам цена най малко 4ка след три месеца )
        Втора акция тук сериозно подкрепена след доверието вчера благодаря на Колегата който изсипа...но и тук фундамента си е фундамент.... към днешна дата при 100м лв оборот на и бег само ако смятаме стойността на акцията е с оценка 13 лв акцията!

        Коментар


        • Забравих за сплита

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Това как да го разбирам?
            Очакваш 4лв или очакваш цена х4?
            След сплита, предполагам

            Коментар


            • Очаквам цена над 4лв на акция )
              Умереният риск винаги печели ! ))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                това бе телефонна сделка ) иначе тези нямат крива инвестиция ) всичко дето имат ми се вижда перспективно )
                очаквам цена най малко 4ка след три месеца )
                Това как да го разбирам?
                Очакваш 4лв или очакваш цена х4?

                Коментар


                • това бе телефонна сделка ) иначе тези нямат крива инвестиция ) всичко дето имат ми се вижда перспективно )
                  очаквам цена най малко 4ка след три месеца )
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                    Кой се раздели с това съкровище ? Някой налапал се да сподели,моля
                    Някой треперещ ще да е бил ! Лошото е, че нямах сложена оферта да се облажа и аз !

                    Коментар


                    • Кой се раздели с това съкровище ? Някой налапал се да сподели,моля

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

                        В статията пише 19% пряко,но имат и през Eleven 2.0.Никой не коментира новините за Payhawk,новият еднорог?
                        На мен ми е много интересно и ще се радвам някой знаещ да сподели,Пейхоук какви приходи и каква печалба имат за 2021 година ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          В статията си пише колко притежават
                          В статията пише 19% пряко,но имат и през Eleven 2.0.Никой не коментира новините за Payhawk,новият еднорог?
                          Last edited by termit; 16.02.2022, 09:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Don_Aleks Разгледай мнение

                            От къде е инфото че в момента набират капитал
                            Това ми е работата...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Питах, защото в момента набират капитал. Въпросът е дали ще запазят дела си. Това обаче е добре, защото ebag ще има нова оценка, която ще е в пъти по-висока от това, което се води при HRC.
                              От къде е инфото че в момента набират капитал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                В статията си пише колко притежават
                                Питах, защото в момента набират капитал. Въпросът е дали ще запазят дела си. Това обаче е добре, защото ebag ще има нова оценка, която ще е в пъти по-висока от това, което се води при HRC.

                                Коментар

                                Working...
                                X