IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mag-inv Разгледай мнение
    АЛОХА!



    5-минутна грешка няма как да заличи 20-годишно Доверие
    Не важи за "доверие"
    Не е препоръка

    Коментар


    • АЛОХА!

      Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

      Доверието може да се гради 20 години и за 5 мин да го загубиш...
      5-минутна грешка няма как да заличи 20-годишно Доверие

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Още не могат да си върнат загубеното доверие.Дано Христов си е взел поука.
        Доверието може да се гради 20 години и за 5 мин да го загубиш...

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	46.1 КБ
ID:	3930930

          Коментар


          • Още не могат да си върнат загубеното доверие.Дано Христов си е взел поука.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mag-inv
              Сега е момента Мажо да покаже КЛАСА:

              1. На първото ОСА предлага дивидент 2.02 лв.
              2. На второто ОСА предлага класически сплит 1:3.
              3. Прави среща, на която разяснява инвестициите до момента. Ако не може той да обясни, да покани експерти да обяснят.
              4. Прави увеличение на капитала.
              Не стигат парите и за т.1 и за т.2....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Може, като във вица на Грую с ходжата, да се ожениш например, после ще е по-леко.
                Ха ха е жених се вече... не помага

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  Пари има мацки има... няма интересни... интелект
                  Може, като във вица на Грую с ходжата, да се ожениш например, после ще е по-леко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Е много сложни задачи даваш.... .
                    От мг то сме така... падаме си по сложните задачи... само Тонката е издънка на школото, но пък то не може всички да сме умни и красиви!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Пари има мацки има... няма интересни... интелект
                      Е много сложни задачи даваш.... .
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Нека първо ни излезнат картите с канибалите и ч.ресурсите а после мацки сами ще дотърчат... Ето 11С ще ни зарадват с почти максимално възможния двидент

                        Пари има мацки има... няма интересни... интелект

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Извинявам ти се, наистина прекалих вчера! Харесвам градивна критика,! Не съм Христо и не го познавам и не го и харесвам от единствената ни среща- но това не пречи да изкарам добри пари от неговата хр и и бег!агресията ми няма връзка с инвестирането ми на бфб секфо и други щуротии които си измислям постоянно. С инвестирането сме по план .. но като цяло бг простотията, скуката, липсата на интересни жени ме побъркват, а десерта ми е да гледам как умници тряскат х р импулс и други неща на загуба под себестойност... откачам направо!ако искаш помагай с мацките успех и благодаря!
                          Нека първо ни излезнат картите с канибалите и ч.ресурсите а после мацки сами ще дотърчат... Ето 11С ще ни зарадват с почти максимално възможния двидент


                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Пипън, ценя мненията ти и ги следя.И тук сме заедно и в Илевън. Тук ще направиш добра печалба а там още по-....Така, че не си изпускай нервите.Дори нашите постове бяха по-спокойни от твоя. Това, че нещо е законно не значи, че е морално или етично или правилно.На нашата борса а и в живота в БГ като цяло, примери колкото щеш. Не ми казвай, че закона им казва едното обвявление да излезе по време на борсовата сесия а другото след нея. Закона ли им забранява да кажат ..."Свикваме ОСА за еди кога си и за еди какво си.....Свикваме ИОСА за еди кога си и за еди какво си.." Ако има такава забрана извинявай. Дори двете обявления може да излезнат с две минути разлика а не с часове и второто след сесията. Не съм продал.Не си купих вчера. Може и да ти е приятел Христов, може и това да си ти, но в защитата си прекали вчера. По спокойно. С тия венчъри и SAFE-ове, в които си инвестирал, нервите ще са ти важни. Поздрави и успехии!!!
                            Извинявам ти се, наистина прекалих вчера! Харесвам градивна критика,! Не съм Христо и не го познавам и не го и харесвам от единствената ни среща- но това не пречи да изкарам добри пари от неговата хр и и бег!агресията ми няма връзка с инвестирането ми на бфб секфо и други щуротии които си измислям постоянно. С инвестирането сме по план .. но като цяло бг простотията, скуката, липсата на интересни жени ме побъркват, а десерта ми е да гледам как умници тряскат х р импулс и други неща на загуба под себестойност... откачам направо!ако искаш помагай с мацките успех и благодаря!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Че сериозните играчи не сме излизали от играта ! А форума е за това, ще има и брожения и хвалебствия когато трябва !
                              Така е Здравче, борсата ни е още млада и недоразвита, а си я харесваме с нейните несъвършенства.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Е какво сега, стига толкова брожения
                                Позицията е втора по оборот към момента и първа по ръст.
                                Изглежда играчите се завръщат в играта
                                Че сериозните играчи не сме излизали от играта ! А форума е за това, ще има и брожения и хвалебствия когато трябва !

                                Коментар

                                Working...
                                X