IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
    Излетя, като гълъбче
    Някой явно знае нещо... прогнозата ми тук е 13 лв

    Коментар


    • Излетя, като гълъбче

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Ще се види дали е за кратко като излезне новината, която очевидно никой не я е чувал.
        Добре де, не е ли ясно? Христо си каза още на презентацията - дивидент и сплит. Въпросът е колко ще е дивидента... и в какво ще се инвестират останалите пари
        Last edited by Eminem; 04.04.2022, 22:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

          И много за кратко......Имам 2500 бройки тук а за цял ден се тргуват 2171......Не е препорка ама това е бъзик!
          Е щеше да е много брутално ако беше задържал този огромен еднодневен ръст ! Държим и гледаме мача, тепърва ще става интересно тук !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Явно Великден ще подрани....
            Кога е великден

            Коментар


            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

              И много за кратко......Имам 2500 бройки тук а за цял ден се тргуват 2171......Не е препорка ама това е бъзик!
              Ще се види дали е за кратко като излезне новината, която очевидно никой не я е чувал.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Много грубо влезнаха с бутонките напред ! Много ми е гот !
                И много за кратко......Имам 2500 бройки тук а за цял ден се тргуват 2171......Не е препорка ама това е бъзик!

                Коментар


                • Много грубо влезнаха с бутонките напред ! Много ми е гот !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Тук да чакаме новина ли?
                    Явно Великден ще подрани....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Тук да чакаме новина ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Когато има инфлация хората не търсят да купуват скъпо от Ебах, а търсят евтиното от Кауфланд. Показателни са витрините на евтините и нисък клас стоки, всичко се изпразва! Тези "модерни" "маломни" инвестиции и бизнеси са за съвсем други времена, без войни, без пандемиии и т.н.
                        Отново - само неподготвен човек може да каже подобни неща...
                        ебаг имат постоянно обяви за назначаване на нови хора, не смогват с доставките.
                        Явно ти не можеш да си позволиш услугата им, не си им таргет.
                        Аз гледам в перспектива - 2023 или 2024 чехът го купува и ще има тлъст дивидент (50% от печалбата). Пък ти си гледай дървените храни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                          https://www.investor.bg/novini-i-ana...telekt-349056/

                          Всичко си пише, но няма кой да чете...Според мен това е една от най-добрите инвестиции, наред с PLUM и Ebag

                          Сега чакаме инфо дали са записали от новия рунд на Ebag
                          Чака се ОСА.Там би следвало всичко да си кажат.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                            https://www.investor.bg/novini-i-ana...telekt-349056/

                            Всичко си пише, но няма кой да чете...Според мен това е една от най-добрите инвестиции, наред с PLUM и Ebag

                            Сега чакаме инфо дали са записали от новия рунд на Ebag
                            Когато има инфлация хората не търсят да купуват скъпо от Ебах, а търсят евтиното от Кауфланд. Показателни са витрините на евтините и нисък клас стоки, всичко се изпразва! Тези "модерни" "маломни" инвестиции и бизнеси са за съвсем други времена, без войни, без пандемиии и т.н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the prophet Разгледай мнение
                              Съобщението за инвестицията е малко тип "non-info" - не става ясно какъв % от активите са инвестирани, при какви условия и ползи за акционреите на фонда...чист маркетинг за тълпата
                              https://www.investor.bg/novini-i-ana...telekt-349056/

                              Всичко си пише, но няма кой да чете...Според мен това е една от най-добрите инвестиции, наред с PLUM и Ebag

                              Сега чакаме инфо дали са записали от новия рунд на Ebag

                              Коментар


                              • Съобщението за инвестицията е малко тип "non-info" - не става ясно какъв % от активите са инвестирани, при какви условия и ползи за акционреите на фонда...чист маркетинг за тълпата

                                Коментар

                                Working...
                                X