IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейч Ар Кепитъл АД (HRC)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук, за разлика от Импулс, има от какво да се оплачем. Цена на акция смятана по собствен капитал 2.44 лв. Никакви скрити разходи и разходи за управление. На всеки три месеца - среща онлайн с инвеститорите. И непрекъснато някой продава на 2 лв....

    Коментар


    • Благодаря ти, Пончо! Информацията е ценна, когато е навреме. Инвесторът ми се е бъгнал и не мога да цитирам и харесвам, та затова ти пиша специално.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Записче ако може, че пропуснАх.....или някой да резюмира?
        Ето аудио: https://jumpshare.com/s/Sy6nXhd4kBkl06kVnecc

        Първите 40 мин разговор с хората на Ендевър.
        ЕйчАр ще набират капитал евентуално. Иска им се да купят нещо евтинко, ама без пари не става.
        Осъзнават, че голямата тежест на еБаг пречи на диверсификацията, но няма да намалят дела, защото компанията расте супер - около 50% през януари.
        От развитието на Биодит не са доволни -- при този обем на приходите очакват по-големи ръстове.

        Коментар


        • Според мен, тези онлайн срещи трябва да започват към 22 ч, защото повечето инвеститори сме на почивки по екзотични дестинации или в хотели с минерални басейни и сме заети през деня.

          Коментар


          • До петък обещаха да го качат. И аз го пропуснах, но ако се съди от сделките към 17 ч, е било доста надъхващо.

            Коментар


            • Записче ако може, че пропуснАх.....или някой да резюмира?
              Last edited by B.Graham; 06.03.2024, 19:38.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Съобщение

                За онлайн среща с инвеститори на Ейч Ар Кепитъл АД

                На 06.03.2024г. (сряда) от 16:00 ч. ръководството на Ейч Ар Кепитъл АД планира да проведе неформална среща с акционерите
                от типа „Питай ме всичко“.

                Идеята на уебинара е да се обсъдят теми около:

                • портфолиото,
                • доклада за дейността за четвъртото тримесечие на 2023г.,
                • плановете на компанията,
                • други

                Сред гостите на срещата ще е Алън Тейлър, Managing Partner в Endeavour Catalyst.

                Тя ще се проведе изцяло онлайн на 06.03.2024г. (сряда) от 16:00 ч.

                Линк за участие: https://us06web.zoom.us/j/81236457094

                Христо Христов
                Изпълнителен директор на Ейч Ар Кепитъл АД

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                  Господи, колко дълго трябва да чакаме тук? Колегите направиха милиони, а тук затъваме, въпреки очевадно добрите отчети.
                  Аз затова и излязох. При разпродажбите на ПИБ предцених ,че за момента ПИБ на 2.30 е по преспективна от HRC на 2.00 лв.
                  И за сега съм прав.

                  Коментар


                  • Успя да ме развеселиш. Св. Петър, дата на присъединяване 2006г, теми 1. Нека сега каже някой, че няма Господ! Иначе толкова допълвах, че вече не ми останаха парички.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                      Господи, колко дълго трябва да чакаме тук? Колегите направиха милиони, а тук затъваме, въпреки очевадно добрите отчети.
                      Приеми го като възможност

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                        Господи, колко дълго трябва да чакаме тук? Колегите направиха милиони, а тук затъваме, въпреки очевадно добрите отчети.
                        https://y.yarn.co/d52d6eb4-fe44-4094...034531e5dd.mp4
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Господи, колко дълго трябва да чакаме тук? Колегите направиха милиони, а тук затъваме, въпреки очевадно добрите отчети.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            Ъх DHL, леле как ме дразнят. Звънят ми по едно време че са долу и да си взема пратката. Нищо не съм поръчвал, то и те не знаят какво ми носят. Оказа се че алфата са ми пратили шапка по случай това че съм минал милион преглеждания за календарна година. Некадърници са dhl а Германия откъм плащания, технологии и тн са 20 години назад. Така че не знам доколко са добър пример
                            DHL- до някъде си прав. Амазон си направиха собствена логистика ;-) + работят с всички куриери :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                              Ще напиша нещо от опит относно хр.стоки чрез дистанционно поръчки. Живея и работя в Германия! В момента работя в ХоРеКа сегмента.
                              Преди малко повече от 9 години когато работих в DHL, пробвахме подобни доставки. Дори ги комбинирахме с експреса на Амазон и резултата беше греда.
                              В момента единствените които извършват подобни доставки в Германия са REWE, по неофициална информация услугата се дотира.
                              Ъх DHL, леле как ме дразнят. Звънят ми по едно време че са долу и да си взема пратката. Нищо не съм поръчвал, то и те не знаят какво ми носят. Оказа се че алфата са ми пратили шапка по случай това че съм минал милион преглеждания за календарна година. Некадърници са dhl а Германия откъм плащания, технологии и тн са 20 години назад. Така че не знам доколко са добър пример
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                                да ползваме мен като use case - ползвам го защото ми пести време (около 30 мин ходене до Фанатастико), но не мога да го ползвам като пълен заместител защото нямат от хляба ми например. отделно не го ползвам всяка седмица за да хвана безплатната доставка с поръчки над 100 лв. домакинство от 3 човека, да кажем три пъти на месец някъде, това са около 4 бона на година оборот. София е 1.3 милиона човека, 10% са 130к, раздели го на 3 за домакинство и получаваш 43333*4000=173.3 милиона на година. не познавам някой друг освен мен да ползва ебаг, пичвал съм го на наште, предпочитат си Лидл. а дори не са пенсионери още, просто не им се занимава с поръчки, куриери и тн. 10% може да е оптимистично тогава като изключиш всички пенсионери, студенти, необразовани, малцинства и тн
                                Ще напиша нещо от опит относно хр.стоки чрез дистанционно поръчки. Живея и работя в Германия! В момента работя в ХоРеКа сегмента.
                                Преди малко повече от 9 години когато работих в DHL, пробвахме подобни доставки. Дори ги комбинирахме с експреса на Амазон и резултата беше греда.
                                В момента единствените които извършват подобни доставки в Германия са REWE, по неофициална информация услугата се дотира.

                                Коментар

                                Working...
                                X